manja međunacionalna netrepeljivost nas koji vutru volimo!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
primjetio sam bez obzira na dmine i sve da mi koji volimo vutru nekako smo manje politički agresivni i shvatljiviji smo..ajmo reć bolji ljudi..

da li se slažete?

neznam jel to povezano s faktorom ljubitelja hedonizma i užitka kao takvog u pušenju...pa nam glupe negativne stvari manje padaju napamet...ili je povezano s intelektom...

seljačine i primitivci su skloniji alkoholu
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
vutra zblizava i upoznaje ljude,,,politika je kurva(ne zelim ovim da vredjam prostitutke) koja ljude cini agresivnim prvo na verbalan pa onda na fizicki nacin,,,puna je frustracija i kompleksa najnize vrednosti,,,pogotovo politika koja siri nacionalnu netrpeljivost,takvu politiku ne treba ni spominjati.
zabluda je da se sa vutrom bezi od realnosti,misljenja sam da se sa politikom najvise bezi od ISTINE koju kad povuces dim,u sekundi vidis veoma jasno,,,,
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
upravu si da mi koji se razvijamo uz vutru smo bolji ljudi od ovih sto se furaju na politiku.glavonje boli k.... za nas oni sjede daleko od svih problema u vili sa svojom porodicom dok mi vi nasa brace i sestre ginemo,ratujemo,patimo,jedva prezivljavamo a nismo nista skrivili,oni ostvaruju svoje bolesne ambicije preko ledja naroda,a nevini najvise ispastaju,tj ja vi braco i sestre zasto da prosipamo krv kaad mozemo pusit u miru,ja bi sve te glavonje sto hoce da se bore oko parceta zemlje il cega vec stavio u ring i nek se oni bore do smrti ko prezivi on je pobijedio i nek nam on bude vodja,kao da je i vazno koje je njegovo ime nama je isto,lopov kao lopov.
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Mene je vutra naucila jos dok sam klinac bio,da nema nacija i religija.To si izmisljene stvari za budale.Sve je nas stvorio Bog,takve kakvi jesmo i savrsene,a to sto smo mi zloupotrebili slobodnu volju to je nas problem.Inace jedan veliki duhovnjak je rekao,da politicari u iducem zivotu ce biti psi ili takve neke zivotinje koje ispastaju zivot.Neka vala,laju li laju i sire mrznju.Samo mene nemoze ni jedna politicarska zivotinja da ubjedi da mrzim nekog.Il si coek il si zivotinja,a ti biraj.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
gad voz a pimp
podvodio je evu adamu
ne zna se za koju cifru

nego :icon_lol: hvala amebama što postojimo
a ni one ni bičari nisu znali za rasizam
ja pratim njihovu filozofiju :sun2:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mene uvijek mučila ta priča
Mislim ono Eva je od Adamovoga rebra napravljena što bi značilo da mu je ona ko jednojajčana sestra blizanka(isti geni). E i dio koji me uznemiruje je da su imali djecu.

Iako i ja imam taj dojam da oni koji puše vutru da nisu opterećeni debilnostima kao što su mržnja na temelju nacije ili rase nekako nisam baš siguran da bi se moglo reći da je to osobina većine konzumenata marihune.
Tako mislim jer sam upoznao hrpu baš raznih nasilnih kretena, među kojima su naci skinsi i nabrijani navijači i bezrazložno nabrijani i nasilni ljudi koji vole pušiti marihuanu
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Šaman Šandor je napisao(la):
Mene uvijek mučila ta priča
Tako mislim jer sam upoznao hrpu baš raznih nasilnih kretena, među kojima su naci skinsi i nabrijani navijači i bezrazložno nabrijani i nasilni ljudi koji vole pušiti marihuanu
verovatno je ne puse redovno..:icon_lol: