Mare i Kate 2x Wedding Cake LED 205W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.10.2023
3
8
3
34
Ćao đaci, nakon predugog iščekivanja sam se i ja pridružio uzgajateljskoj zajednici, počinjemo sa Marom i Katom, dvije wedding cake od Nirvane.


sjeme: 2x Nirvana Wedding Cake feminized

box: Homebox 80x80 prerađen na 80x56 da stane u ormar

svjetlo: SANlight Q5W 205W

supstrat: Plagron Coco Perlite 70/30


Stavljene u papir prije tri dana, Mare je lijepo proklijala ali Kate ne želi, iako joj se ljuštura lagano otvorila. Ako ne proviri do večeras stavljam novo sjeme u pripremu da Mare ne bude usamljena. Javim se kad oba sjemena budu zasađena i prime se.


Dotad mi stojte dobro i berićetno :sun2:

p.s. pročitao sam vodič za objavu slika ail mi svejedno ne funkcionira, koju god veličinu slike da odaberem kaže mi da je prevelika za upload (čak i one manje od 1MB), pa ako tko zna što je molim vas pomagajte
 
12.10.2023
3
8
3
34
Nažalost nema dobrih vijesti, Mare je malo provirila glavicom nakon sađenja ali evo nakon već tri dana nikakve promjene. Šljem nije skinula sama, jučer je otpao kad sam lagano kapao vodom po njemu. Inače prosječna temp je 30C a RH valjda blizu 100% jer je pokrivena i dva puta dnevno dolijevam pomalo sa destiliranom vodom da coco ostane vlažan, ne znam što joj ne paše.

A Kate 1 i Kate 2 ne stoje ništa bolje, tek su se neznatno otvorile. Promjenio sam im vodu danas, imaju još sutra da se pokažu prije nego stavim novo sjeme (sreća Nirvana šalje duplo)

Šaljite dobre vibre da se idući put javim s boljim vijestima :sun2
Kate 1 i Kate 2
(pokojna?) Mare
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo