Marica u javnosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
iz mog osobnog iskustva, pozivat se na zakone itd mozes ako i samo ako nemas nista kod sebe... onda se mos zajebavat kako hoces.. ako pak imas, samo te tatica/kum/stric/netko u vladi moze spasit. sto se tice auta, treba mu nalog ko za stan, za nevidljiva mjesta (ona koja nisu vidljiva). znaci moze pogledat po autu, al nemoze otvarat pretince, gledat oko osiguraca, itd. za to MORA imat nalog i NE vrijedi mu na sudu ako ga nije imao. i nemoze dobit nalog samo zato jer si ti tamo nekad jednom "pao", treba mu dobar razlog. i sto se tice pandurove rijeci, ako je to jedini dokaz, pa je tvoja rijec protiv njegove, to u hr ne prolazi (osim za prometne prekrsaje). ali ako je npr. rekao da te vidio kako pusis pa ti nasao za pljugu, mos se ..... tako kaze moja braniteljica, zasad joj vjerujem, jerbo sam tu...
 
04.02.2008
1
0
0
42
Najbolje imati neku dobru buksu, evo mene su tresli 3 puta i nijednom nisam pao, a imao sam kod sebe, dakle imam jednu staru jaknu koja ima podstavu, u jednom djepu sam napravio malu rupu tako da mogu zagurati piz izmjedju jakne i podstave i to skroz do ledja i sad trese mene murjak i sve ono legal, ja stao kao ukopan, usro se kao , ne znam ništa a kopa mi pa djepovima i vadi 'plavu rolicu i hrpu paru cirka soma kn ( dobio plaču taj dan ) i gledam njega a on se veselo smije i trži dalje ali ništa i vidim uleti mu zbunjola, kad veli on meni ajd ti sam sve izavadi iz djepova i ja mu kažem pa nemam ništa o čemu se ovdje radi ? Veli on meni ajd da je još jednom pregledam a ja opet ruke u vis i glumim zbunjolu i naravno ništa mi ne nadje ... pouka priče : Dobra buksa na odječi spašava od stanice ! Samo maštu na volju i prolazi... Isto tako kad sam se prijavio na liječenje od opijata i morao pišat svaki tjedan ja napravim rupu u slip gačama i sakrijem mali gan od 5 kubika, mokraču zagrijem u mikrovalnoj prije i dodjem na centar i kao sila mi je jako jel mogu odmah dati urin i onda doc stoji do mene a ja mu pričam kako imam upalu mjehura i tako i dok ga zabavljam stisnem onaj čisti urin u čašicu i kažem ne mogu više od toga, on primi uzorak i vidi da je urin topao i to je to, negativan na sve...mašta glavu spašava !