Marihuana dobra za pamcenje hehe :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Da te odma poserem malo :D
Cannabis ima preko 20 psihoaktivnih sastojaka.
Glavni je THC, on nam je najpoznatiji jer ga ima najviše i on donosi najveći efekt.
U manjoj mjeri su poznati CBD i CBN, oni određuju kakav je high.

E sad, sigurno da neki od ostalih 17ak djeluje blagotvorno, ali nije baš istina da MARIHUANA ili ti sve ono što baciš u rizlu djeluje dobro na pamćenje. Zapravo je daleko od toga.
Da je tako svih nas 10 i nešto tisuća ovdje bi vladali svijetom, a ne skrivali se od murje :D

Ugl, nemojte da vas obeshrabrujem, jer neće vas nitko natjerati da ne pušite, samo pamet u glavu.

PS
Ovo što istražuju znanstvenici su derivati dobiveni raznim ekstrakcijama. Kad pušiš joint ništa se ne ekstrahira, već ti sve uđe u tu lijepu glavicu.
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
sta jest, jest kratko vremensko pamcenje bas zna da popusti. to se pogotovom primeti kad te okruzuje mnogo stvari pa neznas vise da se snadjes. ili trazim upaljac a drzim ga u ruci:abducted:
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
ne znam kako bi neki korisnik marihuane mogao povjerovati u takvo nešto. iz vlastitog iskustva znamo kako marihuana utječe na kratkoročno pamćenje ako se često koristi. na svu sreću ti efekti nestanu već nakon par dana nepušenja (bar meni). ali reći da marihuana poboljšava pamćenje... no way :D
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ja bi mogao da povjerujem,npr inace sam uvik u skoli imo problema tj.nisan nikada volio ucit i te sheme! i imo sam iz jednog predmet dosta lose ocjene 2 1 2 2 1 ...i jedan put sam se toliko pridimia a mora sam ucit za ispit sutra neki vazni, nemozes vjerovat ja sam sebi u mozgu doslovno mogo stvarat slike iz knjige iz koje sam ucio i dobio sam 4 falio mi bod za 5...profesor je bio odusevljen mojim znanjem:=) ....
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
znam da to sve nije istina i da nema nikakve logike, ali stavio sam s ciljem da se vidi da svatko pise za svoje novine drugacije. i Svi znanstvenici nisu kaj su nekad bili jedna slozna skupina koja radi na istoj vjesti hehe
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
vutra nam uspori pamćenje tj rad uma, i onda se tek vidi kolko se previše
opterećujemo stvarima i tako dovodimo um u kaos ili kaos u um :icon_lol:
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
da, definitivno dobiješ osjećaj kako se opterećuješ svakakvim glupostima i počneš više brinuti za važnije stvari
ali zna se dogoditi da se ne možeš sjetiti šta si radio prije 2 minute. e, to je već znak da treba malo smanjiti potrošnju :D
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Nahh,moja teorija je dok da THC lijeci te ostali sastojci vutre,ali pamcenje to nebi mogao objasnit mozda malo pomucuje pamcenje dok je THC u krvi...