marihuana i antibiotici?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

n0p

Aktivan Član
02.04.2008
50
2
0
41
Znaci dobio sam psorijazu neku i trebam pit antibiotike nekakve (kao neke malo jace), dali vrijedi za marihuanu isto sto i za alkohol? tj dal smijem pusit dok uzimam antibiotike?
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e care ima i jedan moj lega psorijazu i mora si mazat glavu s necim itak svasta i normalno pusi ono bez beda.... kak ja to vidim moze mu samo pomoci... tesko da odmaze...
bas me zanima st ostali msile...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
"dali vrijedi za marihuanu isto sto i za alkohol? tj dal smijem pusit dok uzimam antibiotike?"

:violent018:....BRATE PUŠI KOLKO TE VOLJA I KOLKO GO MAŠI A ŠO SE ALKOHOLOL;)A tiče KOLIKO SAM ja UPOZNAT POSTOJE SVEGA 2,3,4... antibio. KOJA SA ALKOHOLOM RADE SRAJNE ALI SU ISTI
VRLO AL VRLO RETKI U komerc. UPORABI STOGA PERI....:violent018:
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
koliko sam shvatio nije pitanju u tome dal da uzima antibiotice ILI vutre nego jel smije koristit vutru dok je na antibioticima... ili ste to svi rekli a ja sam krivo shvatio? :S
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
đimi.;80067 je napisao(la):
koliko sam shvatio nije pitanju u tome dal da uzima antibiotice ILI vutre nego jel smije koristit vutru dok je na antibioticima... ili ste to svi rekli a ja sam krivo shvatio? :S

bas o tome je rijec...(smije li se uzimat vutra dok se koriste antibiotici((et da ti objasnim ukratko)))
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pitati smijes li pusiti vutru dok uzimas antibiotike je ekvivalent pitanju smijes li bacit narancu u hirosimu cetrdeset pete.
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
ne smiješ jer kad se mješa kanabis i antibiotici nastaju mnoge komplikacije , što sexualni poremećaji , što degerenativne fizičke promjene i nakraju završiš ovako :

 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
n0p je napisao(la):
da moje je pitanje dali ja smijem pusiti dok uzimam antibiotike, ajde recite mi konacni odgovor :D
ma smijes brate nece ti nista bit, ja sam 100 puta uzimao antibiotike i pusio i nikad mi nista nije bilo , vjeruj mi.
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
ne smije pogledaj gore šta će mu bit

pa hebemu mu miša čoek pita 10 ljudi mu konkretno odgovori i onda on opet pita jel smijem
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
đimi.;80067 je napisao(la):
koliko sam shvatio nije pitanju u tome dal da uzima antibiotice ILI vutre nego jel smije koristit vutru dok je na antibioticima... ili ste to svi rekli a ja sam krivo shvatio? :S

shvatili smo pitanje, vrlo je jednostavno :D
moja preporuka je ne uzimati antibiotike već nači neku alternativu, a vutra se može uzimati sa svim mogučim tvarima koje postoje.
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
Weedran je napisao(la):
shvatili smo pitanje, vrlo je jednostavno :D
moja preporuka je ne uzimati antibiotike već nači neku alternativu, a vutra se može uzimati sa svim mogučim tvarima koje postoje.

ma ok, ali po odgovorima sam ja shvatio da mu svi govore da pusi travu i da ne koristi antibiotike... ajd ugl nije bitno rjeseno je pitanje. :)
 
13.11.2008
14
0
0
43
Hm.. Prije svega nije mi jasno da ti je neko dao antibiotike za Psorijazu,progooglaj malo pa ces vidjeti kakva je to bolest,ne lijeci se uopste antibioticima ,to nije nikakava upala ili sl. Stvarno mi nije jasno,i ja nebi pusio travu s antibioticima,ako ih vec pijes mozes se strpiti 7 dana pa ne pusiti,nece ti vala nista biti od male pauze ;)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
antibiotici se uzimaju samo ako je covjekov zivot u neposrednoj opasnosti
(npr velika otvorena rana inficirana odredjenim strainom bakterija)

ali CAK i u tim slucajevima OBVEZNO je uzeti analizu i odrediti tocno koji antibiotik za koju vrstu bakterije jer je moguce da neki od njih ni ne okrznu ono sto bi u organizmu trebali ubiti, ali sve negativne posljedice antibiotika ne izostaju. (a njih ima previse da ih uopce pocnem nabrajati pa cu biti blag i reci CISTI OTROV ZA ORGANIZAM).

Gadjanje antibioticima na slijepo kako rade doktori farmacije je lakrdija profesije zdravstva i uzrokuje nebrojene druge tjelesne nestabilnosti koje se onda nazivaju bolestima i za njih prodaju novi "cudotvorni" kemijski ljekovi koje eto cuda opet djeli taj isti cica dotur koji vas je i zatrovo antibioticima in D firs plejs i to za samo 299.98kn (ili 19kn u slucaju da drzava kroz porez placa vase sarlatansko ljecenje)

Nije me briga tko mi vjeruje a tko ne, nemam nikakve koristi direktne od ovoga sto pisem, ali osjecam humanu obvezu podjeliti neke stvari koje sam u zivotu naucio na svojoj kozi bez obzira sto to znacilo po "velike igrace" tipa farmaceutska industrija koja je uz naftu najprofitabilniji posao na svijetu, a na tu poziciju nisu dosli "izljecivsi veliki broj ljudi" nego odrzavajuci veliki broj ljudi bolesnima. Zato se uspijeh bolnica i farmacije na burzi ne racuna u broju izljecenih pacijenata, nego u broju PRODANIH LIJEKOVA.

Mislite li da je direktora bayera vise briga za vasu glavobolju ili bankovni racun?
Mislite li da je logicno sinteticke spojeve koji se proizvode za cjenu od 2$ po kg pakirati u kutijice po 20 tableta ukupne mase 10g i prodavati ih po 20$ komad?
Profit je uzeti nista, iz toga stvoriti nesto sto se moze patentirati i onda to reklamirati kao sveti potrebiti gral koji ce glupa masa putem medija popusiti i progutati bez problema po milijunti put.

no pustimo price na stranu.. koristite svoju glavu i odgovorite si na ovo pitanje:

"koja je sansa da kemijski sintetiziran spoj, koji je molekularno neprepoznatljiv nasem organizmu (jer ga nismo susretali tokom evolucije) u taj isti organizam vratiti izgubljenu ravnotezu, tj. izljeci bolest?
ILI
je mozda veca vjerovatnost da ce uzrokovati dodatne komplikacije posto nas organizam nema je**enog pojma sta ga je uopce snaslo i kako taj spoj na kemijskoj razini razloziti i izbaciti iz organizma posto ne postoje odgovarajuci enzimi i mehanizmi za tu radnju?"

To je smijesno do tocke gdje postaje zalosno. Jaja pod bubrege, dim, magla i madjionicarska zavjesa su neki od izraza kojima bi opisao ovu veoma vjestu i uspjesnu zapadnjacku metodu zarade na ljudima.
A uspjesna je bas jer se istodobno medijski i medicinski iskoristava covjekov najveci strah.. strah od starenja, bolesti i smrti. Takvom uplasenom jadnicku zbilja se moze prodati sve i svasta bez da uopce razmisli priupitat koji je sastav "ljeka" koji ce trpati niz grlo/zilu/anus. SAMO DAJ DAJ majmunu bananu.

Priroda je evolucijska simbioza svega zivucega i zdravstvena harmonija postojanja iz nase percepcije ce biti najblize savrsenstvu u onom momentu kada svoju nutrinu dovedemo najblize obliku u kojem je vrsta postojala najduzi period vremena. Razlog za to je evolucija koja je razvila mehanizme potrebne za nosenje sa vanjskim elementima na najjednostavniji i najefikasniji moguci nacin.

Zato se u danasnje vrijeme znanost sve vise okrece prirodi pa vidimo da nicu zgrade strukturirane poput bilja radi stabilnosti, cicak na cipelama je imitacija stvarne biljke "cicak" itd.

U usporedbi sa prirodom, znanost je slijepac u biblioteci.. i to mrtav slijepac..
tko god tom mrtvacu povjeri svoje zdravlje ja se divim, jer je ili neizmjeno pametan pa zna nesto meni nepoznato, ili neizmjerno glup pa nezna bas nista o nicemu!

peace