Marihuana i antidepresivi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2009
22
0
0
35
Kakva su vasa iskustva sa koriscenjem marihuane i antidepresivima(lorazepam,bromazepam,dijazepam) ili sa nekim drugim lekovima kao sto su haloperidol i mendilex?
 
16.12.2009
22
0
0
35
Neki ljudi pod efektom trave krenu da spavaju,a pritom ne popiju antidepresiv imaju strasne kosmare. Ima li jos koji ovakav slucaj?
 
30.10.2008
8
9
0
35
neam iskustva s tim..al pretpostavljam da ima veze i o kojem se poremećaju radi..jel misliš baš na depresiju?jer antidepresivi imaju dosta široku upotrebu, i za niz drugih psihičkih poremećaja.. i pitanje je kakvi su kratkoročni a kakvi dugoročni učinci . smatra se da ljudi koji su već imali psihološke probleme prije upotrebljavanja psihoaktivne tvari općenito podliježu većem riziku negativnog iskustva.
 
30.10.2008
8
9
0
35
eh..di sam ja točno napisala da ti imaš poremećaj? ni ne znam uopće jel si pitao za sebe, nekog drugog ili čisto informativno..rekla sam samo što znam o tome s obzirom na naslov i početni post.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
neznam zašto al frend kad kombinira antidepresive i thc uvijek zabrije da se u.sro u gače iako zapravo nije :D
i da mu se sfinkter nekontrolirano širi. onda se pipa njuška pa trpa novine u dupe :D
al mislim da to nema zapravo veze sa antidepresivima jer možeš bilo što zabrijat nadimljen...ja sam par puta si umislio da mi se mali prst rastopio :D.
jedino je pitanje zašto onda povezuje antidepresive s chmarom.