Marihuana i Cigarete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
MrButtVSMrJay.gif
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Fak covece kako ovo odlicno opisuje sustu zbilju u citavome svijetu... i ljudi i dalje ostaju slijepi..
prodajemo neke price da smo najnaprednija vrsta na svijetu, prvo i prvo: ne mozemo da zivimo jedni s drugima - gdje je nestalo bratstvo i jedinstvo? Drugo i drugo: ako ne mozemo da zivimo jedni s drugima, ajde bar da pustimo na miru jedni druge pa da zivimo neovisno.. Ne, mi moramo biti izdajice, lopovi, lazovi, ubojice, a sto je najsjebanija stvar: moramo sjebati drugoga/drugu ako drugi/druga pokusava da bude sretan/sretna..
svakim danom u svakom pogledu sve vise i vise napredujemo..
Ali ali.. zato je tu Vutra da mijenja stvari.. :banana_jahach:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Hm kad vec odosmo offtopic...da kazem i ja koju.Vec neko vreme mi to pada na pamet a eto vi spomenuste pre mene.Meni je izuzetno drago da ima jedno mesto gde niko nikoga ne pita koje je nacionalnosti,vere,boje i sta ti ja znam.Jeste da smo nazalost u manjini ali stvarno me raduje sve ovo.Pricamo o svemu i svacemu,imamo nekad i razlicita misljenja,da ne kazem sukobljene stavove ali sve je to fino,kulturno i civilizovano.I kad ima nesuglasica ubedjujemo se argumentima.Fantasticno.Ako ovako nastavimo ima EU i Ameri da nas finansiraju kao primer kako je moguce ziveti i raditi zajedno bez obzira na razlike. :lol:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Hehe, bas sam i ja to zelio prokomentirati, ali nisam htio zapocinjati temu :)
I meni je izuzetno drago sto je tako. Primjerice, kada vidite forum ili chat na vidiju ili iskonu, vidi se samo cisti primitivizam. Mi smo ovdje na ovom forumu mnogo kulturniji i civiliziraniji i to dokazuje kako je mentalitet ljudi koji puse marihuanu drugaciji, napredniji od 90% ljudi koji ne puse..
Izgleda da vutra doista donosi prosvjetljenje :)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
istina......trave nije šteta![ali zašto je onda zabranjena!]
Iako ja nepušim cigarete,nikada nisam i nikada necu...
nekaa samo dim :wink: :roll:
 
23.08.2006
0
0
0
Pozdravljam sve likove na forumu. do neki dan sam samo pregledao, a maloprije sam se i registrirao. i tu sam. ma ne moze se ovaj forum poredit ni s jednim, kakav iskon, ili bilo koji drugi. uzivaoci ove divne biljke su divni ljudi. koje ideje se samo rode uz ganju. ja doduse nisam gotovo godinu dana koristio, ali 4,5 godina jesam. nema potrebe za bilo kakvom svadjom i raspravom. sve je ok, svi su super, ma odakle bili. jel to ima veze, ako covek duva u bg, i neki drugi covjek negdje drugdje? pa ne. uzivajte drugovi, i drugarice, volite se i budite sretni.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ha ha... i ja sam hteo da otvorim ovakvu temu (ne mislim na totalni off-topic :D vec na peace na forumu)
Da je bila legalizovana vutra na prostorima ex-yu mozda i ne bi bilo onih govnjivih ratova...
Mozda ne bi bili jedna drzava ali bar ne bi bilo ubijanja...
Mozda... Ustvari 100% posto bi sve drzave imale veci standard (mislim bez ratova)...
I plus bi manje ljudi bilo navuceno na DOP i ostala sranja...
I plus bi manje ljudi imalo dosije...
I BALKAN BI BIO LEPO MESTO ZA ZIVOT!!!
Ali ne! Marijuana je teska droga to treba suzbiti a to sto se po Srbiji pronalaze hladnjace sa lesevima to nije zlocin...
IZNERVIRAO SAM SE !!! :x :evil: :!: :x
Jebem ti i Slobodana Milosevica i drugare !!!
Bio sam na demonstracijama od 28.sept. do 5.oktobra!!
On je glavni krivac sto ne mogu da odem u Hrvatsku na more i sto imam dial-up 56k a nemam kes za ADSL!!!

Nije marihuana kriva sto ljudi prelaze na teze droge vec drustvo !!! Da ne postoji MARIHUANA oni bi okrivili TV, Filmove, Knjige, mozda i internet. Pa bi lepo sve to spaljivali i zabranjivali. Prokleti nacisti, nacionalisti i sovinisti...
Ko je koristio MARIHUANU pre nego sto je stigla u siru upotrebu? Muzicari, pisci, psihijatri, filozofi... Ljudi koji su bili "open minded" shvatanja i koji su se suprotstavljali sistemu i trulom drustvu. Ali kada je moglo da dodje do otvaranja oci svim ljudima ONI SU ZABRANILI MARIHUANU... I nastavili da ubijaju po Vijetnamu, Africi, Juznoj Americi, KOSOVU... A ljudi koji koriste MARIHUANU su postali kriminalci, otpadnici...
Gde je tu logika?
Gde je tu pravda?
 
23.08.2006
0
0
0
da, jbg, svako normalan iole koristio je to sto je htio. a onaj ko je htio rat, otimanje, ubijanje, i kojekva dodatna sranja sto je koristio? mozak? alkohol? cigare? nesto trece? logiku? pravdu? inicajativu? prednost? savjest? pa gora je kutija cigara od kutije trave.
 
18.07.2006
41
1
0
e, tako sam se i ja bio navukao na cigarete jedanput (a inaèe ne pusim, bar ne duhan). nisam imao pojma šta mi se dogaða. èak sam u jednom trenutku pomislio da sam postao ovisan o travi :ludaci_lol: a onda mi je sinulo: NIKOTIN, proklet bio!!!