Marihuana i doniranje krvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.11.2013
2
0
0
Pozdrav društvo! Pre nekih 4,5 dana sam sa ortacima svario neki džuganj. Danas sam donirao krv, pa me zanima da li će mi nešto pronaći, i da li će mi slati nešto ukoliko budu našli. Inače, ne pušim vutru tako često, pre ovoga sam poslednji put dunuo pre nekih 4,5 meseci. Hvala!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne mogu ti nista naci u krvi ako si zapalio pre 4~5 dana, mogao si to naci i na forumu, a i na netu:

"THC is detectable in the blood for a short time, usually a few hours, because it is rapidly metabolized into molecules known as metabolites. At least 80 different metabolites are formed from THC. These metabolites are stored in body fat and are gradually eliminated from the body through feces and urine."
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Hrpu puta sam donirao krv. Mislim si što da ne kad je to neobnovljivi izvor a spašava živote. Zadnjih 3-4 puta napušen ko zvijerka i nikad ništa. Uvjek ubodu prvo u prst pa naprave onaj quick test na onom papiru, ali ti testovi su za hepatitis, aids i takve stvari. Zamisli samo koliko bi ih koštali testeri da krv svakog donora testiraju na travu, nebuloza.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.185
358
ja imam premalo kila za to, segregacija, il kak se to već veli, mene nece, pa ko ih ...ludaci...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ma nema problema, slobodno daj krv. Davaoc sam krvi i jednom prilikom posle zešće pijanke i duvke, odem ujutro da dam krv ni ziv ni mrtav. Kazem ja medicinskoj sestri - Sinoć sam malo više popio ( naravno da duvku nisam pomenuo ), a ona meni uz osmeh - Nema veze, takvi nam trebaju !

Spasio si i razveselio nečiji zivot :thumb: