Marihuana i energetski napitci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Pozz cijenjeni duvaci
Nisam siguran da li sam pogodio podforum.
Naime cuo sam da istovremeno konzumiranje vutre i energetskih napitaka (red bull,fast,burn i sl.) moze dovesti do srcanih problema.
Licno sam probao,ali u manjim kolicinama i nije bilo nikakvih posljedica.
Koliko ste upoznati sa ovim "mitom" i da li je istinit ?
:smoke18:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Eto i opet je nekom marihuana kriva :eek:hno: Dokle će više pojedinci svaljivati problem na vutru.
SoStoned naslov teme ti je glup totalno. Zašto marihuana?
Svi znamo da energetski napitci u većim količinama mogu izazvati srčane smetnje i aritmiju, to ti i piše na njima.
To što trpaš to u koš sa vutrom nije lijepo od tebe. :thumbsdown:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Zato što ovo vuče na one tipa:
"E popio sam litru rakije, poslje zapalio pljugu i bilo mi je jako loše i mislio sam da ću umrijeti. Nikad više neću pušiti vutru zbog toga, pa skoro sam umro!"

E tak ti je i ovo :icon_wink:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
pa to je glup način razmišljanja.. slažen se.. al čovik je samo pita šta mi mislimo o energetskin napitcima u kombinaciji sa travon.. osobno nikad nebi kupila taj otrov.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Eto ja ću mu dati odgovor :)
U kombinaciji s vutrom isto što i bez kombinacije s vutrom, ako je takav peh da ga opali srčani od red bulla opalit će ga i sa vutrom i bez vutre jer vutra je u ovoj priči nebitna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Ajde ne seri molim lijepo.Mislim da vrlo dobro znas na sta sam mislio.Poznato je da vutra usporava rad srca,kao sto ga energetski napitci ubrzavaju.
Upravo na to sam mislio.Da li u tom smislu moze doci do nekog poremecaja,odnosno nepravilnosti rada srca-aritmije.
Edit:a sta si mi ti?neki skakavac?
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Nema potrebe za vredjanjem... Za pocetak koja je svrha konzumiranja trave i enegretskih napitaka i zasto biti pod uticajem istig istovremeno?

Meni to zvuci kao da uzimas tablete za spavanje i zalijes kafom...

Trava ne usporava rad srca uvek... nekad te spuca neka paranoja i srce krene pun gas... kad to saberes sa energetskim picem, to ne moze da bude dobro za srce.

Ja ti ne proporucujem energetska pica nikako, a kad se ukrsti sa travom ne verujem da ene. pice ima neko specijalno negativno dejstvo (kao kad se mesa sa alkoholom).
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Trava usporava rad srca. Šta ti pričaš? Nemoj da pljuješ po travi, bolje se informiraj prije što bubneš neku glupost. Gori si od moje pokojne babe koja mi je uvjek govorila da se dijeca fiksaju travom i da pazim da mi netko ne stavi joint u piće. Da ja sam skakavac koji živi na cvijetu vutre i nevolim kad mi ga netko blati.
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Brate. Ili imas pogresan nacin razmisljanja ili me fakat nisi skontao,a cak si me i uvrijedio sa "Nemoj da pljuješ po travi".Ne,ne pljujem ja po travi drug,samo sam realan.
Zar ima nesto lose utome ako se zelim informirati? I tvoja baka je mislila da se fiksa travom,dok joj vjerovatno nisi ti ili neko drugi niste rekli da to nije tako.Volim vutru i ne kazem da ona ima neku negativnu osobinu,ALI,u kombinaciji sa nekim drugim stvarima mislim da moze prouzrokovati smetnje i kao sto sam napisao u temi,ponovo ponavljam.Koliko ste vi upoznati sa ovim "mitom" i da li ima istine u njemu.Ako znas nesto vise od mene,prosvjetli me brate dragi,a ipak ako ne znas...razguli sa teme i spamaj negdje drugo,jer kada nekoga bude zanimala stvar koju sam pitao i bude koristio trazilicu,samo ce naci moje i tvoje postove kako spamamo i prepiremo se o stvarima za koje bi trebala bidi zaduzena administracija foruma.
Peace
:smoke18:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
trava ubrzava puls a smanjuje krvni pritisak bar odredjene sorte, i sative i indike, evo Opa je merio
sa sativama i snizavaju pritisak. Sto se tice energetskih napitaka to su takvi otrovi da nemam
reci, to je napunjeno tolkom kolicinom kofeina kao da ste popili lupam 5 espresa odjednom.
Trava uglavnom povecava osecaje pa kad popijes napitak zbog kofeina ce ti se uabrzati
puls, trava cega isto ubrzati i sad sta je rezultat na tebi je da proveris uglavnom
ja ne bi to kombinovao al eto to sam ja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kefalo

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Haha pazi da ti neko ne stavi joint u kolu, najjača rečenica ikad!

Frenki kak ti no joke kaže, energetska pića su ti kombinacija otrova ko da si nas pito koliko je štetno pusit marihuanu dok si pucam revolverom u čelo.

Ali no joke iako razumijem starije članove da su već popucali po šavovima ponavljajući jedno te iste osnovne stvari, ipak ovaj site je informativan te ovakav stav prema čovjeku koji traži pomoć je totalno kontraproduktivan. Ako ti se neda ponavljati radije nemoj ni pisat i pusti nas sa zivcima da odgovorimo...

No hard feelings nikome i pozdrav ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmija and No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Evo ja se ispričavam svima koje sam uvrijedio. Izuzetno sam osjetljiv kad se vutra koristi u istom kontekstu sa lošim stvarima poput tih energetskih otrova.
Peace :hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmija and SoStoned
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sativa Diva je napisao(la):
sve je ok u umjerenin količinama..
:sadbanana:

http://www.alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/energetski-napici

http://matrixworldhr.wordpress.com/2012/01/29/energetski-napitci-jesu-li-opasni-po-zdravlje/

"Sve drevne medicinske tradicije svijeta govore o važnosti energetskog balansa u organizmu. O ovom balansu ovisi naše fizičko i emocionalno zdravlje.
Naše tijelo nam daje do znanja što i kada trebamo raditi. Ako smo umorni znači da je došlo vrijeme da se odmorimo i obnovimo zalihe energije.
Uzimanje energetskih napitka remeti ovu prirodnu ravnotežu, što dugoročno može rezultirati problemima na psihičkom i fizičkom nivou."

Energetski napitci su sra*e, pogotovo ona energetska pića koja umjesto šećera sadrže umjetna sladila tipa Aspartam oznaka mu je E950,

http://www.alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/aspartam

Prema znanstvenicima koji su radili na proučavanju nuspojava aspartama, ovo umjetno sladilo može pogoršati ili potaknuti sljedeće bolesti:
  • tumore na mozgu
  • multipla sklerozu
  • epilepsiju
  • sindrom kroničnog umora
  • Parkinsonovu bolest
  • alzheimerovu bolest
  • mentalnu retardaciju
  • deformacije kod novorođenčadi
  • fibromialgiju
  • dijabetes
Red Bull Sugarfree is like Red Bull Energy Drink, but without sugar. The sugars sucrose and glucose have been replaced by the sweeteners acesulfame K and aspartame/sucralose.

Bez šećera....kad ugledate takve gazirane sokove obratite pažnju na sastojke, pa tako i na oznake pojedinih umjetnih sladila, pa otiđite na gugl i provjerite kako smrt vreba na svakom kantunu i lako ćete iz glave izbiti onu famoznu: "sve je ok u umjerenim količinama" :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma kakvi energetski napici, da vidiš energetski napitak, neobrađeni zeleni čaj iz Kine, digne te ko nijedan Red Bull, a tlak poslje njega savršen, krv savršena, i paše uz pljugu sativice za jutro, ko da te kerozinom natrpalo možeš kuću sam napravit hahaha.

Ostavite se tih smeća :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: T-Bag

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
33
1053036_542430655792597_1338595518_o.jpg