Marihuana i energetski napitci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.11.2013
5
1
0
To nikako nije zdravo... to je isto koda pije vodku+redbull ... vodka te sjebe a redbull te dize to srcu stvara veliki pritisak tako je i sa medom(travom) med te opusta "uspava te" a redbull te dize isto veliko sranje to kad sam prvi put probo popio sam previse redbulla i popusio previse meda.. s*eban osjecaj ono zelis nesto radit redbull te sili ali nemozes jel si previse upusen hahaha pre pre grezo :p
 

Naduvani_Zeko

Aktivan Član
04.07.2012
65
27
18
40
iza coska
SoStoned je napisao(la):
Brate. Ili imas pogresan nacin razmisljanja ili me fakat nisi skontao,a cak si me i uvrijedio sa "Nemoj da pljuješ po travi".Ne,ne pljujem ja po travi drug,samo sam realan.
Zar ima nesto lose utome ako se zelim informirati? I tvoja baka je mislila da se fiksa travom,dok joj vjerovatno nisi ti ili neko drugi niste rekli da to nije tako.Volim vutru i ne kazem da ona ima neku negativnu osobinu,ALI,u kombinaciji sa nekim drugim stvarima mislim da moze prouzrokovati smetnje i kao sto sam napisao u temi,ponovo ponavljam.Koliko ste vi upoznati sa ovim "mitom" i da li ima istine u njemu.Ako znas nesto vise od mene,prosvjetli me brate dragi,a ipak ako ne znas...razguli sa teme i spamaj negdje drugo,jer kada nekoga bude zanimala stvar koju sam pitao i bude koristio trazilicu,samo ce naci moje i tvoje postove kako spamamo i prepiremo se o stvarima za koje bi trebala bidi zaduzena administracija foruma.
Peace
:smoke18:
Njegova baka je verovatno pravila gace od vutre(ko i moja) i bolje znala sta ona moze nego vecina nas svih na forumu.Izvini ali slab sam na Bake kad ih neko dira.
U sustini nekom stima energ,pica a nekom ne.
Ja vise poludim od litre kole nego od litre pive. Itd.
One su stetne same od sebe,Trava ko sto ima korisnih ima i negativnih sastojaka i simptoma prilikom konzumiranja. A licno kad god sam popio ener.pice bilo koje vrste( mislim na red ,fast itd) nisam imo nijedno olaksanje ,pomoc ili bilo koje dejstvo na organizam ili psihu a da mogu reci da mi je godilo.Nazalost cak sam imo par puta toliko ubrzano lupanje srca da sam misllio da ce iskociti.
Licno po meni je bolje popusti i onda posle par minuta skuhat jednu malo jacu kafu .Ima ljepsi i bogatiji okus .



ps:navalja gluposti ,nisam odavno:D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
uz pljugu najbolje ide zeleni čaj (a još je i najzdraviji), i to bez šećera, ili ako imate sušenih listova stevije...