Marihuana i gubljenje u vremenu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li je imao neko slicna iskustva

  • Ovo mi je poslenji put da konzumiram

    Votes: 0 0,0%
  • A psihikatru ne zelim da se posavetujem zelim sam da prebrodim ovaj problem

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Anketa zatvorena .
19.07.2020
0
1
3
24
Zdravo,10 dana sam prvi put imao nezeljeni uticaj marihuane.Pre toga sam pusio sa drustvom uzimao po tri dima,nekad vise nekad manje ali nikada nisam imao neke efekte kao moji drugari.Ali kao sto sam reko pre 10 dana sam bio sa drugarima i oni su pusili vutru kako su mi rekli pre neki dan,vutra je skoro stigla i bas je jaka, ali ja mislice da mi nista nece opet biti uzeo sam 3 dima, da opet naglasim 3, ali bas velika dima punim kapacitetom pluca.Posle 5 minuta sam osetio efekte koje do sada nikada nisam osetio imao sam osecaj da mi je na glavi teret od tone.Oci mi se zatvaraju same i smejem se na svako pitanje.Odjrdnom mi misici malaksaju,i onda me hvata strah kako cu kuci u ovakvom stanju,kako sta.Imam osecaj da mi je tornado u mozgu sto misli od jednom i veliki strah.Odjednom moj drugar pocinje da prica neku pricu i ja dobivam takav dejavu kao da sam sve to doziveo.Moj drug vidi da mi nije najbolje i kaze hajdemo kuci.sedamo na biciklu a ja svo vreme od pocetka tog ,,dejavua" imam osecaj da mi de to vec sve desilo,neverovatnu malaksalost imam strah sve nus efekte.Govorim drugaru sve sta mi ee desava i on ne veruje misli da sam odlepio.Evo ovako da vam pojasnim imam osecaj da sam u nekoj drugoj stvarnosti i da mi malo fali da se izvucem iz nje samo jedan potez,kao kad sanjate nesto.Ulazim u kucu i smanjuje se to stanje idem u krevet misleci da ce mi ujutru biti bolje ali sam na ivici suza.Evo danas 19.07 posle 10 dana imam idalje isti trip,paranoju nr znam sta.Ne konstantno nego kad sam u necijem drustvu i kad neko nesto prica.Odjednom kad cujem nesto odma malaksam i mislim da mi se to vec desilo.A da hteo sam i da naglasim da nisam aktivni pusac mozda kad se sve sabere uzeo sam cimova za 2 grama trave i da kada smo se ja i moj drugar vracali osecaj za dodir i reakcije su mi kasnile po 3 sekunde dopipnem nesto posle 3 sekunde osetim.I to mi se desavalo konstatno kad sam u drustvu ali samo kod odredjenih ljudi mi se to deavalo.Do ore nekih 5 dana sam drhtao skoro se onesvestio da god kad bi imao taj trip.Ali sad sam se vec izborio sa njim nema straha.Samo se nadam da cu se uskoro vratiti totalno na staro.I da zaboravio saam da kazem pricao sam sve ovo mojim drugovima koji vucu od nikog nisam dobio odgovor i svi misle da sam prso sto mi i nije bas za utehu.
Izvinite sto sam se ovako vracao sa price na pricu.AKO JE NEKO IMAO SLICNO ISKUSTVO KAO JA ILI IMA NESTO DA DODA SLOBODNO NAPISITE PUNO BI MI ZNACILO <3 :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowHax