Marihuana i hormoni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.03.2012
2
0
0
38
Hteo bih da vas pitam dal marihuana utice na hormone?Citao sam nesto o ekstaziju znam da znatno utice na hormone,pa dal marihuana ima neko dejstvo na njih?
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Jeva ga ti.. znas da kemija i trava nisu isto?
nije da mozda ne utice neko lucenje nekih hormona,ali brate nista stetno..
samo opusteno..
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Sjećam se mnogih "istraživanja", većinom američkih koje govore da utječe na smanjenje testosterona. Vjerujem da se radi o istraživanjima sa predodređenom svrhom negativne propagande. Evo ako se nekome da čitat:

http://www.ukcia.org/research/EndocrineEffects.pdf
Marijuana and Hormonal Changes

Problem je što je od poplave informacija danas na internetu teško pronaći relevantne i pouzdane činjenice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
the Dreamer je napisao(la):
Sjećam se mnogih "istraživanja", većinom američkih koje govore da utječe na smanjenje testosterona. Vjerujem da se radi o istraživanjima sa predodređenom svrhom negativne propagande. Evo ako se nekome da čitat:

http://www.ukcia.org/research/EndocrineEffects.pdf
Marijuana and Hormonal Changes

Problem je što je od poplave informacija danas na internetu teško pronaći relevantne i pouzdane činjenice.

Mozda sjemenke ubrajaju u to sve,iskreno neda mi se citat :)
al nije nemoguce,da u tom razdoblju smanjuje testosteron..
Ali isto tako se testosteron sam obnavlja.. Mislim da ne smanjuje,ali eto svasta ima :)

Iz mog kadra,fako sam napljugan,ima tema na forumu.. bajo ako zabrijem postanem dosadan :) fakaj viagru :) haha
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
stvarno ne razumijem citiranje kad odgovaras na post iznad ali dobro necu nikad ni shvatit jer svi to rade xD
ovo sta je micorad citao, ne vjerujem da je istina, jer koliko god korisnih informacija ima na internetu ima i onih koje su u potpunosti u krivu da dezinformiraju ljude... jedna od tih stranica je Hrvatska protiv droge - droga.hr , nadam se da da micorad nije ovdje pokusao naci neku korisnu informaciju jer sam citao sve i nemogu vjerovat kakve gluposti pisu, mozda ima malo istine, ali to je 2% nasuprot 98% lazi tako da je sve jedno veliko sra*e... pokusaj se informirati na stranicama di ljudi iznose pozitivne i negativne strane pa sam odlucis zelis li nesto konzumirati ili ne.

peace out!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
DJFlyHigh je napisao(la):
stvarno ne razumijem citiranje kad odgovaras na post iznad ali dobro necu nikad ni shvatit jer svi to rade xD

u nekim slucajevima jest' bespotrebno, ali autor moze naknadno da izmeni svoj post pa u tom slucaju moz' da bude nesporazuma raznih... nadam se da kontas sta ocu kazati
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jedino ako mislis ako ja napisem malo veci post pa ti izdvojis dio samo i to prokomentiras kao sta si ti napisao, onda kuzim :)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
da utice na testosteron moze samo pozitivno, oslanjajuci se na jedan licni primer naravno
moj muz je konzument dugo godina i jel mi prisao preblizu, ja zatrudnim, haha

dok mojoj doktorki nije jasno kako imam sve znakove blago ubrzane stitnjace (hipertireoze), a sa stitnjacom je sve ok
negde sam citala da utice i na stitnjacu i na neke ostale organe endokrinog sistema

edit: ali na hormone utice i mnogo neke hrane i prehrambenih dodataka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva and Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Moje skromno mišljenje je da kanabinoidi utjeću na kompletan organizam, pa tako i na hormone. Ono što je jasno kao dan, naravno onima koji se educiraju, a ne banu tu sa pitanjem koje trpa u isti koš kemiju kao što su "exeri" i kanabis, koji je biljka i to još ljekovita, da ako endokanabinoidni sustav u tijelu čovjeka regulira i popravlja, tako isto ima i utjecaj na hormone. Kako, u kojoj mjeri i na koji naćin? Pa na to još niti znanstvenici nemaju konkretan odgovor, a ne ja koji sam samo dokumentarce na youtubeu gledao :icon_rolleyes:
Zašto sam nastupio ovako, zašto mislim da je tema glupa i zašto me nerviraju ovakva pitanja? Zato što mi je muka od gotovana i lijenčina. Zašto bih ti ja crtao što i kako, kad je sve već nacrtano, samo si treba dat truda i kucat u taj prokleti špijunski google, koji SVE zna (hebeš mi sve ako nebi izbacio koje su mi boje gaće, kad bi ga neko pitao :icon_neutral: ) Tako se šire dezinformacije. Ja banem i pitam glupost, nađe se jedan il dva pametna koji zapravo blage veze nemaju i prosipaju tu svoju pamet, pa onda dobijemo ovo stanje, kad nitko više ne razlikuje prirodno od umjetnog :spcartmanmad:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja pusim od 14god svaki dan, sad imam 24god. Moj sogor malo manje, al mrtav pijan i napusen je napravio dvoje zdrave djece, ziva istina. Jebo hormone :D
To ti je sve kapitalisticka propaganda :p
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Moje skromno misljenje je da sam se ubio od prevodjenja 15 stranica teksta kako radi endokanabinoidni sustav koji se aktivira kanabinoidima (CBD i CBN)... I taj sustav je zanemaren od strane "znanstvenika" pa su tek najnovija (prosle godine) istrazivanja dokazala da je endokanabinoidni sustav najveci "krivac" kontrole imunoloskog sustava, a svi znamo kaj je imunoloski sustav.
Istina da se u tekstu govori o raku (rakovima), ali to ne zanci da se imunoloski sustav ne bori sa ostali *****rijama i bolestima u nasem tijelu. Pa tako i s hormonima i stitanjacama i sl.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva