Marihuana i kontracepcija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.03.2016
18
8
3
34
zao mi je zbog tvoje cure, ovo je stvarno tuzna i teska prica...znala sam da su tablete stetne al moram priznati da nisam mislila da su toliko...hvala sto si podijelio svoju pricu
 
23.12.2015
62
37
18
35
Ja ne verujem da je to zbog kombinacije. Znam da su te tablete smrt, moja devojka ima problem sa hormonima i prepisali su joj te tablete ali ona odlaže to i ne pije ih. Proćiće sve to, samo odmori od oboje. Puno vode, limuna, meda i mleka. Malo da pročistiš organizam. A onda se napuši kao nikad, verujem da nećeš imati nikakvih problema. :)
 
01.03.2016
18
8
3
34
Jucer zapalila prvu, neku laganini za pocetak. Nije bilo lose al jos uvijek nije to to. Brijem da se zbog svega jos nisam mogla opustiti do kraja, al kak se veli - vjezbom do savrsenstva ^^ u svakom slucaju bolje se svakako osjecam u odnosu na prije 3 tjedna :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Samo polako, s vremenom ces podnasati sve bolje.. Ja pusim godinama svaki dan, a proslo ljeto sam napravio pauzu isto cca 3 tjedna, pa kad sam zapalio imao sam osjećaj da me bude šlagiralo, drhtavica, i slicni simptomi. Vec za 2 dana sam bi onaj stari :)
 
23.12.2015
62
37
18
35
Sve će to biti dobro, nemoj da brineš.
Ja sam napravio raspored za sebe. Dve nedelje pušim pa jednu nedelju odmaram. Nekada ti odmori traju i duže. To radim jer mi se nakon nekog vremena podigne prag tolerancije pa mi onda trebaju velike količine da preguram dan. :) A i dogodi se da me cepaju paranoje ako pušim duže od mesec dana svaki dan. Na svakoga drugačije utiče, pa je zato bitno naučiti voziti i prilagoditi pušenje sebi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BlueMorticia

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Tek sada vidim ovu temu.
Uglavnom već ste otkrili da je kriva pilula a ne trava :)
I to je sigurno istina...
A ako želiš nastaviti sa kontracepcijom jednostavno moraš promijeniti tablete,i naći koje tebi pašu.
To zavisi od osobe do osobe i jednostavno tražiš doktoricu neke druge.
A sa travom možeš nastaviti normalno,čim se riješiš paranoje ;)