Marihuana i krvni pritisak (tlak)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
izmeri pritisak pre duvanja i posle duvanja i videces dal dize ili spusta, ja bi rekao da dize dok haj traje
al tebi je to veliiik pritisak, povedi racuna sta jedes, ako si preterivao u masnoj i slanoj hrani mozda je do toga a i ako si pio kafe,
kole i ostale zaebancije koje sadrze kofein.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Listicu pretjerivao sam u svemu tome sto si nabrojao..vodu sam zamjenio kolom..pio sam po 10 kava dnevno i stalno rezao na koso iz frizidera..necu vise.zajebana je to igra:)Sutra si kupujem tlakomjer i krecem sa kontrolom tako da cu provjeriti tlak prije i poslije pljuge.Slano i gazirano je cini mi se glavni krivac...ustvari ja sam krivac.Tesko je biti gospodar svojoj guzici
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E vidi Opa cupa,resenje je da malo manje jedes slano i masno,mnogo vise odmaras barem 8 sati,
i povremeno zapalis indicu i neces imati problem sa tlakom i budes onaj stari kaj si i bio.. :) :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
a lako je to reci, vidis da reze na koso :=) a i meni je to gust u posljednje vrijeme :)) ali i sklekovi + trbusnjaci da izbalansiram + probiotska kultura i puno kretanja i evo odrzavam se nekako :)

i meni je hrana porok jos veci i stetniji nego joint :) A na onom silveru je sigurno slatko jesti sunke i ostale perverzije... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Prijatelj koristi ulje jack herer i critical, isto je imao strahovitih problema s tlakom, ali sad ga s uljem drži pod kontrolom :ridinghorse:
Onako lagano zrno dva prije spavanja :snooze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
evo ovako danas sam prije pljuge mjerio tlak bio je 150/100..malo povisen i zbog toga mi je danas doktor dao terapiju Physiotens 0,4 mg u jutro i Physitens 0,2mg navecer po potrebi Znaci prije pljuge 150/100 a poslije pljuge 140/90 tako da ipak marihuana snizava tlak...ne puno ali dovoljno kada krene šoranje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin and weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
eto bas cudno, ubrzava rad srca a snizuje pritisak. Opa
vreme je da predjes na vegetarijansku kuhinju, one sunke sto si susio
ostavi za vreme kad pritisak bude u granicama normale :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
nemoj koristiti te ljekove za snižavanje tlaka, bolje je to riješiti vutrom. tablete za snižavanje tlaka ( antihipertenzivi ) znaju imati svakakvih neugodnih nuspojava i efekata nakon duljeg uzimanja...

edit:

znam da obožavaš haze-ove, ali trebao bi si uzgojiti neku dobru indicu za snižavanje tlaka... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and mazar

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Iskreno uzeo sam terapiju samo iz razloga jer me strah da se neponovi taj kratki spoj,vrlo je neugodan.Jutros je tlak bio 150/110 i poslije terapije ..u roku par minuta se spustio na 120/85 nekako kao samopouzdanje ,znas ono ima netko tko ce to regulirati.Nemam iskustav sa tim pa sam se copio za taj Physiotens 0,2mg skroz je slab tako bar kaze moja doktorica ali svakako da cu to izbaciti samo malo da se naucim nositi sa tim zujanjem i valjanjem.Promjenit cu prehranu i uzgojiti Jackia.Ocito sam malo prestar za te pićilice;) Hvala metalac na savjetu,sta bi ja bez vas :thumb:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
imaj na umu da lekovi lece, znaci dok ih pijes ":zdrav" si, posebno ti vezani
za regulaciju ovoga, onoga, nemoj dugo da se trujes time, pij neko vreme,
regulisi ishranu, smanji stres, nabavi indiku i popravice se stanje sigurno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Blade

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Hvala listic na savjetu a i Kapetan mudro zbori:) Nemam namjeru trovati se sa terapijama ali mi sada trenutno dobro dođe dok se to malo neizregulira.Htjeo sam ustvari napisati nesto o tom visokom tlaku (tihi ubojica) koji kazu u 95% slucajeva dolazi od nepoznatog uzroka.Neznam puno o tome ali znam koji su simptomi iz prve ruke.Vec duze vremena sam imao jedan neugodan pritisak u grudima na koji nisam obracao previse paznju jer sam mislio da je u pitanju los krevet,malo fizicki rad ovo,ono uglavnom nikako ga nisam povezao sa visokim tlakom.Druga stvar koja je bila uz taj osjecaj u grudima je plitko disanje ne konstantno nego povremeno e to me vec malo cimalo ali sam i to presutio zeni a ja na to zazmirio kao da se nedogada uz sve te smetnje sam znao biti pospan.Bez obzira sto sam se probudio sat,dva prije.Znaci popijem jutarnju kavu ,krenem raditi i pukne me spavanje totalno neopravdano i uz sve to sumovi u glavi,zujanje u usima.pisem ovo iz razloga da skrenem paznju malo Vutrićima da treba obratiti paznju na takve promjene.Siguran sam da ima jos limuna koji neobracaju pažnju na te "sitnice"Savjetovao bi svima da povremeno provjere svoj tlak.Cak bi rekao da je to obavezno. (Uz pljugu idu razne grickalice kola,pivo,klopa opcenito a to je okidac.)kontrola tlaka nekosta nista a moze spasiti zivot.Od visokog tlaka umire puno ljudi jer uzrokuje mozdani i srcani udar i jos niz pizdarija a sve po vitalnim organima a to je i vise nego dovoljan razlog da kontrolirate svoj tlak.Pozdrav i pazite na sebe:) evo jedan link o simptomima visokog tlaka http://prirodnolijecenjevisokogtlaka.com/visok_krvni_pritisak_simptomi.php
 
01.06.2013
24
18
0
34
ja sam uvek za prirodne lekove :icon_wink: tih tableta se uvek klonim.
imala sam slicne probleme, samo sto su se ti "napadi" meni desavali desetak puta mesecno. uz taj bol u grudnom kosu i ubrzane otkucaje, nisam mogla ni da disem. borim se za vazduh par minuta a onda se ili normalizujem ili onesvestim xD
beta blokatori su mi snizili pritisak ali kod tahikardije nisu pomogli. prestala sam da ih pijem i sve se nastavilo po starom.
a onda sam probala vutru! :dada
ne znam koliko je bas ona pomogla, ali odmogla nije sigurno. napadi su prestali posle kratkog vremena a pritisak je sada odlican. ponekad se javi samo aritmija, no, nista strasno
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ovo je sada provjereno kao na granici sa Bugarskom...definitivno spusta tlak..treci put sam mjerio prije i poslije pljuge.prvi put 150/100 malo povisen poslije pljuge !40/90 drugi put 150/110 poslije pljuge 129/80 i treci put prije 10 min.140/90 poslije 117/ 79...nema dileme marihuana SPUSTA TLAK:) sretan sam zbog toga kao klinjo kada dobije play station;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
eto vidiš... :)

bez obzira na to treba srediti uzrok povišenog tlaka, ne ga samo prividno liječiti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nezdrav zivot je definitivno glavni uzrok..pretrpavanje sa kojekakvim emulgatorima i pojacivacima okusa koje je tesko izbjeci...sol,kava ,gazirani sokovi cak i mineralna voda,kola je u spici napada kao i vegeta ..ustvari pun krc toga sto koristimo i sve to placamo lovom i sto je najgore zdravljem koje opet moramo placati...samo lova.Boli kita proizvođace za potrosace...Na rtl..mame su preporucile paštetu jer su fucking mame bile tamo pa su vidjele sta se u pastetu stavlja.Svjesno laganje direktno u facu..A i šeks mi dize tlak i milanovic mi dize tlak i kompletan zoloski vrt na markovom trgu..prestat cu gledati tv