Marihuana i mozak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Popij 6 litara vode u sat vremena i umrijet ćeš.
Pojedi čajnu žličicu soli (uh, mislim da bi prije povraćao) i umrijet ćeš.
Iskapi litru viskija na ex i umrijet ćeš.

Meni vutra da neki polet. Kad krenem nešto raditi, bilo programiranje il modeliranje, meni vrijeme odleti. Znam se ulovit da sam radio po 5-6h u komadu, da nisam bio pišat, jest, srat..ništa..
S druge strane, nekad me i zalijeni. Kako kad. Bilo kako bilo, to nije razlog da bude ilegalna. Uvijek ću se vadit na alkohol, šta ljudi sranja rade, saobraćajke itd... a i dalje je legalan..

Što se tiče odumiranja moždanih stanica, to nije istina.. Bacite pogled u "istine i laži" post.. Tamo sam napisao o čemu se radi, da se sad ne ponavljam.
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
da se ja nadovezem probao sam uciti i nemos jer brijem na drugo uvijek hehe ali kad hodas prirodom sto najvise uzivam napljugan dobijem novi dojam o okolini sve mi je ljepse,nekako mirise povezujem ma show,a da ne govorim filmove i zezanciju u drustvu smijem se nenormalno xD zdravo je ako je u normalnim kolicinama....jer sam prije 6mj svaki dan po 1g tuko i poslije sam sve zaboravljo ali doslovno sve obveze....
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Kad sam pušio satori dao sam 4 ili 5 ispita u tjedan-dva dana i to ovo ljeto, sad mi ostao još jedan ispit i jako se mučim s njim i s motivacijom da ga naučim...
Znam da sam satori mogao pušit po cijeli dan i bio bi skroz u onome što sam radio 101%. Skroz utuvljen u to što radim ,vrijeme samo prolazi, skoncentriran skroz i upijam sve vrlo brzo...
Dok recimo od skunka ili white widowa NEMA ŠANSE da čitam ili da bilo što korisno napravim osim da zachillam i budem totalno beskorisan.
Također mislim da kanabis ponekad itekako može podignuti tjeskobu ovisno koja se vrsta duva i kad se to dogodi to znači da je vrijeme za pauzu jer je vjerojatno došlo do nekog zasićenja- bar je to moj slučaj.
Mislim da thc ne oštećuje niti da omogućuje povećanje mozga, ali dugoročna i kronična upotreba, barem u mom slučaju, obično me ulijeni i postanem nezainteresiran za vanjski svijet i za obaveze. Zato je nabolje koristiti umjereno, tu i tamo neku pauzicu napravit, refreshat toleranciju i slično...
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDIĆ
11.11.2010
7
7
3
Sto se tice ucenja, kod mene je obrnuta situacija. :D Bas dobijam motivaciju, udubim se u sve sto radim, u sve sto ja pozelim da radim, tako da u poslednje vreme, kada sam izvalio da bolje pamtim, cesce konzumiram. I iskreno, mnogo mi je lepo. :D PozZ
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Poslednje dve godine duvam maltene svaki dan,i primetio sam da me ljudi vise vole i dozivljavaju bolje i vedrije kad sam napusen.Cak mi i zena kaze da sam daleko bolji naduvan.Znaci vutra je meni bar extra afrodizijak,dokazano! Na vutri sam polozio B ;C, i E kategoriju vozackog u roku od mesec dana.Znaci duvanje I ucenje = cista koncentracija.Ne znam samo koliko puta sam iz cista mira komplet sredio stan,skuvao neko gotivno jelo kao danas he,he...tek tako se naduvan istripujem im odem u teretanu...ma milion razloga cu navesti zasto je bolje biti high u svakodnevnom zivotu.Jebena voznja gradskim prevozom postaje zanimljiva.Kad vozim auto napusen kao da sam u igrici jedino sto malo usporim i vise obracam paznju nego strait.Postajem kreativan i zanimljiv kako sebi tako i drugima.Obozavam vutru jer na lepsi nacin posmatram zivot pun stresa i negativnih vibracija koje me prosto ne doticu.Zena mi kaze da sam vanzemaljac he,he...srecan sam zbog toga.Inace,sa vutom se druzim vec 13 godina.
Veliki pozdrav duvaci he,he
PS. i volim biti sa ljudima koji duvaju,jer smo na istim talasnim duzinama..:sun2:
 
01.10.2011
16
0
0
34
Marihuana i mozak!? Otac i sin, majka i cerka, pegla i kabl, rokaj i snimaj! Sve se savrsheno uklopi kada su te dve stvari zajedno. Zajedno koegzistiraju vec 10000 god. tako da shta reci...
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Nije točno ovo sa žlićicom soli, ja sam osobno pojeo punu do vrha žličicu soli i još sam tu tako da.. myth busted !!! :))
 
07.04.2010
9
2
3
32
Ukoliko maloljetnik u kojeg se i dalje mozak razvija konzumira travu IQ mu opada, dok za one kojima je mozak već dovoljno razvijen ništa ne šteti tj. za starije
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Trebamo uzet u obzir i druge cinjenice npr. svatko ima neki svoj porok vjerujem da mi ovdje s vutra org više volimo zapalit nego popit i takve stvari dok ovi neki više vole popit neko zapalit joint cisto reda radi sve se to na kraju svede na isto kako bi moj stari rekao najbolje da ne dišem i neće mi ništa bit moramo zapalit,ali mislim da ipak ima dosta u tome da sve ima svoje granice konzumiranja jednostavno ne volim se ubijat od trave to me slomi skroz svatko si mora naći svoju granicu koja će mu odgovarat i ne prelazit ju! Iz mog iskustva što se tiće učenja nula bodova,ali ovako što se tiće misli i svega ostalog razgovara s društvom ponekadam pomislim da sam intelektualac Hahah :D
 
22.08.2012
14
6
3
38
Meni nije jasno da sam sinoć sanjala da prijateljici objašnjavam razliku između muške i ženske stabljike....skontan sad da je bio san, e cili dan san uvjerena da je to stvarno istina tj. da san joj stvarno objašnjavala (jbt otišla sam na "kvasinu")
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
CIKABAJA75 je napisao(la):
Nije točno ovo sa žlićicom soli, ja sam osobno pojeo punu do vrha žličicu soli i još sam tu tako da.. myth busted !!! :))

letalna doza soli je 3g po kili čovjeka, znači 225g za nekoga od 75kg.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Tesko je bilo sto pricat o tome kad ne raspolazemo s dovoljno informacija, tocnije dokaza. Trebalo bi napraviti visegodisnju studiju na ljudima, pratiti ih i testirati redovno.
Mozemo samo pricati iz svog primjera a on nije reprezantativan posto vecina nas nema blage veze koji strain smo konzumirali, u kakvim uvjetima je rastao i bio skladisten i tome slicno.
Osobno sam svjedocio skladistenju vutre na prasnjavom podu... u rezervoaru benzina... to sve utjece na kvalitetu proizvoda. Isto kao s jabukama npr. Sve ovisi o vrsti, uzgoju i skladistenja a na kraju krajeva i konzumiranju.


Volio bih reci da trava ne smanjuje IQ i da ne steti umu. To ne bi bilo skroz tocno. Najbolje se vidi kad imate u drustvu naduvane osobe dok ste vi cisti. Tada se tocno vide promjene u ponasanju i razmisljanju. No da li ima trajnih posljedica? Ja bih reko da ima ali ne u vidu smanjenog IQu vec u razmisljanju covjeka.


Trava otvara posve novu dimenziju razmisljanja, sagledas stvari iz vise perspektiva. Najcesce je to zbog paranoje hehe ali i tripova. Zabrijes nesto i shvatis "ajmeeee pa stvarno, kak se toga nisam prije sjetio". No dan kasnije se najcesce ni ne sjecas tog pametnog sto ti je palo na pamet. Opet treba napraviti distancu izmedu IQ-a i pamcenja, kako kratkotrajnog tako i dugotrajnog.


Vutra definitivno udara u glavu i ostavlja posljedice. Stetne? Ovisi kolko se trave popusi. Ja znam da od trave vise nisam ista osoba ko prije a ni ne zelim biti.


Ustvari, zasto ja tipkam kad je sve vec receno i uglazbljeno:

Afroman - Because I Got High - YouTube
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
slažem se sa vjevericom, vutra je dobra ako se koristi kako se treba odnosno ako se umjereno i kontrolirano uzima, ja sam prije pusio svaki dan i sad sam odlucio manje jer sam postao zbunjen i lijen jer si cijelo vrijeme u tom, pa vam se nista ne da...
sad pusim svakih 5 dana i ispricat cu vam kako mi je bilo zadnji put, zapalio sam nakon 5 dana i osjecaj je bio super mada vutra mojima koji puse nije bila nesto (jer puse svaki dan), a mene je drzala 3-4sata i super mi je bilo moj zaključak je:
Ako želiš zadržati onaj pravi HIGH osjecaj onda moras pusiti rjeđe jer kad pušiš svaki dan pušiš više zbog osjecaja higha koji je puno slabiji i kraći i treba ti vise vutre, nista ti se ne da... a uz to sve olako svacas i nemozes se ozbiljno suprostaviti problemu
ja pusim vec 6 godina, to su moji zaključci
lijep pozdrav
 

x-cluber

Aktivan Član
17.07.2012
125
4
18
45
Ovako, ja pušim nekih 17-18 godina, i mogu Vam reći da mi nimalo ne smeta :)
zadnjih 10 godina pušim umjerenoc (dok smo se prije "prepušavali"), 1 džojs dnevno, odnosno noćno :)
kad djeca zaspu i kad se sve obaveze pozavršavaju,
i tu sam se našao, tako mi odgovara, i tako ću i da nastavim.
Potiče mi kreativnost i daje mi lijep osjećaj na kraju dana :) što bi se reklo "ćeif" mi je :)

E sad, ima ljudi koji zapale danas 5-10 komada, jbg-a normalno da će kasnit i da im se ništa neće dat,
ali s druge strane nekom tako odgovara. U svakom slučaju ne škodi vutra u umjerenim količinama :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: high-school

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Potpisujem! Ista situacija i kod mene. Im'o je neko u potpisu da:"...malo kanabisa pred spavanje čini čuda...".Živa istina.
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Dosta se spominje vutra i koncentracija, i iz osobnog iskustva, doista pomaze za koncentraciju. I to ne kad sam napušen, nego i kad sam normalan. Dok sam bio mlađi, srednja skola, nije bilo toga da me zadrzi vise od 10 minuta učeći. Nakon što sam redovno ispušio, ako krenem nešto raditi u tome sam sto posto, i više. Toliko zadubljen da u potpunosti se izoliram od svega, ljudi me znaju zazivati po 3,4 puta, ja ih ne čujem. To je sjajan osjećaj. Pojačan fokus do daske ako krenem raditi nešto.