Marihuana i Pluća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Napravit možda vaporizator ako ti skroz smeta, bong ili neki waterpipe bi pomogo a nije toliko naprona stvar ko home made vaporizator
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Evo da se javi i jedan astmaticar... :D


Do prije 10 godina (malo manje) stalno sam hodao na Srebrnjak na one sugave injekcije i razne kontrole pluca... Isto tako sam i uzimao one "pumpice" tipa Ventolin i slicno...

Otkako sam poceo pusiti vutru, astme nema...
Kasljem, naravno, ali kasljem zbog forsiranja pluca kad pusim zizu, a drugim (i to vecim) djelom zbog jebenih cigareta...


Uglavnom, meni trava ne smeta nikako, a da li pomaze, tocno ne bih mogao rec iako se kod mene pokazalo da je moguce da ima medicinskog ucinka!



Pusi vutra za bolje sutra, kak bi se reklo...

Ehhh, da mi se samo rijesiti cigareta...
 

ban

17.04.2008
1
0
0
39
da vas i ja pozdravim, drago mi je da ste otvorili ovakvu temu, al i meni se astma smanjila, a imo sam grdih problema, od 1. srednje kad sam prvi put zapalio, al ososbno mislim da ovo kaj mjesamo vutru sa duhanom nije dobro...

...jel zna netko jel ima kaj drugo kaj bi se dalo sitpu s vutrom, a da nije duvancic, sam da nije kamilica.....mrzim kamilicu...

..pozz
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ovaj prijatelj s kojim uvijek halim kad god imam ili on ima vutre, koristio je onaj inhalator na pocetku.. i s vremenom je sve manje i manje koristio inhalator, evo inhalator je jednom zabaravio kod mene prije jedno tjedan dana i jos kod mene stoji.. prestala ga je astma mucit pomalo. :)
 
13.11.2008
14
0
0
43
Ja imam negativna iskustva ,astmu sam imao kao dijete i onda od 7-8 godine nisam imao problema s plucima sve do 22 godine,tada sam mjesecima pusio travu i poceolo me gusiti,10 dana sam primao inekcije (neki koktel s aminofilinom) ,dali mi pumpicu ventolin i bio sam dobar dok opet nisam poceo pusiti,sad zapalim s vremena na vrijeme i cim 2 dana zaredom pusim treci dan mi skripi u plucima,izdisaj mi je dug...
Uglavnom moje je misljenje da dim plucima ne moze valjati,samo moze cist zrak ,jos ako je planinski .... ;)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
koga god znam da je imao astmu prošla mu je od trave
ali kvalitetne trave a ne nekog smeća
i naravno ne miješati sa cigaretama jer su otrov
jedino duvan domaći
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
+1 balki

jedini dan kad me zabolila glava u zadnjih 5 godina bilo je prije nekih mjesec dana kad smo smotali nekoliko pljugi sa duhanom iz cigareta.. ajme katastrofe.. zivi otrov.. dno dna

od ciste kvalitetne vutre nikad nista.. ( jedino ako naletis na lose ulicno smece koje je mozda cak i prskano kemijom da ima uopce nekakav rad)
 
13.11.2008
20
1
0
34
Hm...ne bi se mogao sjetiti d li sam pušio čistu travu....
Inače uvijek miješam sa duhanom. I to sa najslabijim super ili ultra light.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ideš beba, skoro desetljeće je prošlo :)Prehladjen sam al teško mi prestat motat. Kašljem al ne "reže" pluća, i iskašljavam. Znam da bi trebao napraviti pauzu al živčano je neko vrijeme.
Možda nabavit neki ice-bong ali ko će to prat, smrdi to nakon par budova, jel'da?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix