Marihuana i sex

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Mislim da bi i o ovoj temi trebalo razgovarati posto postoje oprecna misljenja.Sto se mene tice najlepse mi je kad se dobro navarim i zategnem Red Bull ili nesto slicno i onda se prepustim telesnim zadovoljstvima.Znaci ludilo... ~)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Istina je da smanjuje broj spermatozoida, ali to ako se preteruje, onda preterano i smanjuje broj istih. Mene su prvi put bolele grudi, ali nikad nisam :pegla (ovo je samo zbog slike napisano)

I zato: ~) ili ++ , a onda - 45ft

lolz
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Sto se mene tice stvar je ukusa i nista drugo.Nekom prija ovako,nekom onako.Meni licno je interesantnije kad se nagruvam.Zasad.A videcemo za ubuduce.Bitno je da nema negativnog uticaja na ::sperm
 
24.11.2004
12
0
0
44
zavisi i od same trave valjda. nije uvek ista, i nisi uvek isto raspolozen itd. u principu volim sex strejt, ili eventualno uz malo vina ili trave (ali bas malo, tipa 2 dima). devojka koja inace ne pusi, voli da varne pre seksa, pa onda i ja malo. kad se dosta nagruvan izgubim zelju za seksom, uglavnom?!
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Uzmimo pretpostavku da ubija spermatozoide i automatski nam se namece pitanje ko je onda pravio decu umesto Bob Marley-ja tj. ciju je decu radjala Rita?
Sta mislite zasto onda jos uvek ima ljudi na Jamajci ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Meni je seks bolji kada nisam strejt, definitivno. Uvek kada ima nesto da se kresne gledam da nadjem nesto i za uvijanje. E sad, zavisi i od vutre, ali i kombinacija sa vinom moze u nekim slucajevima da pomogne :)