Marihuana i spavanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2019
2
0
1
25
Pozz ljudi,

Ovako ja zapalim joint mjesecno 2-3 puta navečer prije spavanja. U zadnje vrijeme nakon konzumiranja marihuane uvijek imam poremecaj spavanja.
2-3 dana nakon duvanja imam ozbiljan problem sa uspavljivanjem, učestalim buđenjem svako 20min, kod takvog "spavanja" moze me probuditi i najmanji šušanj ili glas tacnije ja sam u nekom laganom plitkom polu snu. Naredno jutro osjecam se kao da nisam nikako spavao, nakon takvog "spavanja" užasno sam umoran sjecam se okretanja po krevetu.
I to traje 2-3 dana pa zatim normalno spavam pa se opet povremeno javlja problem sa spavanjem...
Da napomenem nemam nikakav stres, depresiju, anksioznost paranoju, fobije itd... Potpuno sam psihički stabilna osoba.

Vaše mišnjenje na ovu temu o cemu se tu radi ?
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Vjerojatno je u pitanju takva vutra, neka luda Sativa, one najčešće podižu i aktiviraju, mada Indica isto zna započeti euforično.
Također, moguće je da ti je malo porasla tolerancija, probaj zapaliti više ili
promjeni vutru, zasadi neku tešku Indicu...zaspat ćeš stoječki ;) :D, a možda jednostavno tako djeluje na tebe...THC djeluje psihoaktivno, aktivira misli te na svakoga drugačije djeluje.:)
 
Poslednja izmena:
10.09.2019
2
0
1
25
Prije svega hvala ti na odgovoru :)

Prije dok sam duvao nisam imao nikakve probleme sa spavanjem cak vutra mi je dobro dosla da lakše zaspim.
Ali zadnjih 4-5 mjeseca nakon duvanja 2-3 dana ne mogu nikako spavati, pa nakon toga opet pocnem normano spavat pa opet par dana nakon se zna javit problem sa spavanjem buđenje nocu, teže zaspim, lagani polu san itd. Da napomenem probao sam sa društvom razne vrste vutre ali uvijek se desi isti problem sa spavanjem dok kod moje ekipe nema nikakvih problema.
 
Poslednja izmena od urednika:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Koliko sam shvatio ti si vikend pusac, to je sasvim normalna pojava. Zove se apstinencijska kriza koliko god ljudi rekli da takvo sto ne postoji ne vjeruj. Iz iskustva znam da ako prestajem pusit sljedecih 3-4 noci necu moc zaspat i spavat cu povrsno. upravo tako kako si ti opisao. Ja to rijesim sa normabelom (ali to mi je terapija koju pijem prema potrebi.) ti to mozes rijesiti da si zapalis jednu laganu skroz, svako vece oko pola sata prije spavanja, i vidit ces spavas ko beba. ako ne zelis pusit svakodnevno nauci se nosit sa nesanicom. Doslo je do toga da si stekao toleranciju neku slabu i ojetis laganu krizu nista strano ni novo.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
kao dugogodišnji ložač, koji uspjeva smiriti sebe samo indikom, pogotovo navecer, moje je mišljenje sljedeće:

pušio sam u raznim periodima života, i loše i dobre robe...
periodi u životu koje sam provodio uz neku odgovornost veliku su uvjek bili popraćeni nekim unutarnjim nemirom, pogotovo kad sam kretao u poduzetništvo.
ja sam na to gledao kao da neću moć izvuć iz sebe maximum ako budem uživao kanabis i alkohol i dalje, jednostavno u nekom periodu, početku, nisam bio miran ako se krenem zahebavat, opuštat, dok nisam vidio da nemam više šta napinjat, samo da moram radit i lovu skupljat i vračat, ponovo sam dobio snagu za dimljenje, trajalo pola godine mozda...
spavanja sam imao problema ali sam tu nemogućnost zaspanja bez ičeg riješio produženim obavezama, budan od jutra do mraka, ubiješ se fizički i psihički poslom i krepaš navečer...nemire sam imo u noći i čist potrgan kad zaspim, trzanja, neki košmari kojih se nesječam....mozda i najgora moja isustva psihička, gore od alkoholnog delirija i drgi svih koje sam probo...
jednostavno sam obavio sve što je bilo moje za obaviti i počeo sam ovisiti i o drugim ljudima, tad sam ponovo počeo dimit...
sative me ubijaju npr. ako nemam indike i danas, 2-3 sata spavam, ajmo dizanje, motaj opet...
uzitak u kanabisu ovisi o nasem unutarnjem miru, kako ti kažeš da si stabilan ovo ono, mozda jesi stabilan u drustvu, obiteljski, no tvoj mehanizam unutarnji govori drugacije, s necim se boris...
napominjem da sam samo u periodu kad sam osobno osjećao odgovornost veliku, bio protiv pušenja, imo sam hebačku lovu na grbači za odradit, odvrtit, vratit...
zadnje pokušaje pušenja u tom periodu se sječam da sam recimo cjeli dan obavio hrpu posla, dogovorio sve, i navecer doma, solo, bez ikakih skrivanja, zapalim i počinje metež....sve što sam danima obavljo mi se počinje komešat po bulji, uzasan nemir, plus lova i masa kombinacija kako da ju izvrtim bolje, prije, jače, da se iskobeljam iz kanđi a praktiči nisam još ni otvorio...
ja mislim da kad je takvo stanje u pitanju, da osoba pretjeruje u nečem, poslu, preupregnuta je, jer tako kanabis govori.....
može biti prejako nešto drugo, no anabis opet govori da je nešto u turaži previše...
konsolidiraj energiju, probaj sobom to riješit, možda trošiš mnogo sebe na nešto što ti se nesviđa u dubini, nemiriš se s tim nikako, i onda kad zapališ opa...
tako danas ja mislim da je jako riskantno bilo to što sam krenuo u poso, nepovoljno, zato sam i osječao nemir, jer je staza bila skoro pogubna...
svatko bi sebe trebao upoznati da bi se sobom druzio...
sretno, ;)....