Marihuana i srce

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ja sam vise za to .... da to bude javno !!
Znaci muci me to i to..i zato ti je dobro to i to.

Chill ti si genijalac i ja da mogu svoj zdravstveni karton bi prebacio kod tebe...toliko o tvom znanju:respect:

edit:
htjeo sam reci ..steta je da to ide na pp
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Slazem se sa gore napisanim... I sam sam vec napisao ovdje u temi da imam povremenu frku sa čukom, tako da, ne bi bilo loše da i procitam štogod a da mi može koristiti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and opa cupa

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa nemam sta da krijem. Imam iregularne otkucaje srce koji su toboz urodjeni blok lijeve strane srce. Akutno imam perikarditis ali nisam hospitalizovan samo moram mirovati 20tak dana bez lijekova samo vitamini.
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Moj školski je naprasno umro od srca pre neku godinu. Na fudbalu. Ekipa se navari i igra fudbal. Godinama. Nikad nisu igrali bez vu. Trideseta mu bila. Sin jedinac. Moje neveliko iskustvo: Neke sorte - čuka normala... Neke druge čuka do pod grlo... Sa Crimea Blue sam imao uvek to.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
@Easygoer a opet, moj drugar sa kojim sam odrastao, nikad u zivotu nije duvao, pusio, pio samo kad su neki veci dogadjaji, trenirao fudbal, redovno isao kod sportskog lekara na preglede, pravi sportista... ostao na mestu mrtav, stalo mu srce na skolskom terenu, dok je igrao mali fudbal sa naduvanom ekipom...
jel to znaci da je mali fudbal stetan? ne... ne mozes izvesti nikakav generalni zakljucak iz pojedinacnog primera, pa ni da je vu uzrok njegove smrti...
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Nikakav zakljucak u mom postu ne postoji. Samo navodim kauzalitet. Kauzalitet ne znaci uzrok. A sugerisem da neke sorte ubrzavaju rad srca, i to duplo, a neke ne. Od nekih pocrvene oci, od nekih ne, od nekih su suva usta kao i drugi antiholinergicki efekti, od nekih manje. U nastavku dajem konkretno iskustvo sa sortom od koje sam dobijao "racing heart" efekat. Da se ne napreze masta da se vidi zakljucak gde ga nije bilo, evo mog zakljucka: ono sto znatno ubrzava srcani puls, ma sta to bilo, izbegavati ako postoji problem sa recenim organom... Dakle birati strain na osnovu SVOG iskustva, a poslusati i tuđe... Konoplja je kompleksna stvar izuzetnog potencijala, a i organizam takođe. Negde na susretu između konkretnog straina i licne fiziologije u datom trenutku događa se dejstvo. Raznoliko kakvo moze biti, ipak postoji prostor da se povuku neke smernice, a u buducnosti jos i vise, jer smo prakticno tek zagrebali povrsinu dosadasnjim istrazivanjima. Aj' pa tako...
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
"Samo navodim korelaciju, korelacija ne implicira kauzalitet", treba da stoji. Lapsus calami. Hehehe lapsus chillum - i...