Marihuana i srce

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.10.2017
23
41
13
25
Eh zanima me jedna stvar, kako marihuana utice na srce koje su mane i koje su prednosti ako ih ima.. Koliko moze da oslabi srce ako je moguce...
Sta ako neko boluje od srcane mane a pritom i pusi canabis. Cuo sam kao da marihuana usporava rad srca tacnije puls opada..
Sad ubrzan rad srca sam dobio samo prvi put kad sam pusio, puls mi je oko 60-68, po neki put mi se ubrza rad srca dok pusim ali mogu da kazem da nije nista opasno, ne plasi me. Nikad mi nisu postavili dijagnozu tahikardije. Igram dosta sport i dosta trcim pogotovo leti. Mislim ja se ne brinem sto pusim i to ali me samo zanima sta moze biti, kako moze da se desi, prednosti i mane itd..

E i da zanima me koja je razlika sa cigaretom posto se i to isto pusi kao i marihuana, tj uvlaci dim, ne pusim cigare ali me eto samo zanima razlika
 
Poslednja izmena:
22.10.2017
23
41
13
25
Procitao sam ja to ali i dalje nisam dobio nista konkretno da li marihuana steti srcu trajno tj slabi srce a za tahikardiju znam imam srcanu manu pa me zanima. Ovamo je vise opisan problem AN i paranoja a to znam.. samo me zanima jel pusenjem marihuane nebitno od sorte moze da steti na bilo koj nacin srce trajno, tj slabi srce
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa onda postavi pitanje u temi koja vec postoji a ne otvoriti novu temu sa identicnim naslovom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.