Marihuana i terapija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420mare

Aktivan Član
29.06.2020
48
317
53
weedland
Pozdrav drugari, zanima me da li smem da duvam ukoliko uzimam neku terapiju, odnosno uz lekove zato sto trebam da pijem lekove 2 puta dnevno za dorucak i veceru pa sada ne znam da li smem da duvam ili je situacija ista kao i sa alkoholom? Hvala unapred :wave:
 

420mare

Aktivan Član
29.06.2020
48
317
53
weedland
sa nekim moze, sa nekim ne.
tema je za med ili upotrebu, a mislim i da ima slicna tema negde.
U pitanju su lekovi za regulisanje insulina dok ne dodjem do odredjene telesne tezine, a na internetu sam citao da marihuana takodje pomaze u ovom slucaju oko insulina, da se razumemo radio sam test sa glukozom i nemam dijabetes vec zbog gojaznosti sam dobio ovaj problem i malo mi je falilo do dijabetesa medjutim promenio sam ishranu i smrsao oko 17 kg za 2 meseca i ostalo mi je jos oko 8kg.
 

420mare

Aktivan Član
29.06.2020
48
317
53
weedland
U pitanju su lekovi za regulisanje insulina dok ne dodjem do odredjene telesne tezine, a na internetu sam citao da marihuana takodje pomaze u ovom slucaju oko insulina, da se razumemo radio sam test sa glukozom i nemam dijabetes vec zbog gojaznosti sam dobio ovaj problem i malo mi je falilo do dijabetesa medjutim promenio sam ishranu i smrsao oko 17 kg za 2 meseca i ostalo mi je jos oko 8kg.
Doktor odnosno endokrinolog mi je rekao da kada se spustim na oko 90kg bicu potpuno zdrav, trenutno sam na oko 98kg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.478
8.745
258
out of space & time
Ne znam jel vutra smeta sa tim lijekovima. Ali.. uspio si smrsati 17 kg za par mjeseci:clap::ostalo ti je jos malo do te carobne granice, i sto bi se sad zayebavao i rizikovao, i uopste razmisljao o tome¿
Iskuliraj i vutru i sve ostalo, fokus na cilj (90kg) i guraj do kraja.
Imas se kad napusavati kralju, prvo zdravlje, pa onda uzitak;)

Za to vrijeme taman proucis forum, i kad muke prodju zapalis svoje najsladje...
 

420mare

Aktivan Član
29.06.2020
48
317
53
weedland
Ne znam jel vutra smeta sa tim lijekovima. Ali.. uspio si smrsati 17 kg za par mjeseci:clap::ostalo ti je jos malo do te carobne granice, i sto bi se sad zayebavao i rizikovao, i uopste razmisljao o tome¿
Iskuliraj i vutru i sve ostalo, fokus na cilj (90kg) i guraj do kraja.
Imas se kad napusavati kralju, prvo zdravlje, pa onda uzitak;)

Za to vrijeme taman proucis forum, i kad muke prodju zapalis svoje najsladje...
Hvala puno, poslusacu tvoj savet tesko je ali sta cu:confused: