Marihuana i yoga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Bavim se yogom vec oko godinu,dve ali nikad je nisam praktikovala dok sam navarena,pa sam odlucila i to da isprobam...Iako sam prvo mislila da je glupa ideja i da cu najverovatnije da se izblamiram, u stvari je ispalo sve suprotno! Bila sam nenormalno koncentrisana i mogla sam da ostanem duze u svakom polozaju nego inace, plus sto sam uspela da odradim neke asane koje pre nisam mogla i koje su mi bile komplikovane. Takodje je protok energije nenormalno jak! Osetila sam nenormalnu toplotu i jako golicanje u ceonom predelu. Balans, ravnoteza,usredsredjenost,koncentracija...sve je bilo mnogo bolje! Bukvalno sam se prvi put u zivotu osecala kao jedna celina, jedna osoba, kao jedinstveno bice...
Svima koji se bave yogom bih preporucila da probaju ovo jer mislim da ce imati mnogo bolji efekat na telo i duh a i iskustvo je neopisivo dobro!!! :icon_biggrin:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and KönneR

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Yoga,....Siguran sam da povoljno utice na telo,njegovu razgibanost,izdrzljivost...a moguce i na duh. Nebi svi oni slowmoushnsi tek tako izazivali cudne poglede posmatraca
levitation.gif


Meni se prvenstveno svidja tvoja recitost,ali je ne shvatam najbolje u ovoj temi. Steta bi bilo da se ne okusas i ovde https://forums.vutra.org/threads/4905-SEX-s-travom-i-bez?goto=newpost#post152991
pozz

 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
jasam i cito da postoje posebne seanse yoge di prvo svi puse u krugu i pricaju, onda nakon toga imaju taj trening sam sto se sastaju jednom mjesecno i dost je skupo posto trener nabavlja vutru, dakako daleko od toga da ce tak nest biti na balkanu u sljedecih bar 5-10 godina
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Jedno vrijeme me yoga jako zanimala, radio sam razne vježbe i super mi je to bilo. No onda sam ne znam iz kojeg razloga - prestao, jer nisam znao točno kako treba ispravno raditi. Jednom sam se naduvo i radio neke vježbe i mogu reći da je to bilo extra iskustvo. Upravo to što kažeš, moguće se koncentrirati bolje i osjeća se taj jači protok energije pogotovo prilikom disanja. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Bavim se jogom već neko vrijeme. Sve ono sto smatramo problemima u svakodnevnom životu itekako možemo kroz sat vremena joge izbaciti iz sebe. Koncentrirano disanje i fokus na opuštanje tijela jako je dobar osjećaj i svima za preporučiti. Prvi put sam se s jogom susrela kao trudnica, polazila sam prenatal satove.
Sada vježbam nešto sporijim tempom, koliko mogu bebe uključiti u to, pa vježbamo skupa. Svima za preporucit, bilo high ili ne, za početak svatko može probati 20minuta vinyasa flow tehnike :) skroz je fora

joga kao stil zivota. Work yoga, Stay positive
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Cura mi vec neko vrijeme ide na tecaj joge pa me polagano ukljucuje kad vjezba doma, sta rec nego prva liga. Leđa ,vrat , um ,ma sve mi je u boljem stanju a daleko sam od toga da redovito vjezbam. Naravno da i na osnovnim vinyasa flow tehnikama cca 45 min do 1h vremena krepam :D :respect: Nije lako u pocetku al jbg treba malo i trpit ...