marihuana igrice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
vise bi me interesirale fore koje mozes igrati sa ekipom... npr. verbalne igre ...ili razni nacini pljuganja. much more phun :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ima li neko jos uvijek negdje na svom kompu one igrice koje je mislim Kobaja postao...jes' da ima 2 godine maltene, al linkovi su out! :( mislim probao sam skinuti onaj virtualgrow... otvori se stranica al' neeema fajla, pa et' ako neko ima, bio bih mu zahvalan...extra igrice za ubijanje vremena :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ima li neko jos uvijek negdje na svom kompu one igrice koje je mislim Kobaja postao...jes' da ima 2 godine maltene, al linkovi su out! :( mislim probao sam skinuti onaj virtualgrow... otvori se stranica al' neeema fajla, pa et' ako neko ima, bio bih mu zahvalan...extra igrice za ubijanje vremena :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Wicko je napisao(la):
http://www.bumperball.com/

evo nesto za vise napusenih ljudi da zajedno igraju....jes samo za 2 al je brutalna...bas me zanima kolko golova mozete dati napuseni :D :D :D
Hahahaha luda igra do p.m ehah hah hah napusiti se i igrati... ja jedva dva komada mu zabio (1 player) dok se nisam malo steln'o... hehehhe, jednom sam njega nabio da je proletio skoro svoju stranu komplet i zabio se u gol sebi... hehehhehe
Ko je igrao zna o cemu pricam....
extra extra....
 
04.10.2006
0
1
2
paramecium je napisao(la):
Iz mog iskustva bolje je priznati nego kriti. cela porodica zna da varim i ne diraju me. U pocetku je bilo problema ali sada je sve OK. Chak mi i baba zna da varim... ~)

e da je kod mene barem priblizno tako :?
 
18.10.2006
0
0
0
Hehe ta ti dobra "I baba zna da varim ^_^ "
a cuj zajebano ja to kad ti starci skontaju ali eto sve ce biti ok samo bjezi od hemije stari moj....
Sva hemija mi se gadi... VURTA ZAKON ( volio bi se tripovat al znam da cu se sjebat ) zato ostajem na gandzi heheh :lol:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
mi uvijek kad se zapalimo igramo hobo soccer , jeben nogomet nemam sad neki link za proslijedit(di skinut) al sigurno je neko igro pa ima i zna da je brutalna igra.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne moraš biti napušen mi to igramo cijelo vrijeme kade god smo kod nekog ko ima komp ili pod nastavom i di god pušili ili ne
Najače je u šestero totalna boleština
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
psihonaut19 je napisao(la):
Ja pušim ganju od najmlaðih dana i od najmlaðih dana punim majci gluvu razlozima zašto je trava bolja od alkohola i svih ostalih droga i na kraju sam je uvjerio i sad zna da pušim :))
Moja stara isto zna da pušim ganju
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
a zatacka je predobra...mi smo nekad samo stali i buljili u crte i vidili slike..cesto bebe i ljudske oblike....ili zenu kako radja...
odlican spoj zatacka+dim