Marihuana kao lek

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2009
45
2
0
31
Prije 3 godine sam obolio od discus hernije L5-S1, isao na magnetnu r. gdje mi je uoceno ovo stanje. Imam 2.02 i naglo sam izrastao, nisam se bavio sportom, ponekad basket na trgu... bol je stvarno vrlo jaka i nepodnosljiva, operaciju mi doktor ne savjetuje jos, nego nekakve vjezbe jacanja ledja. Kontrolisem ja to ali mene ponekad uhvate toliki bolovi za popizdit od dugog sedenja i sl, to sam regulisao Voltaren tabletama protiv bolova sa jos nekom kombinacijama lekova, ali nakon nekog odredjenog perioda ja sam postao imun na tablete... a uz to jako su stetne za jetru, i treba ih piti samo kad je bol neizdriziva! Tu nastupa ova biljka, kada osjetim bol zapalim joint, misici mi se opuste, i bol lagano prestaje a bol iz desne noge mi se potpuno povuce!! i prije sam ja znao zapalit frulu, tako da sam spojio ugodno sa korisnim. Nisam svakodnevni pusac, steta sto ovo lecenje moram da sprovodim potajno! Nista nisam izgubio osim boli, ne kazem da sam se izlecio puseci Marihuanu, ali mi svakako pomaze.