Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
To je super,ali Avramovo razmisljanje upotpunjava stvar,ipak svi mi znamo da ce biti sigurno problema sa neizivljenim budalama s kojima policija moze lepo da izgladi stvar...Imam predlog,evo ovako:Clanovima kojima posaljete PM pozivnicu za mars u PM-u stavite sifru uz pomoc koje mozete da indetifikujete uljeza ako ih bude bilo npr.:Dodje lik i predstavi se kao Vutragenjo(to je samo primer)medjutim izvadi znacku kad lepo saslusa sve sto je trebalo i sta onda,sve je propalo...ovo je moj predlog za admine,peace & respect

edit: Kobaja: Postoji opcija EDIT :)
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ta ideja da se salju pm pouzdanim clanovima je odlicna...samo dobro 70kg shita kaze treba se nesta napravit da ne upadne netko ne pozvan...necemo valjda policiju na okupljanje zvati ehehhehe...samo me zanima kako ce admini odrediti tko je pouzdan od clanova a tko nije ??
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Makaveli OS Jug 2 je napisao(la):
ta ideja da se salju pm pouzdanim clanovima je odlicna...samo dobro 70kg shita kaze treba se nesta napravit da ne upadne netko ne pozvan...necemo valjda policiju na okupljanje zvati ehehhehe...samo me zanima kako ce admini odrediti tko je pouzdan od clanova a tko nije ??


shindlerova lista se sprema
 
14.06.2007
23
0
0
49
bok ljudi novi sam tu pa neznam al sam nesto citao da ove usrane skinjare su planirale neko sranje za ovogodisnji mars pa ako ko ima kakvce informacije kako je proslo nek napise koju rijec.pozdrav slobodnim ljudima!!!!:sun2:
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Nije ga ni bilo.

svi smo mi vutragenjo
icon_lol.gif

Ne brinite, ima ko može da ga identifikuje ;)