Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Poceli smo da skupljamo sponzore i organizatore za Marihuana Mars 2008. Potrebne su nam firme ili pojedinci spremni da nekako kako god smislimo pomognu da se organizuju autobusi za prevoz do beograda u maju 2008. Ovo je veoma bitno da se sto prije organizuje i da svako iz svog grada preuzme inicijativu. Ako uzgajas doma onda nadji nekog druga koji to moze obaviti. Nemojmo samo pasivnosti...znaci saznaj koliko kosta autobus i kako doci do Beograda...vidi koga imas u komsiluku i od prijatelja i da krenemo nema druge kao vojska da se okupimo. Mi cemo sve ostalo osmisliti nema brige...300 spartanaca ne moze niko zaustaviti.


VUTRA WANTS YOU!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ove godine ču ja i ja pristupiti malo vise akciji za marihuana mars s time da bude sve prijavljeno,uradjeno a vreme je da se počne organizirati barem osnove...
pa sretne nam junačke rane:))))
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
slo ocemo se svi skupljati na marsu posebno ili cemo moci platit bus koji cete(ako budete mogli)organizirat pa da nas dode sto vise sa foruma...?
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
e vutragenjo ja cu vam otici do nekih od prevoznickih tvrtki u osijeku ako budem ikako uhvatio vremena pa cu vam saznati koliko kosta prijevoz iz osijeka do beograda...kontam da nebi trebalo biti skupo ali otici cu provjeriti pa vam javim...ako se moze jos kak pomoci javite...:)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Neka se svako angazuje u svome gradu...mi necemo imati da sponziramo prevoz...ja ocekujem od pojedinaca da u svome gradu skupe lovu za prevoz i pronadju neki nacin. Mada je najeftiniji prevoz busom samo da se znaju linije pa cemo ih sve staviti na sajt.
 
21.06.2007
18
1
0
33
Evo ja sam iz Beograda i dosta mi je drago da cete doci. Planiram da se ukljucim u org. Vutra marsa i ako uspem postavicu jos infosa a i videcu za prevoz ako budemo mogli nesto da se organizujemo za to. Super je sto se vec pripremamo, bilo bi dobro da se uradi nekih par meseci pre marsa spisak ljudi sa foruma koji sigurno dolaze ...

Pozdrav
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pored samog marsa trebao bi biti i neki popratni program-bendovi,....
tako, da malo iskoristite poznanstva ili ako imate sami neki band..koji je spreman podupreti marihuana mars-javljajte se
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
eo ovako se krecu cijene prijevoza iz osijeka do beograda panturistovim autobusom(sto ja mislim da je najbolje) :

OSIJEK-BEOGRAD jednosmjerna- 96.90kn ,povratna-170.90kn

mozda ima i jeftinijih prijevoznika ali panturistom bi bilo najbolje ici posto su stvarno najbolji, rijetko kasne i nema nezeljenih kvarova busova i slicno...
a ako netko stvarno zeli doci na marihuana mars iduce godine, mislim da mu nece biti tesko skupit kojih 100-200kn i doci podrzati dogadaj...:)
 
10.07.2007
4
0
0
47
Xtra fora da se skupe svi obozavaoci na jednom mestu, ali iako sam iz Srbije(Valjevo) mislim da Beograd i nije bas najsrecnije resenje za mars. I pored svih nastalih promena policija je i dalje vrlo brutalna a zakon je krajnje radikalan. Za jedan kdzo mozes da zaglavis i tvorza, a pretpostavljam da vecina vec ima neka losa iskustva sa zakonom, necu da paranoisem videcemo se u svakom slucaju. A sto se bendova tice to je najmanji problem sigurno, krs njih su i sami veliki fanovi dzeje tako da ce se pojaviti u svakom slucaju zvao ih neko ili ne!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jevrem je napisao(la):
I pored svih nastalih promena policija je i dalje vrlo brutalna a zakon je krajnje radikalan. Za jedan kdzo mozes da zaglavis i tvorza, a pretpostavljam da vecina vec ima neka losa iskustva sa zakonom, necu da paranoisem videcemo se u svakom slucaju.


Bas zato se moramo pojaviti. Naravno niko nije lud da ponese dzok sa sobom na mars. Mozda neke kolacice :) ne salim se ja ne bih nosio nista...najvaznije je da se nasa rijec opet cuje i da se vidi koliko nas je.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
evo ja sam veoma sretan sta mogu reci da ce velik dio moje ekipe doci na mars u beograd ako ikako budemo u mogucnosti a najvjerovatnije da cemo moci....
pa da nas se skupi sto vise nek vide da nas ima.....
jel jedino brojem mozemo nesta napraviti za promijene...
zato skupljajte ekipe da se pojavimo u sto vecem broju...:)
 
31.07.2007
22
1
0
35
Istocno Sarajevo - Beograd = 30 KM uvrh glave ... znaci sa povratnom je negdje oko 60 KM MAX ... a sto se autobusa tice ... najpouzdaniji i najbolji je Kondor ... SIGURNO !!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja sam 20 km od Krusevca,tako da mi dodje 200km do Bg,ali nevazno trebalo bi da dodjem,samo mi je problem sto sam tad u skoli...smislicu nesto...dont worry,be happy!peace & respect
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
dokle se doslo u organizaciji marihuana marsa ??
zanima me jel odredeno vec mjesto u beogradu gdje ce mars biti odrzan ??
i oce li policija tolerirat taj mars da nebi bilo da se pojavimo a ono svi u marice hahah
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako se ja pitam:



1. Mars nece biti mars nego samo okupljanje na TRGU kod konja.

2. Bice tajno skupljanje Vutra clanova i svih njihovih prijatelja na drugoj lokaciji i onda cemo zajedno umarsirati na TRG. Svi pouzdani clanovi ce biti obavjesteni preko PM-a.

3. Sto se tice NVO to nije nasa stvar mogu stati iza nas ali i ne moraju. Nas trista dolazi u svakom slucaju.

4. Svako je duzan da pomogne ne nama nego samom sebi i biljci marihuani. Ko ocekuje sve posluzeno na tanjiru nece nikad moci uzgajati i pusiti legalno. Znaci potrudite se da dovedete ljude iz svoga kraja, grada, mjesta, sela, opstine...svako zna i osjeca da je osoba koja treba da povede druge i organizuje...ako si ti ta osoba nemoj se suzdrzavati jer malo je takvih.