marihuana marsh

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Mada, mislim da vise odgovaraju ovi njegovi, za koje je ostavio link gore. Kao dzointi marsiraju - odlicno! U stvari samo je jedan. Ja sam te njegove vec skinuo i malo obradio za stampu.
Naravno, bilo bi dobro da imamo dosta uniqe flajera.

I da ne zaboravim, ja sam takav da trazim bilo kakve greske, tako da, dread irie, ispred onog "i osmehe" izbrisi onaj zarez....bruka da smo nepismeni ...
 
15.04.2005
1
0
0
www.promena.org
Hi dudes, i'm a member of Promena movement (www.promena.org)and i'm so glad to to be here. I saw the post made by Kobaja on our forum. That's great guys- MMM all over the world. I hope that i would be there- to celebrate together, to make fun, to show, that we are not criminals, but beaming, happy people. We will stage MMM here, in Bulgaria, on 14th of may- one week later- 'cause the 6th of may is a day of bulgarian army and will be infelicitous to make it on the next day. You are wellcome too. So, i have one question- do i need to get visa to visit Serbia or not?

Respect to all
:petak :petak :petak
 
15.04.2005
2
0
0
zdravo dobri liude
its nice to know that there are good gowers there, i didnt suppose that ur growing such a good stuff!!! we have something to talk about if we actually meet
A BIG RESPECT TO YOU!!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
evo marširati èu i ja ako budem znao ~) sièi sa Zlatibora
06.05. je Ã?URÃ?EVDAN/moja slava
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
mi i naši prijatelji CIGANI :pivo

reèièu ja �orðu nek vas èuva od dugih palica-pendreka :)
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Ljudi pitaju, kada im kazem za mars, koliko je to sigurno, u smislu, ne bi zeleli da ih privode ili uzimaju podatke. Pa, zna li se o tome?
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
ovako... prvo sto se tice dana... 7. zato sto je lep broj... hehehe... zato sto je prva subota u maju... zato sto je toga dana mars sirom sveta... i zato sto je poseban... svet... :) a drugo, sto se tice policije... nadamo se da nece biti problema, jer nemoze vas iko privoditi bez razloga i uzimati vam podatke. dolazimo u miru, protestujemo zajedno sa jos mnogo mnogo ljudi, i jednostavno mislim da policija nemoze tek tako da privede nekoga. treba reci ljudima da paze, jer ne znaci ako protestvujemo da mozemo slobodno da pusimo granje... bas suprotno... tada moramo biti jos oprezniji... ako pusite, pazite... cak i ako dodate nekome dzoint, moze se okarakterisati kao dilovanje, samo da znate.. tako da, mozete da se opustite... nemojte da nas ista zaustavi. jer tako ce svi odustati. uvek na putu do slobode postoje prepreke, ali ih moramo zaobici, moramo naci nacin da prodjemo bez posledica...