Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.11.2016
1
2
3
54
Za sve one koje pere paranoja želio bi podijeliti svoje iskustvo i neke savjete koji su meni mnogo pomogli. Konzumiram marihuanu nekih 15 godina i nikada nije bilo loših iskustava sve do negdje ljetos malo prije mog 30-og rođendana. Počeo sam imati takve paranoje da je to teško opisati riječima, i tri mala dima bi me bacila u tešku paranoju. Počeo sam misliti da sam navuko neko proklestvo na sebe, sigurno to nije nešto što si čovjek želi poželiti za 30-ti rođendan. Bio sam očajan, u biti teško je to opisati. Presto sam pušiti marihuanu i stao sam malo na loptu i sagledo svoj život. U to doba sam radio na sezoni 5 mjeseci bez slobodnog dana, bio sam od 8 u jutro do 4 u jutro na nogama što je iscrpilo moj organizam. Uz to sam postao osoba koja je bila opčinjena zdravom prehranom i ostalim glupostima, bio sam osoba koja previše brine oko svega, shvatio sam da dugo vremena več nisam opušten da nisam onaj stari.Kao šlag na tortu tu je došao razvod roditlja i sestrini financijski problemi. Kada previše brinete oko života organizam počne misliti da je u opasnosti i počnu se lučiti hormoni stresa(kortizol) što dovodi do aniksioznosti. Shvatio sam da marihuana nije uzrokovala te paranoje i aniksioznost, ja sam bio uzrok toga, moja pretjerana briga oko gluposti. Odjednom mi je sve postalo jasno, iz očaja sam došao u stanje neke zahvalnosti, marihuana mi je samo ukazala da nešto nevalja sa mojim životom i da su promjene nužne i da moram poduzeti neke korake. Prestao sam pušiti na neko vrijeme i poduzeo neke korake koji su mi mnogo pomogli(podijelit cu ih sa vama kasnije). Posadio sam dva Northern Lighta Auto od RQS i čekao. Evo moram reči da sam neki dan skinio vrhic za probu i da mi je bilo odlično, na početku možda malo nelagodan osječaj nekih 15 min što pripisujem tome da se moram opet naviknuti na te osječaje jel nisam pušio 5 mjeseci ali nije bilo nikakve paranoje i umiranja. Zbilja sam bio presretan jel osječam da se vračam na staro, da postajem osoba kakva želim da budem. Evo i par random savjeta od mene koji su meni mnogo pomogli:

1. izbacite kavu jel svaka šalica kave podiže razinu kortizola za narednih 18 sati (ja sam je mnogo pio)
2. vježbajte 3 puta tjedno (ne pretjerivati sa svježbanjem jel također če se podiči hormoni stresa)
3. provodite što više vremena u prirodi-opuštena šetnja
4. skroz određeni period probajte što više spavati i odmarati
5. pročitajte neku kvalitetnu knjigu
6. manite se facebooka i drugih društvenih mreža jel također uzrokuju aniksioznost i depresiju (vutra forum je sasvim dovoljan)
7. prekinite gledati vijesti i novine-današnji mediji su bazirani na strahu a podsvijest to upija jako dobro
8. isperite sami sebi mozak sa pozitivnim afirmacijama (ja koristim afirmaciju: ja sam u potpunosti siguran i sigurno koračam kroz život)
9. prije konzumiranja marihuane obavezno pojedite složene ugljikohidrate tipa krumpir,batat,grah...(marihuana moze uzrokovati pad glukoze u krvi a simptomi su jako slični onima kao kod napada panike)
10. posadite sebi biljku-moja preporuka za početak neki automat jel imaju nešto više postotke CBD-a koji anulira negativne učinke THC-a
11. budite zahvalni za sve što imate u životu
12. budite nježni prema sebi, dajte si vremena, nemojte si stavljati neki bespotrebni pritisak da nešto morate, nemorate ništa
13. ako imate mogučnosti i vremena provodite vrijeme sa djecom-ona nas nauce sve ono što trebamo biti ali smo zaboravili
14. uživajte u životu, život je igra, ponekad dobiješ ponekad izgubiš-važno je sudjelovati

I NE ZABORAVITE

Pogledajte prilog 125656

Hvala Ti. :)
Marihuanu sam upoznala u svojoj četrdesetpetoj godini hodanja po Zemlji, prvo sam uočila stvaranje novih poveznica u mom umu, razumijevanje vlastitog života s jednog višeg levela. Mentalno, fizičko, emocionalno čišenje sebe od sebe same. Reprogramiranje. Gadno je kad stari programi umiru, ponekad osjećam kao da cijela ja umirem, paranoja. Mene iz pakla mog vlastitog uma izvlače afirmacije: Život me voli, čuva i podržava! HVALA ti Živote! Ja volim Život! :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor and Groover