Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
možda ti ne sjedaš marihuani... probaj pušiti više puta po manje, u kratkim vremenskim razmacima (10-15 minuta) pa ćeš vidjeti polako kako djeluje na tebe i kada ti je dosta, bez da se urokaš kao svinja i ne znaš za sebe...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Jednostavno yapali sam frulu i budi sam uz neku glazbu koju volis te se samaniziraj i brij na sunce sad je proljece.Ja kad sam high bavim se shaman stvarima pa brijem na prirodu i svijet oko sebe,te upijam razne pozitivne energije i brijem da me to lijeci sto je djelotvorno..Tim tempom sam pusio i do 15 gr dnevno i bio high cijeli dan onako kako sam ja htio.Ali kad upecas bolestan dim onda se cuvaj bad tripova jer ti je to povezano i sa duhanom,okolinom,raspolozenjem itd..Samo pusi to ti je jedini lijek koji je prirodan i bar ti dim moze pomoc u gomili problema kad mi se bude dalo ja cu ti napisat sta se meni desilo sa jednim dimom..Btw kemija je smece..
 
22.08.2009
3
0
0
33
uglavnom, prica ide ovako:
Ostalo mi je jedno 2 grama skunka i odlucio sam sloziti marihuana maslac, te s tim maslacom ispeci muffine. Bilo nas je cetvero. 12 muffina, svakom 3 komada. oko 2 sata nakon sto smo ih pojeli pocela je "zabava". Frendu meni i njegovoj curi nije bilo nist posebno al moju curu je puknulo jako. I to paranoja. sjedeli smo i gledali filma i odjedamput ona skoči na noge i pocinje govoriti da joj je sve brzo, pa odjedamput sve sporo, onda zavrišti, pa se sjedne. Govori o tome da cemo ju mi proglasiti ludom al da ona nije luda. Da ju prolaze trnci po tijelu. Pa da zovemo hitnu. Mi smo ju pokusavali smiriti al nije nam bas islo. Nakon par minuta sama se smirila al je to trajalo mozda 5 min i onda je natrag pocela panicariti. Nakon kojih sat vremena uspjeli otici spavati, s upaljenim svijetlom jer ju je strah bilo mraka i da ak zatvori oci da ih nece otvoriti vise. Uspjela se smiriti i zaspati. Ja sam mislio da ce ju to proci do jutra. No ujutro ista stvar sam nije bilo tak intenzivno. opet su ju prolazili trnci, dodire je osjecala jako intenzivno i bila je cijela u svojem svijetu. I to jos traje evo drugi dan nakon tih muffina. Sad ju jos samo prolaze trnci i veli da je sva naježena i stah ju je jako jer misli da ju to nece proci.

Procitao sam da, kod konzumiranja marihuana maslaca, je djelovanje malo duze. ali 2 dana?!! Mislim nije mi jasno zbog cega je doslo do toga, kolko ce to jos trajati?
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
i ja sam o tome cito..na drugaciji nacin thc ulazi u tijelo kad se prave kolacic..duze puno djeluje..iako nebi trebalo bit ista posebno ako si 2 g na maslaca za 12 kolacia..ubiti proce ju sigurno ;) nebrini se
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
carek je napisao(la):
nisam naisao na slicnu temu. ak slucajno postoji, ispricavam se na srvaranju nove.

uglavnom, prica ide ovako:
Ostalo mi je jedno 2 grama skunka i odlucio sam sloziti marihuana maslac, te s tim maslacom ispeci muffine. Bilo nas je cetvero. 12 muffina, svakom 3 komada. oko 2 sata nakon sto smo ih pojeli pocela je "zabava". Frendu meni i njegovoj curi nije bilo nist posebno al moju curu je puknulo jako. I to paranoja. sjedeli smo i gledali filma i odjedamput ona skoči na noge i pocinje govoriti da joj je sve brzo, pa odjedamput sve sporo, onda zavrišti, pa se sjedne. Govori o tome da cemo ju mi proglasiti ludom al da ona nije luda. Da ju prolaze trnci po tijelu. Pa da zovemo hitnu. Mi smo ju pokusavali smiriti al nije nam bas islo. Nakon par minuta sama se smirila al je to trajalo mozda 5 min i onda je natrag pocela panicariti. Nakon kojih sat vremena uspjeli otici spavati, s upaljenim svijetlom jer ju je strah bilo mraka i da ak zatvori oci da ih nece otvoriti vise. Uspjela se smiriti i zaspati. Ja sam mislio da ce ju to proci do jutra. No ujutro ista stvar sam nije bilo tak intenzivno. opet su ju prolazili trnci, dodire je osjecala jako intenzivno i bila je cijela u svojem svijetu. I to jos traje evo drugi dan nakon tih muffina. Sad ju jos samo prolaze trnci i veli da je sva naježena i stah ju je jako jer misli da ju to nece proci.

Procitao sam da, kod konzumiranja marihuana maslaca, je djelovanje malo duze. ali 2 dana?!! Mislim nije mi jasno zbog cega je doslo do toga, kolko ce to jos trajati?

Predpostavljam da je tvojoj curi prvi put da je dosla u dodiru sa marihuanom... To se desava ljudima neiskusnim sa nama dragom biljkom, Jer iskusni znaju da prevazidju taj trip :)... A to 2 dana je samo traumatski, jer je to za nju bio SOK, Sad vjerovatno govori kako nikad vise nece da uzme to hahaha.. :))) Nego neka se ne sekira, proce je to sve, i meni je bilo to tako prvi put, ne bas tako ali slicno :)).. Ne sekiraj se drug sve ok :)) pozdravv
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
muškarac od 180cm i 80kg i žena od 167 i 58kg popiju 4 litre crnjaka...jedan ide igrati biljar drugi je na zahodu...pitanje za milion kuna: tko je na wc-u?

osim tjelesno kod vutre psiho predispozicije igraju veliku ulogu i to si trebao imati na pameti...tvoja cura ce biti ok al travu najvjerovatnije više konzumirati nece
 
26.09.2011
50
7
8
33
da,da brate bong je zakon, šteta što ga nemam ali zato imam pravu frulu za to... puno bolji high nego kad rolaš sa duvanom

edit:
kad pandur puši travu roll:
[video=youtube;hnZb5wi_jsU]http://www.youtube.com/watch?v=hnZb5wi_jsU&list=FLQqX00owv5HGuBskTpMGvzg& index=12&feature=plpp_video[/video]
 
22.08.2009
3
0
0
33
al nije mi jasno da evo sad 3 dan i njoj je jos sve to u glavi, neda joj se nist, opet veli da ju trnci prolaze i stvarno je jako u k***.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Ljudski um tj. psiha je velika sila, a vutra je psihoaktivna. Međutim, nema šanse da ju fizički drži vutra nakon 3 dana. Cura si je debelo zabrijala, proći će je kad skulira, ali kao što Maki gore kaže, vutru neće probat više nikad :icon_lol:
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Da bas to, proce je kad skulira... Jeli njoj prvi put da probala vutru?... Ako jeste msm da su kolaci veliki zalogaji za nju... Jer ide direkt u zeludac i kroz krv... Duze drzi i jace.. trebala je kroz dim prvi put i to ne puno.. Al to je sve psiha brate i meni je bilo to psihicki, imao sam strah par dana, osjecao se nekako kao uplasen (ćuko) I kad sam probao posle toga 2 puta, imao sam strah nekakav od toga da se opet vraca to i vrate mi se neki osjecaji straha iz tog tripa, ali uspio sam to prevazici jer znam da je to samo phisicki da nije stvaran svijet.. :))) I zaboravis tad los trip i pocnes da uzivas u vutrii :))) Pozdravvv :))
 
03.05.2012
4
0
0
33
ej ljudi!
malo sam čitala po forumu ali nemam baš vremena za pregledati sve teme pa bih vam bila jako zahvalna kad bi pročitali moje pitanje i probali mi objsniti neke stvari. uglavnom, godinu dana sam bila na terapiji antidepresivima i antipsihoticima. nisam pušila skoro tri godine. e sad, 1. maj je bio dan d... i ja se baš fino veselila vraćanju starim porocima, kad nakon prvog jointa ništa. svi oko mene već u petom elementu, ja ni nakon drugog jointa ništa... jel vam se ikad desilo nešto slično? jednostavno me ne puca a prije nisam imala nikakvih problema...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
poppyseedplacebo je napisao(la):
... uglavnom, godinu dana sam bila na terapiji antidepresivima i antipsihoticima ...

pa sad, ovo su psihoaktivni lekovi, pitanje je kakav ti je sada prag... godinu dana nije malo... jbg. sta je dijagnoza, neka mdp ili reaktivna ili border...
 
03.05.2012
4
0
0
33
ma dijagnoza mi je bila f50 kao posljedica endogene depresije. ja sam isto mislila da mi se povećala rezistencija zbog lijekova. doduše, kad je u pitanju ekipa, nije baš fer da ispitujem granice... s tim da je jedan joint bio čist a drugi miješan. ali opet, sumnjam da bi me nikotin tolko spustil...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
makisplit je napisao(la):
muškarac od 180cm i 80kg i žena od 167 i 58kg popiju 4 litre crnjaka...jedan ide igrati biljar drugi je na zahodu...pitanje za milion kuna: tko je na wc-u?

osim tjelesno kod vutre psiho predispozicije igraju veliku ulogu i to si trebao imati na pameti...tvoja cura ce biti ok al travu najvjerovatnije više konzumirati nece

Ako pijes sa madjaricom, cehinjom ti ces zavrsiti na wc-u.

Iskustvo moje devojke sad zene.
Srolan joks ona i ja, pa krene iz ruku u reke.
Posle 15 min. hvata je nevidjena panika. Pocinje vrstanje, nepovezana prica, strah, tupilo, skakanje.
Malo smo preterali mislim ja, dosta stavio ali ona je samo svaki drugi put povukla. Ja sam jedno sedam do osa puta ona oko tri cetiri dima povukla.
Nekako sam je nagovorio da odemo do kupatila, usla je u kadu i pocelo tusiranje sa hladnom vodom. Posle desetak minuta ( deranja i panicenja ) polako popusta i dolazi sebi. Za pola sata bilo je sve ok drzalo ju je al nije panicila.
Sutradan mi je priznala da je prvi put uopste nije bilo nista ( mozda joj neko origano uvalio kao njenom burazeru istina video svojim ocima kesicu ;)) i da skoro nista nije osetila.
To znaci da joj je bilo prvi put samnom.
Nemoguce da drzi tri dana, moze imati neko dejstvo sutra ujutru i to malo.
Kao sto su ti rekli nebi trebalo biti nekog problema fizicki jer je sad to samo u njenoj glavi.
Neka se dobro iznoji i umori ( trcanje plivanje il nes drugo ).
Ni moja jako dugo posle toga nije uzimala.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Dede tolerancija na alkohol il nešto drugo je jedno...kušanje/konzumacija je drugo ja sam mislio na ovo drugo prema datom opisu.

Prošlo ljeto bio sam sa poljacima na x otoku...njih 2 para srednjih godina pili su istovremeno pivu,rakiju i vino..popili su ne govorim...to su kante za smece što se konzumiranja tice al ja ne pricam o tome,svaka takva predstava zna se kako završi...

Rijetko tko od navedenih zna piti...oni znaju lokat sa tim se slažem
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Quote Originally Posted by makisplit View Post
muškarac od 180cm i 80kg i žena od 167 i 58kg popiju 4 litre crnjaka...jedan ide igrati biljar drugi je na zahodu...pitanje za milion kuna: tko je na wc-u?

Na ovo sam odgovorio, jer sam i ja i sa jednima i drugima pio ( ne lokao ;)).
A bogami mogu popiti boga oca il kako kazes lokati, bolje im pristaje.
Izgleda da ja nisam onda dobro razumeo.
 
03.05.2012
4
0
0
33
PowerSeed je napisao(la):
nisam mislio na nikotin nego na neuroleptike, kako si sada suma sumarum, jel ti potvrdjena endogena ili ... jos si na terapiji?

ne, ne, nismo se skužili za nikotin :) poanta je u lijekovima, nisam na terapiji već 5 mjeseci. dijagnoza je postavljena od strane psihijatra tak da... nisam niti sigurna da li mi je pametno konzumirat ali mili bože... nego, pošto indica nema učinka, razmišljala sam o sativi. ona ipak diže... samo je problem kaj nikad nisam čula da je to neko nabavil, ili pušil, svjesno...