Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Što god nabavila bit će "mačak u vreči" i nikad ne možeš bit sigurna koju sortu konzumiraš.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
da ako kupuješ sa ulice, ali ako uzgajaš kao većina ljudi na ovom forumu onda ćeš sigurno znati što je prava vutra i što je kvaliteta...
 
20.03.2012
30
1
0
31
Pozdrav ljudi imam neke sitne probleme s pusenjem. Ugl. uzeo sam 2 grama za probu i da uhvatim neko sjeme za prvi grow koji je vec poceo. Problem je sljedeci...
Nakon prve konzumacije koja je bila onako malo bolna jel me peklo uzasno u grlu i kao da sam osjetio da mi nest ide u mozak. Nakon sat vremena primio me hebeni osjecaj koji je bio vise nego divan. Lebdim skupa s krevetom, kontroliram sve. Kad hocu da se okrenem desno i da se vrtim - vrtim se i lebdim kak ja hocu ! znaci upravljanje tripom mi je uspjelo..ak me kuzite i ak se to tak veli. Moram napomenuti da dosad nisam sam pusio i da nikad nisam tolike doze pusio. Znaci sve prije je bilo par puta u drustvu. Vec zadnjih dva puta konzumacije javlja mi se neobican osjecaj koji nemogu bas najbolje opisat. Mogu samo rec da sam vise fokusiran na razmisljanje o svom zivotu. Nema lebdenja :( nema neke sile koja me vuče :( jednostavno nema nista. Znam da ja to sve trebam sam kontrolirat i stvarno ja se trudim to kontrolirat al nejde.

I jos nekaj. jendom sam pusio neku travu koja me vise digla u smislu da sam bio aktivan i pun energije. Znaci ono ful pozitivan i aktivan. Tak sam se osjeco. A navecer sam zaspo ko beba nakon aktivnog radnog dana. Zanima me dali se taj efekt moze postic kod bilo koje vrste marihuane, odnosno dal je to ovisno o tome do kojeg stadija uzgajam marihuanu ( dal su mjehurici bijeli, lagano smeđi ili skroz smeđi ) ? ili je to od vrste do vrste bez obzira na uzgoj ?

Nadam se da je pitanje jasno i da nisam pogrijesil temu.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
onaj high osjecaj ovisi i o sorti i o vremenu berbe, kao ovo sta si ti naveo, kad su mlijecni, 50/50 ili smedji, mlijecni dizu, a smedji zabijaju, iako to vrijeme berbe manje ovisi a o sorti vise ovisi. tako da ako zelis da te digne, trazi vrste sa euphoric, uflifting, happy itd, ima ih bezbroj tako da ako dobro potrazis sigurno ces nac ono sta te zanima :) sretno!

peace out!
 
20.03.2012
30
1
0
31
Hvala ti na odgovoru, objasnio si mi bas ono sta me zanimalo. Makar nadal sam se da cu taj osjecaj koji me dize dobit samo tak ako pripazim kad uberem al ipak ovisi o sorti. I budem ja naso neku koja meni pase samo dok se ja uhodam u praksi malo.

Jos sam htio pitat nesto. Obicno popusim kad je petak il onak prek vikenda kad sam doma i tak...Ujutro kad se probudim ja imam tolko kremelja oko ociju da je to strasno. Jedva ih uspijem umit. Dal se to jos nekom dogadja ? Ali znači to je samo kad konzumiram vecer prije. Inace ne. Znam da pitanje nije primjereno temi al neznam di bi drugdje.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma nema problema majstore, a za ovo neznam, nije mi se dogadjalo osim kad sam imao konjuktivitis... bolje da ne pricam :) isto tako zna mi bit od previse spavanja da ujutro kad se dignem oci me peku (neznam od cega) prvih 10 sec i onda lakse i lakse... trzne me ujutro covjece koda mi je netko kiselinu ulio u oci, ali mislim da ovo nema veze s tvojim slucajem tako da ti tu nemogu pomoci :) ako je netko imao slicno iskustvo siguran sam da ce ti odgovoriti... samo polako :)

peace out !
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
hahahah lolčina... neču nikad zaboravit , jednom sam se probudio ujutro i nisam mogao oči otvorit kolko su bile sljepljene a večer prije zdimila ekipa barem pedesetku... bilo je to prije 5-6godina.. da konjuktivitis sam popušio i nema veze s vutrom ali zato liječenje ima... kad sam imao taj vražju konjuktivitis nisam morao u školu ( fala bogu) i napušavao sam se od jutra do sutra a najbolja stvar je da mi je ta glupost na očima prošla isto kak je i došla.. sječam se ko da je jučer bilo kak smo se zekali da marihuana liječi sve bolesti.. hehe
Decko pokusaj se umit prije spavanja pa te neče napasti krmežlji tolko ujutro a inače desi se svakom da se probudi s krmekima na očima..
:ludak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VizionarDva
20.03.2012
30
1
0
31
Ma nemam problema s higijenom i sve ja to sredim ko svak normalan prije spavanja. I znam da nemam konjuktivitis jel to bi trajalo i nakon toga kad se ujutro probudim i umijem. Al fakat zacudio sam se kad sam vidio tolko toga oko ociju, na trepavicama onak wtf? mozda je stvarno samo do konzumacije prije i sada. Al ono iznenadi te tak nekaj kad vidis. Moram to sad testirat opet jedan dan..sad nemogu bojim se zapalit imam previse briga u glavi.
 
17.05.2012
0
0
0
43
:bananica
mega monk je napisao(la):
hahahah lolčina... neču nikad zaboravit , jednom sam se probudio ujutro i nisam mogao oči otvorit kolko su bile sljepljene a večer prije zdimila ekipa barem pedesetku... bilo je to prije 5-6godina.. da konjuktivitis sam popušio i nema veze s vutrom ali zato liječenje ima... kad sam imao taj vražju konjuktivitis nisam morao u školu ( fala bogu) i napušavao sam se od jutra do sutra a najbolja stvar je da mi je ta glupost na očima prošla isto kak je i došla.. sječam se ko da je jučer bilo kak smo se zekali da marihuana liječi sve bolesti.. hehe
Decko pokusaj se umit prije spavanja pa te neče napasti krmežlji tolko ujutro a inače desi se svakom da se probudi s krmekima na očima..
:ludak
 
18.08.2009
11
0
0
113
rumenige je napisao(la):
nepusim puno marihuanu,zadnjih mjesec dana 10 etak puta. u pocetku mi je bilo dobro al zadnja 3 puta uopce mi nesjeda, osjecam se kao da sam pijan, boli me glava uopce nisam high, kao da sam bio pijan pa se otrijeznio nedavno (los osjecaj). trava je vrlo dobra mislim da je to skunk. mozda je problem sto mi frend mijesa sa duhanom a cigaru ne podnosim...
pa što pušiš onda? i meni se desi da ne mogu da se $etim što je bilo prije uru vremena, al onda idem na klupu mjesec dana i posle toga sve ok.
 
16.07.2012
3
0
0
29
Pozdrav,
nov sam ovdje pa sam možda fulao forum.
Imam problem; često nakon pušenja trave povraćam. može li mi neko dati savjet il reći u čemu je problem?
Hvala :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako nisi pusac moguce da ti smeta duvan, ako jesi onda ti ne prija vutra, u najgorem slucaju mozda je spricana pa ti tako odreaguje organizam, to nikad ne znas ako je sa ulice