Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
meni je trebao samo pošteni pravi bong :RastaBong::eyebrows:











ovo s duhanom,aka joint.:vomitwar:.
Bilo mi je taaaakkkk lošeeee...muka,vrućina,vrtoglavica,tako negdje dobrih sat vremena...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja mislim kod indike jer vise djeluje na tijelo... ali ovisi to isto, moze bit i kod sative isto...
ali to ubrzani rad srca, nije nista strano, kad se popusi vu, malo se ubrza srcani rad, toliko malo da se ne treba zamarati time...
meni stara ima problema sa srcem, neznam kojih tocno, ali zapalila je tu i tamo, i jednom je zabrijala da joj se vrti i da joj je lose i bilo joj je...
drugi put u drugim okolnostima, kad je zapalila, smijala se i bilo je sve 5, rad srca joj je bilo zadnje na pameti... tako da :rasta1:


peace out !
 
01.10.2014
3
0
0
Zdravo raja... Pusim travu cesto zadnjih godinu dana ... U zadnje vrijeme me je pocelo da drma lose od trave, a volim toliko ovu biljku da to nije humano... U zadnje vrijeme me baca lose slicno ovome ali zadnji put mi je bilo najgore.Napusio sam se sa jos trojicom jarana.. Dvojici je bilo ekstra, kazu vuva da je predobra, jednom jaranu su samo teske noge bile i prebacivalo ga ja toplo/hladno, a ja ja sam bio unisten ne znam zasto.. Sjedio sam u kaficu sa dosta jarana i jaranica samo mi je odjednom postalo lose kao da se gubim kao da padam u nesvjest.. Izletio sam vani i poceo samo da hodam da ne bih pao u nesvjest, Imao sam osjecaj kao da se neko igra samnom i da mi konstantno pritisce pause and play dugme, znaci sada mi zaledi vrijeme i odjednom ubrza... Gubio sam se u vremenu i prostoru bacalo me je konstantno, pocinje mi crnit pred ocima... I jos slicnih tripova.. Nikada u zivotu nisam probao nista drugo od opojnih sredstava osim marihuane niti cu ikad, a prije toga sam kafu pio i to je to...
Sta trebam da uradim kada me takav trip opali?
Da li se to moze iako sprijeciti (jer me je strah opet zapaliti Dzo, a strasno mi se pusi) ?

Molim vas pomozite i izvinite ako sam fulio temu !! PEACE & STAY HIGH
 
06.08.2014
42
13
8
ja ti ne mogu pomoc ali ti meni mozes,daj mi broj od dilera hahahaha...zezam se
moguce da nisi bas jeo taj dan da si neki obrok preskocio a popio si kavu,pa ti je kofein poremetio tlak,a mozda te malo sttah i paranoja obuzela,pa sto vise mislis to ti se vise cini...

ne znam sto bi ti reko,probaj neku drugu maru uzet pa probaj ta je moZda bila prskana ili nesto tako pa te sjebala...tko zna...(osim ako nije tvoja)?
 
01.10.2014
3
0
0
Nije moja, pusio travu i od drugih botanicara(dilera) sto su mi je prodavali, ali opet mi zna biti lose i to cesto :( rijetko kada mi bude ekstra ali zbog tih extra trenutaka ja ne zelim da ikada prestanem pusiti ovu biljcicu !!!
 
04.04.2014
267
230
43
U mom kraju se za to kaze:"Pao s konja" ili "Panikica - teskobica". Ne forsiraj na silu nego duvaj samo kada si dobrog raspolozenja, mozda bi ti dobro dosla i mala pauza.
 
01.10.2014
3
0
0
komsijin mali je napisao(la):
U mom kraju se za to kaze:"Pao s konja" ili "Panikica - teskobica". Ne forsiraj na silu nego duvaj samo kada si dobrog raspolozenja, mozda bi ti dobro dosla i mala pauza.
Odradio sam bio tu pazu nisam pusio od 15.tog augusta (sjecam se datuma jer je tada bio dobar tehnjak u gradu) ALI OPET jebena losina :( Ja cu je pusiti opet koliko god da me lose fata ali volio bih samo da toga nema ...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
imaj uvijek neku čokoladicu ili nešto slatkoga i dosta vode, pa kad osjetiš da te hvata lošina, haha, navali

i povuci par dimova manje nego inače, pa će proći, a možda neće ni doći ;)

i ne piši dva ista posta na različite strane :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
06.08.2014
42
13
8
stari ta tvoja "losina" te nece pustit nikad,dok ne promjenis nacin razmisljanja,i meni je tak isto bilo,probao sam nakon ovog naseg ulicnog sranja dobru jaku sativu s visokim udjelom thc-a i usro se od straha,tresao sam se sto od pada tlaka i secera,sto od hladnoce ali najvise od tjeskobe "sto ce se dogoditi" a da mi je bar sada kad sam iskusniji zapalit jednu takvu masnu uuuuu......znaci opusti se maksimalno pusti muziku uzmi grickaj i pij nesto i nece ti bit lose jer marijuana nije ona koja tobom upravlja nego yi njom,ispocetka je trebas savladati i poslje neces imati tih prolema...

sorry na dugackom postu ali ti zelim pomoci jer sam bio u istoj situaciji..

pozz
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Sta trebam da uradim kada me takav trip opali?

Sve je do tebe.
Joint ide u krug,ti misliš;ajde jarane vuci,dodaj,šta ga sliniš,gori ti u ruci bezveze...pa kad dođe do tebe ti navališ ko' lud,kao da ti neće biti dosta i onda na kraju Blamaža :)
Umjesto 4 dima,povuci jedan,nemoj biti prokletinja.Što je tvom jaranu ekstra ne mora bitii tebi.
No naučit ćeš,mlad si još :D

Ne vjerujem da je do trave.
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
I mene je pred godinu-dvije pralo isto kao i tebe. Onda sam prestala "duvat" i počela pušit :) Normalno - kao cigaretu. Ne pretjerujem, lagano dim dva, ne zadržavam... I naravno milka čokoladica ili tutku keksi obavezno nakon toga i nema bed tripa!
Samo opušteno! :)
 
21.10.2014
4
1
0
haha jarane,tako je meni bilo u pocetku,sedni,razmisli o celoj situaciji pa produzi dalje... Nemoj dozvolit da te drustvo vuce,sam si svoj covek... ;)
 
01.11.2014
2
0
0
Pozdrav svima novi sam na forumu i pusim par mjeseci, prvi put sam probao prije par godina a sada je pocelo ono manje vise svaki vikend problem je sljedeci nikad do sad nisam imao problem sa travom, vecinom je to bilo sa ekipom u krug i sve ok znalo je biti i bas odlicne trave a takodjer i pravo lose ali nikad nije imala ovakav efekat na mene problem je sljedeci prosle sedmice uzmem ja sebi malu zalihu trave od prijatelja, znaci oko 7-8gr a posto pusim samo vikendom i to sa curom vecinom to je gram po vikendu meni to jako dugo traje, uopste se ne ubijam nego samo cisto eto radi opustanja malo. Prosli vikend smotam ja sebi i curi i stavim pola vutru pola duhan, ali ne iz cigare nego duhan iz kesice york crveni koji je sam po sebi jak i zapalimo mi to nije se moglo pusit od gorcine i jacine bukvalno grlo grebe ispusili smo malo vise od pola jointa i nismo vise mogli, glava boli a nista me ne radi znaci samo malo trnci u nogama i to je to, oci normalne, nema napada smijeha nema nicega kao prije, ustanovim ja jak duhan lose to sve opcenito treba probati sa nekim iz light cigare i danas ja bas uzmem strpam gram trave u jednu ks rizlu i pola duhana iz light cigare i smotam lijepo i pripalim opet sa curom i do pola jointa se i moglo pusiti bilo je tu i tamo ok ali opet gorak ukus ruzno i opet boli glava i nista me nije udarilo opet samo teske noge i to je sve, mislim ajde bit ce nesto i vec pri kraju tamo pocne se i meni i njoj povracati od svega toga i bukvalno mi se zgadila i trava i pusenje i sve ne znam u cemu je problem, jedino sto mi pada na pamet jeste da nije prskano to necim diler je lik kojeg poznajem dugo ali mu nije za vjerovati ali me lijepo pocastio sto se kaze i doslo je i vise trave nego sto je trebalo, miris normalan sta vise odlican, izvadio par kospa nista neobicno nista strasno, lijepo je izgledala, nije bila bas masna ali ono normalno sve, da li je imao neko slicno iskustvo jer ostalo mi je jos nekih 3-4gr i doslo mi je da to poklonim nekome da bacim da ne znam ni sam jer je stvarno odvratna. Dovode li se u pitanje rizle ? Party in House su rizle znam da nisu nesto ali druge nisam imao mada ne vjerujem da je do njih. Da li je prskana ili je problem u necemu drugom ? Boja je tamno zelena ali poprilicno tamno zeleno ako vam to nesto znaci. Hvala unaprijed na odgovorima.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ako je to stvarno trava a kažeš da je onda je jako jako loša i bolje baci ta 2-3 grama nego da se otruješ sa time,ko zna kakvim pesticidima je prskana.Na ulici se svašta nađe i uvijek je lutrija šta ćeš dobiti.Ako imaš mogućnosti zasadi svoje i tek ćeš onda biti siguran šta pušiš,ovako ti nitko nemože garantirat
 
01.11.2014
2
0
0
Trava jeste i to lijepo je izgledala jos uz to nista cudno nisam primjetio ali eto ispostavilo se da je tesko sranje, to vise pusit necu nego cu od sad kupovati od onih koji su i prije bili ok ovo je sad bila treca osoba, da zasadim svoju nemam mogucnosti ali vrlo rado bi se upustio u to i cim budem imao priliku svakako da cu se okusat u tome hvala na savjetima.
 
12.11.2014
1
0
0
Ovako, pušim već dvije godine, 3-4 puta na tjedan. Do sad je sve bilo normalno, znači onak opuštenost i sve oke, sve dok jučer nisam kupio. Znači po mirisu je sve bilo normalno, trava ko trava, možda je bio malo jači miris al miris trave, ništa drugo. Kad sam uzeo prvi dim, bio je neki kemijski okus, kašljao sam 5 punih minuta od samo jednog dima, a nakon toga više nisam ni osjećao okus jer mi je grlo bilo pre suho. To je bilo nakon škole, otišao sam na bus i sjeo, totalno sam se izgubio u mislima, nisam se mogao skoncentrirati na jednu misao, jako čudno. Kad sam izašao iz busa, imao sam užasan osjećaj u nogama, jako su se tresle, tj. to je meni bilo u mislima, u stvarnosti se nisu. Nakon što sam izašao iz busa, sjeo sam vani, tresao sam se, al mislim da je to bilo zbog niske temperature. Onda sam krenuo kući, pješice. Jedva sam hodao, jedva sam disao, svako malo sam stajao da si probam srce koje je lupalo kao nikad prije. Nisam se smijao niti malo, cijelo vrijeme sam pokušavao staviti osmijeh na lice al nije uspjevalo, cijelo lice mi se objesilo i imao sam ogromne podočnjake. Ugl. jako odvratan trip. E sad ne znam, je li ovo neka kemija ili je dobra trava? Jer sam pitao dva frenda koji su sa mnom pušili, i jedan je imao iste efekte ko ja, a drugi kaže da je bilo "potrgan" do kraja al nije imao baš takve efekte. Ali moram reći da sam uzeo negdje oko 10 dimova.