Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.02.2012
14
0
0
34
nepusim puno marihuanu,zadnjih mjesec dana 10 etak puta. u pocetku mi je bilo dobro al zadnja 3 puta uopce mi nesjeda, osjecam se kao da sam pijan, boli me glava uopce nisam high, kao da sam bio pijan pa se otrijeznio nedavno (los osjecaj). trava je vrlo dobra mislim da je to skunk. mozda je problem sto mi frend mijesa sa duhanom a cigaru ne podnosim...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ako ne podnosiš duhan onda svakako nemoj pušit s duhanom. Ja isto ne podnosim duhan zato sam bongaš. Čista i s duhanom su dan i noć po radu, bar što se tiće nepušaća. Uvijek dok pušim joint bude mi loš rad, osjećam se toksično, pospano, pijano, tupo (često me i glava boli, neki pritisak bezvezni) i nešt sam malo high... dok čista na bong... eeee, to je nešt drugo... čistina, lakoća, finoća, i high kako treba da bude, imam spirtualno iskustvo svaki put hehe.
 
16.02.2012
14
0
0
34
znaci vjerovatno je duhan, upravo to su ti simptomi, pusimo u gradu vise nego... nemogu sad nosat bong XD, moracu nabavit onu lulicu onda...dim od cigare uopce ne podnosim al sta cu kad moji mjesaju sa duhanom.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
rumenige je napisao(la):
nepusim puno marihuanu,zadnjih mjesec dana 10 etak puta. u pocetku mi je bilo dobro al zadnja 3 puta uopce mi nesjeda, osjecam se kao da sam pijan, boli me glava uopce nisam high, kao da sam bio pijan pa se otrijeznio nedavno (los osjecaj). trava je vrlo dobra mislim da je to skunk. mozda je problem sto mi frend mijesa sa duhanom a cigaru ne podnosim...

Nemoj da pušiš i gotova priča!
Iskreno i ja bi volio da mi nije dobro ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hahahahha smok xD ovaj da... lulica ti je najapametnije rumeniga kako si reko, stavis mali kific i pali :) a svakome nesto smeta tako i tebi duhan, ali imamo rijesenje za sve :) samo rokaj, nemoj da te duhan sprijeci u pusenju marice :)

peace out!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
nakon 4 sata operacije i svih mogućih ljekova u meni....tako sam se napušio da sam se htio ubit od sreće....pošto u normalnom stanju bi me minimalno taklo....tako da niš se neboj...nebu te vukovi popapali :)) samo se opusti....i nemoj o problemima razmišljat ;)
 
16.02.2012
14
0
0
34
haha nema se tu ceg bojat , a o problemima sam shvatio da se nerjesavaju kad razmisljam o njima , prije se rijese kad nerazmisljam o njima...
 
03.10.2011
40
0
0
33
Ovako,U Subotu uvece sam sa drugarom popusio 2 jointa.E sada sta se desava drzalo me je par sati.Nakon toga me je uzasno bolela glava,secam se da sam sav bio crven a i oci su mi bile tako zakrvavljene da nije bilo belog uopste.Okej to je najmanji problem sta se desava nedelja jutro:primetim da mi je iza uha iskocila vena,jedva par cm ali je iskocila.Glava me uzasnoooo uzasno svrbi,pomislio sam da to nema veze sa travom da slucajno nisam dobio vaske,pregledam ja glavu nista,pregleda mi ortak nista,ja za svaki slucaj kupim taj sampon i opet nista,svrab ne prestaje.Da nastavim otezano gutam i imam trip kao da mi je cela leva strana [glave,VRATA i ruku] hladnija od desne.Na primer sada pisem na tastaturi i desnom rukom pipnem levu ledeno,levom pipnem desnu toplije.I jos to nije sve vec kada legnem kao da mi krv jurne u glavu,kao i kada nagnem glavu.Secam se da sam se jako jako jako jako mnogo uzasno smejao da nisam stajao mozda mi je puko neki kapilar ili vise njih ugl ne mogu ici kod doktora jer ce mi sigurno vaditi krv a sto je najgore za taj nas tajni skup znamo samo ortak i ja.Zato bih molio da mi na temu odgovaraju oni koji su imali slican slucaj i da mi i pretpostavke jako mnogo znace jer se stvarno osecam uplaseno ,pritom se polovine ne secam uopste.A sto je jos gore pre toga nisam vario 4-5 meseci mozda i duze a i kad god sam vario sa tri druga podelimo jednu buxnu i koma a ovo je bilo ozbiljno...Okej s obzirom da sam lame u ovim stvarima to bi bilo to.Hvala svima i da pocinje sezona uzgoja nadam se da cete svi imati dobre ulove. Sa srecom! :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a cuj, lici da si se malo "predozirao", koliko se secam pre pet meseci si prvi put probao i nije ti bilo nista, ovo onda ispada da ti je sad mozda drugi~treci put, moguce da si naleteo na dobru gandzu pa te "pukla", a moguce i da si naleteo na neku prskanu albanku, pa te isto pukla al si se malo i "zatrovao", jbg. ko ce to sad znati ako ti ne znas sta pusis. zato je najbolje da odradis svoj grow, umereno doziras dok ne skontas koja ti je kolicina odgovarajuca + znas sta pusis. il' jednostavno, ako te ili ne radi ili te tako lose tripuje, mani se vutre.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Gle, ne možemo ti mi pomoći, ako si ne pomogneš sam. Prva stvar je tvoje nepovjerenje, jer cijelo vrijeme tražiš razloge zašto nebi trebao duvat, a duvaš i dalje. Ako nemaš dobar izvor i ako nemaš volje sam uzgojiti, okani se vutre. Ko zna šta ste pušili... Znalo je i meni bit loše od ulične vutre, ali nikad ovako, tako da nemam pojma šta su vam podvalili, al sada ima svakakve kemije, eno ti samo oni magični zmajevi i kako se već sve ne zovu.
Ozbiljno ti kažem, okani se vutre ako ti ne paše ili uzgoji svoje.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
ko zna kaj su tebi stavili...pa jednom kad sam bio otvorio vrećicu da vidite ljudi kaj znači smrad raida...o jebote i šamaranja...a koliko sam čuo čak i u neke plastike znaju uranjat i staklenu prašinu kao da se vide trihići....mislim strašno...a od kad sam skoro dobio vutraRAID (skoro mu prošlo :)) od tad više nema ulice da me ubiješ..rađe neću pušit.....
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
prije sam znao naletit na svakakva govna da prostiš zadnje vrime neznam jer ne pušim i necu sve dok ne uzgojim svoje.
slušaj,nevalja ni da si paranoic al ni da se zahebavaš,ja u ovo vrijeme imam laganu alergiju svake godine a simptomi su mi svrbež uglavnom,ništa strašno jer mi je imunitet dobar pa te ne trese ništa,možda ti je to u koktelu sa alergijom tako izbacilo(samo razmišljam),kako bilo moj ti je savjet da se skuliraš, trebalo sve bit ok ako je od same vutre
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
meni se isto čini da je prskana.. na ulici prodaju svakakva sranja. ako vec i kupujes probaj nac nekoga ko prodaje kvalitetno ili neki kvalitetni skunk ili posadi svoje :) ili prestani pušit
 
03.10.2011
40
0
0
33
Pitao sam druga,kaze da on pusi tu travu svaki dan i da mu je uvek lepo i da naravno nikada nije imao ovo sto se meni dogadja.A sada prosli put kad sam duvao nije mi bilo nista,malo sam se smejao i to je to,a sada sam se naduvao tako da sam pao u trans x) polovine se uopste ne secam sta smo radili :S ,mozda je to i normalno....
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ove priče s prskanjem su debilne. Malo si se preduvao, ako ti ne prođe sve u roku par dana, onda mozda i da odes doktoru, ali prema ovom zadnjem postu i izgleda da si se samo preduvao. Možda ti ne paše rad te vrste, probaj neku drugu pa vidi. Ja sam skuzija da ustvari sam kontroliras sve kako radi vutra, sve je psihička "barijera", vuva je neki glamurozni auto a ti si za volanom i kotroliras ga. Sto se transa tiče, to je pa recimo normalno, meni veoma drag dio. A jebiga nije svaka ljuta smijalica :p
Ne znam kako to s vama ljudi ali po dalmaciji nikad da naletiš na neku baš lošu ili špricano, samo mitovi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Rasta Man je napisao(la):
Ove priče s prskanjem su debilne.

Hvala na komplimentu...ipak sam ja neupućeni debil koji je samo načuo da se naj običnije bilje šprica kemijom da se dobije wannabe high efekt...ma da, kreten neupućeni, pojma ja nemam...svi smo mi debili, imaš pravo...ne prodaje se to na svakom ćošku, ma jok, uopće.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
znam od koje droge graše sve ni bitno pricali mi al da je tim prskaju neznam:icon_biggrin:inace znam 2 ljudi koje trava cudno pere...dobro ni ti prvi put i znas...inace ti ljeva ruka od srca to ni dobro bilo kad te zeza..a da ti nade maricu u krvi trebaju dodatni nalazi za to,a to drugo sto je bilo vjerijatno u toj travi,a bilo je neznam bili nasli..nadam se da ti proslo