Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Da bi imao potpuni uvid u situaciju,morao bi zapali isto još jedan puta,ili više puta ... pa vidi dali će ti se isto desiti.Rad trave ovisi i o nekim drugim parametrima ili okolnostima u kojima se nalaziš trenutno.

Drugo,na početnoj stranici foruma ima tražilica.Tu ukucaš par slova,tipa; loša trava,muka mi je od trave,prskana trava,bla,bla,bla i otvori ti masu tema sa sličnim pitanjima kao ovo tvoje.

A nije zgoreg pročitati i pravilnik foruma gdje stoji da se ne otvaraju teme koje već postoje na forumu.

Škola,osnovna ili srednja ?

Maloljetnicima je zabranjeno.... isto stoji u pravilniku.
Uglavnom,premjestit ću temu na adekvatno mjesto ... pa se može tamo dalje nastaviti rješavanje tvoga problema :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
xxHellHammerxx je napisao(la):
Kad sam uzeo prvi dim, bio je neki kemijski okus, kašljao sam 5 punih minuta od samo jednog dima, a nakon toga više nisam ni osjećao okus jer mi je grlo bilo pre suho.
Loša roba, u smislu da je vjerojatno puna gnojiva, dakle kemije. Netko je sfušario u uzgoju, a sve u cilju kvantitete na štetu kvalitete. Moguće su i druge varijante, ali nadajmo se da je samo ovo.

Kad sam izašao iz busa, imao sam užasan osjećaj u nogama, jako su se tresle, tj. to je meni bilo u mislima, u stvarnosti se nisu. Nakon što sam izašao iz busa, sjeo sam vani, tresao sam se, al mislim da je to bilo zbog niske temperature. Onda sam krenuo kući, pješice. Jedva sam hodao, jedva sam disao, svako malo sam stajao da si probam srce koje je lupalo kao nikad prije. Nisam se smijao niti malo, cijelo vrijeme sam pokušavao staviti osmijeh na lice al nije uspjevalo, cijelo lice mi se objesilo i imao sam ogromne podočnjake. Ugl. jako odvratan trip.
Klasićni simptomi prepušavanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela and CilI
15.12.2014
3
1
3
31
Pozz decki novi sam na forumu i u zadnje vrijeme sam toliko u ***** kad zapalim da vise neznam sta da radim i zelio bi da mi date savjete jer sigurno nisam jedini kojem se to desilo.U biti pusim vutru vec negdje 3 godine poprilicno aktivno min 2 put tj al zadnji mjesec ko da je patnja otkad sam zapalio onu usranu sinteticku marihuanu iz smart shopa(na nagovor) toliko sam se sjebo da sam mislio da ce mi srce eksplodirat i bilo mi je jako lose. Od taj put skoro svaki put kad zapalim fokusiram se na srce i stalno sam sebe jebem i ubrzavam si ga i nemos se smirit da ga jebes uvijek mi roka oko 140 otkucajaca po min mjerio sam znam da vutra ubrza 20-50 otkucaja al neznam zasto me otad toliko to brine i samo mislim o tom i samo razmisljam kad ce pustit uopce mi nebude fora. Molim neke savjete kako da se rijesim tog problema jer me samo ispati svaki put kad zapalim a i istripam svoje drustvo s tim....
 
09.10.2014
9
10
3
Deadra ovako, moj prijatelj je imao identičnu situaciju kao i ti, uzeli su u SS (smart shopu), mislim da se zvalo RAINBOW i kad su zapalili poslje toga je mislio da ce umrijeti jer mu je srce podivljalo, klasicna tahikardija i nije znao sta da radi, poslje toga kad je probao vratio se sa faksa u nase rodno mjesto gdje inace zivimo i otisli smo zavariti jednu frulu prije noćnog izlaska i loše je završilo, sve je bilo super sve 5, ali jednostavno kad smo zapalili on je vikao meni srce skace u tjelu i vozi te me na hitnu i naravno nitko nije htio i ja sam sjeo snjim u auto i odvezili se na parkiralište od hitne i sjedimo u autu i ja mu kažem da ako odes gore na hitnu da ce najebati svakako, a da mu pomoci ne mogu jer to je sve na psihičkoj bazi tj. u glavi je!!! I tako negdje nakon muke, nekoliko tjedana, mjeseci kad se pomirio stim nastavio je život normalno i pušio je kao i prije i evo i dan danas je normalan i sve mu se vratilo u normalnu.

Moje mišljenje je da je to sve psihička baza, jer prilikom toga bude pristuna i tjeskoba, i naravno paranoja i kad se to sve pomješa ti u glavi ne možeš biti miran nego se samo fokusiraš na to, a kad si fokusiran samo ti može biti gore, jednostavno napravi malo veću pauzu da jednosavno zaboraviš na to, jer kad budeš čitao ovu poruku za jedno mjesec - dva, zapalit ces frulu i smijati se i reci ces "koji sam ja kreten" :D

Oprosti ako sam te uvrijedio ali sve u svoje vrijeme, nadam se da si me skuzio na sta mislim ;)

Lijep pozdrav!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Deadra18
15.12.2014
3
1
3
31
Pa da to si u pravu uzeo sam bio tjedan dana pauzu i zatim zapalio i bilo mi je super i nakon sto sam nastavio pusit svaki dan eto bas jucer me puklo tako. znam da mi nista nemoze bit al jebiga kad sam sebe sjebem i samo razmisljam o tome i jos se vise uplasim :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
zna i meni ponekad srce malo ''podivljat''...brijem da je i radi kave, cigara, stresa itd...a ne samo od pusenja....ali skuzio sam kako to izkontrolirat..znači samo disanje...polako i duboko....i brzo se smiri...probaj mozda pomogne...
 
09.10.2014
9
10
3
Zna se dogadati i zbog pretjeranog pijenja kave jer kofein i to ne ide bas zajedno, sve je to lijepo i sve je super ali tu najvise srce pati :D

Probaj smanjiti unos kofeina a povecaj unos povrca i pusi svaki dan i problemi ce biti manji, a ovo za psihu trebas sam sa sobo rjesiti u glavi.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
eseHaze ti je fino objasnio..
imao si loshe iskustvo sa tim sranjem od sintetike i isprepadalo te do te mjere da si sada paraichan na sve..
to rorash sam sa sobom rijeshiti..a za pochetak malo progooglaj .iako vjerujem da to vech znash - oid trave nitko nije umro..od tih spice kemija su ljudi pucali ( ne znam nikoga tko je to uzimao..ali vidim svakakve horor priche po netu )
problem je shto nitko ne zna shto je uopche u tom spice shitu..shto mjenjaju kem.sastav svako malo..i shto je to relativno nova stvar na trzhishtu-pa se josh ne znaju posljedice uzimanja ( onak neka statistika i slichno ).

mogao bi svoje loshe iskustvo iskoristiti u neshto pozitivnonpr.da pochnesh sa svojom ekipom malo o tome razgovarati..utjecati na njih da se ostave tog spice sranja..vide i oni da ti je sranje napravilo ( jel? )..pa im josh malo dodatno pojasni kako se osjechash itd..malo se informiraj na netu o tome..pa ih educiraj...zbog njih ..ali i zbog sebe..drugi puta se mozhe dogoditi da opet netko uvali takvo sranje u krug..i da uzmesh dim-2 neznajuchi shto uzimash..i eto problema..
i daj..molim te...mozhesh li mi objasniti..zashto mladi to uopche kupuju?? u chem je stvar? u cijeni? dostupnosti?? u chem je fora??
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Zasto kupuju. Zato sto su neobrazovani, zatupljeni, izmanipulisani. Ja razumem kad komani menjaju hemiju za hemiju. Ali uzmati sinteticku marihuanu, je van svake pameti zdravog mozga.
 
15.12.2014
3
1
3
31
Hvala svima na odgovorima ,sta da vam kazem osim da je ta sinteticka marihuana jako jeftina i moze je svako kupit prvih par put kad sam to zapalio (s tim da nisam ni znao ,pomijesali su travu i tu sintetiku) i kad sam ih pito koja je to ***** materina tek su mi onda priznali sta su stavili s tim,nisi marili za to da sam oduvijek pricao da to nikad necu pusit jer je jebeno smece /al su to kreteni smotali i da nisam skuzio da to nije to oni bi i mene uvjeravali da pusim travu .... lijepo je to puklo i sve par sam puta zapalio to i sa svojim pristankom cak sam i kupio paketic za 10 eura koji je bio presudan on me je sjebo i nakon sranja sto sam imo podijelio sam ovima reko evo vam to sranje pusite to jebite si mater...nazalost to smece kod nas puse svi kombiniraju s vutrom pacurlija koja nemoze rijesit pusit samo sintetiku jer je to jako lako za kupit dodes u smart shop i kazes daj osvjezivac i oni to deru njima super a ni neznaju da je to zivo sranje i hrpa usranih zacina umocenih u kemikalije koje te onda sokiraju ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
09.10.2014
9
10
3
Gle evo ti jos malo citanja :D

Ovako, sinteticka droga nije oukej nas i sam zbog svega ovog sto se dogodilo ali cuj sad ovo. Sastav toga je recimo lisce damiane (tumera difussa), leunurus cardica, tussilago fafara, ginko biloba..eto to ti je dio sastava tog smeca i nije opasno za pusenje bar donekle i nista nije ilegalno ali tu dolazi problem jer sav taj sastav se prska sa naftalenom metadonom koji u granicama normale puca na mozak i srce, svatko ima drukciji pristup svemu netko ima bad iskustva, a netko ima pre dobra, ali bilo kako bilo stetno je. Stoga smatram da se to treba povuci sa trzista jer posljedice ce se osjetiti u starosti to sigurno, ali u ranoj starosti ;)

Nadam se da te nisam ugusio.
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Ja sam bio u doticnom shopu koji to prodaje, isao nesto pogledati i zadrzao se 15ak min. U tih 15 min najmanje 20 ljudi je uslo i kupilo to smece. Ljudi od 15 do 60 god. Ko da u ljekarnu dolaze, legalno dilerstvo..
Medju njima jedan moj poznanik, ja ga pitam jesi ti normalan sto ce ti to, a on da mu je ovo puno bolje jer moze zapalit bilo di i super mu je..pih
Naime to kosta cca 50000 kn za kg i oni zive od toga, nista drugo ne prodaju nego to smece i firma doslovno zivi od toga. Svakih par mjeseci im dode inspekcija jer je supstanca dosla na listu zabranjenih, zaplijene sve i onda nizozemci promijene formulu i opet ispocetka..
A ljudi kupuju to masovno i priton uzivaju, nevjerovatno!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
I di je problem? Ako su ljudi dovoljno glupi da to troše na neprimjeren način, jel im kriv onaj koji im je to omogućio, ili su krivi oni sami. "Legalno dilerstvo"? Ja bih rekao zakon ponude i potražnje. Jel to trgovina? Je! Jel ta trgovina prodaje osvježivače? Prodaje? Dal se ti osvježivači konzumiraju pušenjem ili na bilo koji način unose direktno u organizam? Ne! Dal to piše na pakovanju? Piše! (Bio u shopu, imao gofno u rukama i pročitao deklaraciju+prodavač je predamnom dao savjet za korištenje koji ne podrazumjeva stavljanje u rizlu niti išta slićno.)
Očemo onda i prodavače ljepila, razrjeđivača itd. nazivat legalnim dilerima, jer se neki debili fiksaju ljepilom? Nemojte brkati kruške i jabuke. Mene isto smeta što se opasne supstance prodaju djeci i odraslima bez razlike, ali lov na vještice ne rješava ništa, kao niti zabrane (to valjda svi ovdje prisutni znaju).
Za kraj, moram vas upozoriti da na vutra.org nije dopušteno debatirati o kemiji. Ovdje se okupljaju ljubitelji prirode, a kemijaši nek se nokautiraju sa svojim osvježivačima, pa da vidimo tko će duže ;) Tema je "Marihuana mi ne sjeda"! Dakle, raspravlja se o negativnim posljedicama konzumacije kanabisa, a ne osvježivača!
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Slazem se da je to iskljucivo stvar ponude i potraznje i svak ima pravo sa svojim tijelom raditi sto oce..
Osudivati nekoga na temelju vlastitog misljenja nema smisla..
Ja cu se suzdržati od izrazavanja svog osobnog mišljenja na glup nacin i spamanja teme koja bi trebala bit korisna konzumentima kanabisa.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Z&N

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
I lijepak je legalan pa ga eto ne snifujemo...

Ovih osvjezivaca je sve vise neki su se i obogatili na ovo sranje potrovali ljude...bezveze. Ali opet jbg prodavac prodaje kao osvjezivac kao sto prodaje lijepak da zalijepi....nemam pojma ali svakako tu hemiju nebih...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Z&N

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Mogao sam si misliti sta cu procitati na ovoj zadnjoj strani. Likovi koji kazu da im je lose od mare,a puse nekakvo smece za osvjezivace koje nije ni namjenjeno za to da se pusi. Ne mogu vjerovati na sta se klinci nafurase zadnjih par mjeseci. Ubijte me ali ja ovaj fenomen ne mogu da razumijem. Kod mene u gradu to vec postala normalna pojava. Strahota...
(ja se unaprijed izvinjavam na off-u ali morao sam ovo komentarisati)
 
03.01.2015
3
0
1
27
nepusim puno marihuanu,zadnjih mjesec dana 10 etak puta. u pocetku mi je bilo dobro al zadnja 3 puta uopce mi nesjeda, osjecam se kao da sam pijan, boli me glava uopce nisam high, kao da sam bio pijan pa se otrijeznio nedavno (los osjecaj). trava je vrlo dobra mislim da je to skunk. mozda je problem sto mi frend mijesa sa duhanom a cigaru ne podnosim...
Ni meni ne paše duhan, stoga sam presao na pipe i mogu ti reci da je high puno bolji. Sto se tice glavobolje, meni se cesto, nakon vutrice, desavalo da isti dan ili sljedece jutro boli glava. Ali nisam htjeo da se trujem toliko andolima protiv glavobolje od 500mg pa sam poceo kupovati aspirin protect 100. Mala tableta, pije se preventivno kako bi drzala kapilare u mozgu 'procišćenim'. Veoma mi je pomoglo.
 
06.01.2015
1
0
1
33
ovako, jucer navecer sam s frendom popusio jednu frulu i sve je bilo super dok nisam doso doma
srce mi je normalno lupalo ubrzano ali sam imao neki cudan osjecaj u glavi
kao da mi u glavi "pulsira"
stvarno nezz kako da to bolje opisem, ali problem je u tome sto to osjecam i dan nakon, znaci danas
ujutro je sve bilo dobro a pocelo je oko 14h
i to se ponavlja svakih 10-20 sekundi, malo pocne pa stane pa pocne pa stane
ali moram napomenuti da sumnjam da ovo ima veze sa srcem posto mi ono lupa normalno.. samo u glavi osjecam taj neugodni pritisak.. znate mozda o cemu je rijec ?
 
Poslednja izmena: