Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Tako je i meni bilo, pa je prošlo kroz tjedan dana..od tada kad god kurim ostavim sat vremena da mogu sjest i chilat u miru, bez ikakve žurbe i forsiranja
ako ti je do tlaka pojedi neš slatko
 
13.11.2013
5
3
3
Moje lose iskustvo je pocelo nedavno. Naime dok bi pusio pocelo bi srce da mi brzo kuca , osecao sam neki strah i kroz glavu su mi prolazili samo samo problemi i upadao sam u bedove. Pokusavao sam to da iskuliram , ali nije islo. Odlucio sam da napravim pauzu. Kada sam opet zapalio i dalje isto. Onda sam napravio dosta duzu pauzu od prilike mesec dana. Sada kada zapalim u drustvu nemam paranoju i srce mi vise ne lupa ubrzano , ali su i dalje prisutni bedovi. Dok kada sam sam i pusim kod kuce uz ziku do jaja mi je i opusteno mi je. Odlucio sam da ne palim vise cesto , retko kada sa drustvom vise sam uz dobru ziku i hranu.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ivan8
26.06.2012
6
2
3
31
Da ne otvaram novu temu, ipak cu ovdje... eh vako, u gradu je nestalo vutre, ne moguce je nabavit, totalno ne moguce, pusim vutru 8 godina i vise cak i znam svakog od koga se moze uzet, al sad definitino je zavladala nestasica al manje vise bitno... u grad je po prvi put stigo taj spice, ovdje je zovu Maja, ne znam od kud to ime, ali kad udjem na internet najvise mi slici na ovo http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e3/Spice_drug.jpg kupujem ilegalno i ovaj isto sto mi prodaje ne zna 100% sta je to, na netu vec 2 dana trazim o ovom, i sve me na isto vodi... da se ovog rijesajem podhitno !, al problem je sto ja kad sam ovo probo meni se svidjelo :/, kad mi je prodavao ovo rekao mi je da trebam sto manej stavljat i da se drzim dim u sebi da ispustam odmah, i samo mi je jos rekao da se trebam pazit, premda u gradu nema sjemenke za kupit, uzeo sam ovo da probam ii bum... odem kod druga smotamo i zapalimo... prvi dim sam povuko i odmah su mi se pocele neke cudne stvari dogadjat... kao da nisam svoj :S jednostavno kao da nisam pod svojom kozom, ostalo sto mi se dogadjalo je isto kao da sam pusio neki holandski skank koji je vrh... znaci opustilo me, smijem se, dobro mi itd... i pusio sam stvarno polako, bas kako mi je i rekao, drug mi pusi vise od 10 godina i on je malo vise vukao nije htjeo da me poslusa, ispusili smo pola dzointa i ja njemu govorim, mene je prepuklo ja necu vise, i on je prekino... i ja sam otiso kuci zacudjen, kad se prije napusi, i kako da se ovoliko napusim od nekih 4-5 dimova, dok sam prije morao ispusit 2-3 dzointa skanka al vrhunskog sa drugom da bih se ovako napusio, to me je drzalo nekih 3 sata bez prestanka isti ucinak, u biti ocu da kazem da nema velike razlike sa travom, samo sto definitino puca 1000x jace, i brze... kasnije nekad nakon 3 sata s drugom sam otiso do drugog prijatelja da mu javimo da je ovo stiglo i da idemo probat, i on je bio sav hapy jer nismo pusili 2 dana, sto je za nas sHok, pa smo otisli kupili i otisli njemu da pusimo to... sjeli smo i smotali odmah jedan dok smo usli, i drug koji je bio samnom i vec pusio je stari puno od mene i veoma iskusni po pitanju pusenja, i on je uzeo smotao i pripalio, i normala prica opusteno sve... i kad smo ispusili opet ovaj drugi prijatelj isto se napusio ali on je malo lud, pa tako da nisam ni mogo primjetit neku razliku na njemu, osim sto je govorio "sta je ovo majko moja" i ponavljo jedno 20 x, ali je bio sasvim oke... i onda smo smotali jos jedan... i nakon tog drug s kojim sam pusio to tacnije ovaj normalni ne ovaj ludi... ustao veoma brzo sa kauca i krenuo vani, to je bio zesci sHok.... lik se toliko isfuro da sam konto da je pukao... izletio je iz stana takvom brzinom da dok sam ja patike obuko on je vec u liftu cucno i za glavu se uhvatio... i ja sam izletio takodjer za njim, jer sam odmah vidio da nije sposoban sam na ulicu izac... u liftu ima veliko ogledalo pa tako da cim sam usao u lift i vidio sebe, kao da mi neko noge presjeko :/ zesce sam se ukocio... drug je cuco i drzo se za glavu, i bio takva osoba da ga u 8 godina koliko ga poznajem, nikad nije tako izgledao... bio je toliko prepadnut za sebe, toliko isfuran, tako cudan... i od sveg belaja i mene je tako isfuro .... i onda mi je rekao ajde idemo do mene ja ne smijem sam kuci, sjeli smo u auto, kreno je metar i samo izaso iz auta i meni reko de ti vozi, ja ga pitam sta ti je, kaze strah me vozit :S, lik koji stvarno voli adrenalin to mi govori ... i kad smo dosli kod njega, sjeli smo i on mi govori jebote kako cu materi na oci, a mati mu treba doc kuci... i onda sam ja skontao u biti da je to sve jer se prepao kako izgleda i da ce ga mama provalit... pokusao sam ga utjesit, smirit ali to je nemoguce... lik je poceo hodati po kuci drzeci se za glavu i govoreci, sta mi se dogadja, ocel ovo prestat, kad ce ovo prestat, na kraju najgore sta je ponavljao, ocul prezivit ovo i ako ovo prezivim sve cu prezivit... bukvalno tim rijecima...eh sad... problem je sto je on vise pusio a ja sam manje, i ja sam ispusio nekih 4 dzointa do sad i veoma sam slabo i sporo pusio, jedan dzoint sam pusio 2 sata sa drugom, drugim ne ovim... i danas sam pusio samo jednom i citav dan me drzi, sad pred spavanje kontam povuc par dimova i to je to... ljudi dajte mi neka iskustva, al dajte mi nesto konkretno, bez onog ubit ce te to itd... daj neko iskusan ko je vec ovo pusio, posto vidim da pusite, da li ima iko da ovo konzumira duze vremena, da li da se ovog rijesajem, i zasto na mene ne djeluje tako negativno, da li je to zato sto ne uvlacim puno, ne drzim dim dugo... ? i da li ova droga stvarno daje u vecini slucajeva samo neke negativne paranoje, koje ustvari prestanu poslije djelovanja... ps: izvinjavam se na dugom tekstu, ali ovaj forum je jedino mjesto gdje mogu otvorit usta kad je u pitanj vutra, bas kao i naziv samog...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
26.06.2012
6
2
3
31
fakat nisam vidio da je zabranjeno diskutovanje o ovom, okey sve u svemu samo sam zelio znati da li je stvarno opasna kao sto i pise, jer ipak vise volim cuti to od vas, nego od nekog index.hr ili tako tih gluposti...
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Ja se jos nisam susreo sa tim niti znam ljude, ali dovoljno sam LiveLeak klipova odgledao da se nikako ni u ludilu ne treba zajebavati sa time. Opasno je najstvarnije! Video si, probao si, sta vise hoces da pusis to na svakodnevnoj bazi ?
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ja sam probao maya 2012 i zbog toga sam se i svadjao sa power seedom i starom gardom, naime secam se dobro tvrdio sam da sam pusio brutal vutru i stavio sliku maya 2012 a ispod pise not for human consumision..
ortak iz Nemacke, ja i komso moj, prvi put cujem za travu, ni cigarete konzumirao nisam, leto 2010-11 ne secam se, drugar donosi to i kaze ajde oces pusiti da vidis kako je itd, ja tu posle duzeg razmisljanja prihvatam, odemo mi kolima i provozamo se do Dunava i tamo zapalimo, isto mi je drugar rekao kao i tebi, ne drzi puno u sebi i odmah izdahni i ako sam ja prvi put to uzimao ipak sam isao na svoju ruku i drzao sam malo vise nego sto treba u sebi, posle drugog kruga dodajem drugu dzo i osetim onu usporenost kao kad objasnjavaju kako je to biti na lsd-u pa ti kao sve usporeno ljudi, pokret, govor sve, i odjednom mucnina ogromna i znojanje, ja sednem i ne bude mi dobro i odvezu me kuci, jurio je ortak 150 km/h sa otvorenim prozorom da mi bude bolje ali nije p0omoglo, kad sam legao imao sam tripove da me neko davi i ulazi u sobu, samo sam se skipio u jednom polozaju i tako zaspao i zaboravio na sve, ujutru mi je sve bilo ok kao da se nista nije desilo.. od tada sam jos par puta to probao ali mi nije bilo tako ni blizu kao tada i onda sam svoje iskustvo preneo na forum i tu sam imao rasprave dok me nisu uverili da gresim i da najbolje da ako vec ocu da konzumiram da to bude marihuana a ne neki herbal incese i biljni tamjani, izbegavaj to u sirokom luku, moj prijatelj to vec dugo konzumira ali je to na njemu ostavilo velike posledice ali on ne odustaje, savetujem vama koji niste upoznati sa tim, neko ko je slabijeg organizma moze da umre od toga ili da trajno osteti mozak, kao sto je bio slucaj nedavno sam citao, ja ako nadjem tu kesicu sto sam imao od maya 2012 uslikacu da vidis, kao neko oko na kesi i unutra ta mesavina, naravno da sve i jedan diler kaze da se ne stavlja puno zato sto je prejako i moze doci do smrtnih ishoda, potrudi se, napravi boxic zasadi biljku i uzivaj, dimi za sebe i frendove i briga te, ostavi se te hemije, ja sam na ovom forumu zbog te hemije danas, da nisam imao tu raspravku nastavio bi caditi to sranje a vutru pravu ne bi nikad video, pre nisam znao nista o travi danas sadim jack herera, pirkam orange i jos par vrsta, a sve to zahvaljujuci dobrim ljudima ovog foruma, to ti je moj savet i moje iskustvo, na tebi je da odlucis, odo da zapalim frulu, nissam nista ceo dan, orange bud for me, laku noc.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
haha, sjećam se te izjave Monstere, još si rekao da tak jaku vutru nisi pušio, hehe. spice ili ti herbalni preparati postoje već duže vrijeme. Faktički su to sintetizirani spojevi koji služe kao osvježivači prostora a koriste se i kao afrodizijaci, normalno ne pušenjem. Od davnina se po sex šopovima moglo kupiti različitih osvježivača u tom obliku a koristi se u malim ovlaživačima i osvježava prostorije. Nikad nije bio pakiran u pakiranjima kao sada nego u prozirnim vrećicama i neznam uopće kome je palo na pamet ideja da to ide probat pušiti. Tko god da je širi se poput raka i ostavlja tragove za sobom i gore od raka, stradavaju mladi ljudi, većinom adolescenti. Normalno pakiranja su postala privlačnija, kričavija, manja i proizvod je postao dostupniji. Spice je najučestaliji po zatvorskim ustanovama jer se provode česta testiranja na THC a zatvorenici pušeći to prolaze na testiranjima.
tužno je to što mladi danas gledaju samo da ih nešta pukne, nije bitno kako, pa smo i sami svijedoci onih padobranaca koji bi pušili banane, asfalt, tramadole, ketonale, čajeve, đumbire, pamuk, vunu od ovce i tko zna šta, a glavni razlog je "Pa zato što udara", e pa udara i letva u glavu, uzmeš letvu odvališ se po glavuši i da vidiš kako udara. samo par dimova osvježivača može izazvati moždanu komu, bilo je takvih slučajeva u svijetu ali mladež to jednostavno ignorira, a što je najgore i vlast to ignorira pa ne poduzima ništa kako bi to maknula u ilegalu, a najjednostavnije riješenje leži u jednostavnoj legalizaciji odnosno liberalizaciji kanabisa i onda mladi ljudi nebi imali potrebe posezati za takvim otrovima. tužno ali istinito :(
 
26.06.2012
6
2
3
31
hvala raja a posebno tebi monster, upravo radi takvih kao ti sam se javio ovdje... predpostavljao sam da neko ima nekog iskustva... prekino sam s ovim, i u zivotu vise nemam namjeru pric ovom smecu... da sam ranije znao ne bih ni probao, ali drustvo itd... sve u svemu bio sam svjedok da ovo nije za pusit, pa tako da i od mene velika preporuka da se bjezi od ovog sto dalje
 
16.12.2014
353
246
43
30
Kod nas se u Rijeci onaj Smart shop otvorio pred koju godinu, gamad smrdljiva, prodaju te svoje biljne preparate i mulci ih kupuju i prze si mozgove s tim.
Probao sam to jednom, u zivotu se nisam tako nelagodno i paranoicno osjecao, a djeluje mi vise kao nekakva kemija nego biljni preparat ili mix, kako to vec zovu. Smrdi po plastici dok pusis.

Nema do vutre, ovo sve ostalo te sjebe skroz...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Kod nas se u Rijeci onaj Smart shop otvorio pred koju godinu, gamad smrdljiva, prodaju te svoje biljne preparate i mulci ih kupuju i prze si mozgove s tim.
Probao sam to jednom, u zivotu se nisam tako nelagodno i paranoicno osjecao, a djeluje mi vise kao nekakva kemija nego biljni preparat ili mix, kako to vec zovu. Smrdi po plastici dok pusis.

Nema do vutre, ovo sve ostalo te sjebe skroz...

to ti je ustvari desetak mirisnih biljki(mozda ljekovitih ne sjecam se) ali na kraju se posipu nekom kemikalijom i od nje te hvata paranoja i "high"
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Mogu reći da sam iskusan s ganđom i reći ću par stvari onima kojima ganđa "ne sjeda".
Ako nema trave, onda nema - pomiri se s tim. Ona ne stvara ovisnost, ne znam zašto ljudi pokušavaju stvoriti ovisnost tamo gdje je nema? Ja se nikad nisam osjećao ovisan o travi osim u trenucima kad sam si morao izmijeniti svijest jer mi stvarnost nije bila dovoljno zadovoljavajuća. Bilo je takvih razdoblja kad sam morao konstantno koristiti jer sam mislio da je to za mene ispravan lifestyle. Mislio sam da će me ona osloboditi od vanjskog pritiska ovog iskvarenog sistema u koji su ljudi upali, pa koriste ganđu kao neki prekidač u kojem ublažuju bolove koji im taj sistem čini.
To je valjda u glavama ljudi da žele biti u nekom drugom stanju svijesti jer se ne mogu nositi sa stvarnošću kakva je pa onda rade i lošu reputaciju za biljku jer imaju nesređene živote.
Druga stvar je da svaka vrsta ima različit omjer kanabinoida i svaka će pucati na različit način. Meni više ne odgovara ultra jaka ganđa s puno THC-a jer sam prehigh. Preferiram one koje imaju puno CBD-a s malim postotkom THC-a jer jedino tad mogu uživati potpuno u utjecaju.
Treća stvar, ne odgovara mi konstantno korištenje ganđe jer mislim da ganđa nije, barem u mojem slučaju za svakodnevnu upotrebu, nego ritualnu upotrebu, kad se mjesec, zvijezde i sunce poslože i onda mogu u prirodi odati počast čitavoj kreaciji. Za mene je biljka sveta jer sam kroz stanja koja sam prošao spoznao istinu. I istina me oslobodila, ali me prvo kršila dok napokon nisam shvatio što radim. Jedna od mojih omiljenih vrsta je bila Satori što na japanskom predstavlja "buđenje" odnosno "pogled u pravu prirodu stvari" i kad sam tamo došao, pokajao sam se za život koji sam vodio i shvatio u kojem neredu sam živio. Kad sam striktnom samodisciplinom odbacivao sve od sebe što mi nije bilo potrebno, shvatio sam da mi ni ganđa nije potrebna da bih bio zadovoljan u sebi, jer u meni se život i odvija i u meni je sreća i sve što mi treba za život. Shvatio sam da je ganđa ključ koji otključava bravu za jedno drevno, sveto mjesto uzvišene svijesti koje ukoliko ju upotrebljavamo svaki dan, čarolija tog mjesta se gubi jer se na nju naviknemo. Zato mi je ganđa rekla da će me ponovo pozvati na to mjesto kad ću biti spreman i da ću ju jesti u slatkom kolaču. Ne znam kad će to biti, ali nije ni bitno u ovom trenutku jer znam da mi je ganđa pomogla da shvatim "pravu prirodu stvari" i u tom trenutku je postala za mene sveta biljka prema kojoj se odnosim s velikim poštovanjem. Mislim da bi neki od vas trebali pokazati poštovanja prema biljci, jer ona je i zabranjena upravo zbog takvih, koji su digli frku tamo gdje je nema.
Peace
Boz :sun2:
 
16.12.2016
1
0
1
35
Moze pitanje,ranije sam pusio Travu i fino mi je pasala.Znaci opusteno,smijanje zesce,lagani tripovi itd..Al sam onda prestao neko vreme, i sad sam u zadnjih par puta pusio sa drugom dzoint od gram na nas 2..I bukvalno Paranoja me ubila,bukvalno mi je bilo da sam sav utrnuo..I onda me je popustilo,al imao sam neki sugav trip par dana,pa ne kontam sto me toliko sjebalo?
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Vjerojatno zato jer nisi pusio jedno vrijeme.. hoce to tak kad se uzme pauza.
Ja sam proslo ljeto imao pauzu nekih mjesec dana, kad sam zapalio nakon toga noge su mi se odrezale, drhtanje, hladan znoj... al vec drugi,treci dan bi nestali ti simptomi.