Marihuana = nesanica ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.01.2015
3
0
1
29
Nisi trebao uzimat prije spavanja jer se organizam navikne pa to ispadne neka vrsta ovisnosti, citao sam na nekoj stranici i kaze "sve sto ti marihuana da to ti i oduzme" sto znaci da ti se organizam navikao da spava pod utjecajem thc-a jer svi znamo da je tako najlakse pa ti je sad tesko spavat jer ti je organizam zaboravio spavat bez da si napusen. Ali trava nema nikakve veze s tim, to sse moze desit s lijekovima za spavanjem i takvim stvarima koje pomazu spavat...


uglavnom sad ti je bitno napravit stanku i naviknut se spavat bez thc-a u krvi i nemoj vise cesto uzimat prije spavanja jer ces pogorsat stvar
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Trimica mislim da si glupost. Al bas ono. Ono sto je 100 % sigurno je da sama cinjenica da je on isao praviti temu ovdje na vutri, kasnije citao i razmisljao o tome dovoljno da ne spava. Ostao je covjek bez para, planirao je dobiti pare (od kojih bi sigurno kupio neku vutru) pa nije dobio. To sve sto sam nabrojao je taman tih 3 dana dok ne prestaneš kombinirati kako ces nabaviti vutru. Ako sam planski ostavio bez vutre, tipa da sam znao koliko imam i kad ce biti popuseno onda nemam problema s nicim. Ako ostanem bez vutre tipa da se zalomi pa da se popusi a ja nisam planirao e onda je show. :D