Marihuana = nesanica ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Kao sto se moze vidjeti iz naslova, svaki put kad imam vise mare i kad pusim neki odredjen period sad je odprilike mjesec dana da svaki dan makar jedan dzox zapalim, a i skoro svaku noc pred spavanje...
Zimi sam pusio svaki dan dok sam imao svoje vutre, ali kad je nestalo desilo se isto kao i sad, NESANICA!

Poceo sam cackat po internetu i kazu kako mara na neki nacin izaziva ovisnost i bas neki doktori kazu ovo za nesanicu, ja uopste ne mislim na maru, ali nakon prestanka nmg zaspat 2 dana iduca tako i sad nisam spavao, pa me zanima da li je ovo kod mene od mare, neki vid ovisnosti?

Ako postoji ovisnost od mare, da li je moguce da nakon nekog vremena to bude malo gore od 2-3 dana bez sna?

Da li je neko od vas sa foruma imao slicna iskustva ?

Nakon nekih 10dana duvanja, pocne mi bit ono kao nije to to, naduvan sam ja, ali nije kao prvih dana, a ista roba ?

Jel to tijelo stvori neku toleranciju ?

Izvinjavam se adminima, ako sam temu postao na pogresnom mjestu, ako jesam molim da je prebace gdje joj je mjesto :)

P.S
Dobro jutro svima koji su spavali...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Ja u pretragama trazio nesanica, pa nisam nista nasao, a malo me bilo zabrinilo jer mi nije prvi put da se desava, a ako tema vec postoji, neka je adimini izbrisu, a hvala za link sad ja to precesljam da vidim sta je to ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nemoj da pusis pred spavanje. Ja ne mogu nikad zaspat 3-5 sati poslije duvanja zavisno od jacine i kolicine unjete u organizam. Ali definitvno vezem ganju za nesanicu jer glava ide 100 na sat i ne mogu zaspat.
 
28.05.2014
42
78
18
@Vutragenjo Naprotiv,meni bas pomaze da zaspim. Druzim se sa Marijom jedno sat,dva pre spavanja obavezno i spavam kao beba.

@amrildooo Ovo za nesanicu je tacno sto posto,svako ko pusi duze i kontinuirano i nakon toga prestane da pusi on ne moze da zaspi,ali kad bi se bavio nekim fizickim aktivnostima (npr trcanje) da izmoris telo onda bi zaspao. Tako sam ja radio kad nije bilo Marije,dalje...za toleranciju sam primetio da ako npr pusis istu vrstu nekih 10 dana ona te radi,a onda polako prestaje,e tu ti ubacis neku drugu vrstu jedno 5,6 dana pa opet vratis staru ili neku drugu i tako u krug. :)
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.011
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Pa zato uzgajate sebi razne biljke,indike tipa NL nekad zapalim pred spavanje iako bas nisam ljubitelj indike ali eto zna se nekad zalomiti.Neku noc sam se zajebo sa amnesiom haze i nisam mogo zaspati do 3 ujutro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Angelica 03

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Proci ce sta god da je, ovaj dan je tak jbn da sam 99%siguran da jbnij za zivota necu imati, ne samo sto nisam spavao, ili sto nemam vise mare, nego dobijem neki paket iz njemacke i trebalo je medju svim tim bit i para i nema, vakav nenaspavan ceko bus sat vremena na suncu i asvaltu pregorio, doso kuci svega ima, ali onog zbog cega je paket poslan nema, mrzim kad se desi da mi nista ne ide nekim danima sad bi se mogo naduvat ko konj.... :sadbanana:
 
21.11.2013
42
45
0
kad te muci nesanica od mare probaj se pocet bavit nekim sportom kao sto je spoemnuo i Tom Marli... i meni se to cesto desava jer obisno i pusim samo na vecer uz film prije spavanja i onda kad nema ili kad je neka suša ili se nema para da se uzme jebi ga desi se da ne mogu zaspat do 4-5...
preko dana neki park,zgibovi,trcanje sad je i ljeto pa more i kupanje pomazu kod umora malo se oznois izbacis negativnu energi da vidis kako se spava kad se nema :p

al šta je je kad se uduvam na vecer spavam ko beba i budim se u podne :D ahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Angelica 03

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Da bi spavao kako valja i kako treba moras biti spreman za spavanje.
Ako te nesto muci,ako nisi umoran od nekoga posla ili bilo kakve fizicke aktivnosti...moze ti to biti uzrok.
A ti pomislio da je marihuana.
Evo da ti recem svoj slucaj. Zaspem ko' top i kad duvam vlastiti dim a bog'me i sad kad ga nemam :)
No,umorim se na poslu,pa jos malo sljake kod kuce,pa moras i zenu podmiriti,pa onda dijet ima svoje prohtjeve,baka treba tablete jer jer je zaliha pri kraju,kuja zeli u setnju,zlatice jedu krompir,ma sto cuda !!!
Pustite me da spavam :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Ja zaspem ko top svejedno sta sam duvao i dali pred spavanje ili ne...rijetko tu pred spavanje dovrsim do kraja uvijek ostane pola za jutarnju molitvu :)
Dogodi se da imam problem sa spavanjem ako nemam marihuane...trudim se da se nedovedem u tu situaciju ali svejedno znam da prva dva dana teze zaspem treci vec spavam ko beba..Evo i odgovor ...pusim 24 godine...mozda sam i ja navucen..ja bi prije rekao da mi je to stil zivota...griznja savjest neda spavati...mozda je to i odgovor na pitanje.Moras rjesiti sa sobom dali je trava ovisnost ili je stil zivota....bit ce pljuga slađa kada otkrijes tajnu ;)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Eh opa cupa svidja mi se kako si mi ti to sve sad objasnio, a iako ni proslu noc nisam bas nesto spavao, sjedilo se cijelu noc, nabavilo se stilova za zivot i tako da je bilo neka 4h spavanja, ali evo me sad super, nikad se bolje nisam naspavao, a moguce i da me depra dere pa nmg zaspat, posto sam osto bez posla nedavno tako da je susa sa financijama vec nastala, znate kako u BiH dok radis i imas, nema sanse ustedit nes kad su i plate bjedne, a jbna ova godina pravo, jos ako me i biljke izdaju uuuuuuuuuuuuuuu :S I da pohvalim lokalnog dilera iz mojih krajeva, ovaj put je roba boli glava, skako sam s balkona i trco po rosnoj travi u 3 poslije ppo noci :D :ridinghorse: jedan veliki pozz :smoke18: odo sad srolat pa malo ovo ono :sadbanana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Ja sam na pauzi trenutno radim , nemam vremena. Dodjem , tus, hrana , krevet . Umor i posao . Buxna me samo drzi budnim a treba da ustanem. Tako da sve je vec receno . Sve sto ti treba jeste fizicka namerna ili nenamerna aktivnost. Ono egipcani stajl :D
Joint u subotu i nedelju . Sta ti je kapitalizam ncccc :(
 
25.06.2014
16
7
0
Meni se jednom desilo da sam pusio dzokove od 12 (ponoci) do jutra oko 8, na svakih pola sata po dve stotke, i celo vreme sam bio high i bilo super, spavao sam posle toga dosta dugo , kad sam se probudio osecao sam se ustondirano ali blago jos jedno 5-6 sati, a ranije to jeste istina ako pusite svaki dan duzi period, bez buxne dobijes nesanicu :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Malo su stari postovi jel... al ajd, kad si već digo temu iz mrtvih, da kažem i ja nešto :)
Sve je u glavi! Ja sam trenutno u fazi neimanja vutre i ne dimim, a sa spavanjem nemam problema ni sad, niti kad imam za zapalit. Tako da nebih volio bit bezobrazan, ali.... sve je to preseravanje :p
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ja vise volim sativicu..zezanje i to,a sa spavanjem nemam problem nikakav ...tako da mi vutrica nesluzi za to...i kod mene je isto to kao i kod Zloce..:)