Marihuana ostavila osjećaj disocijacije i nakon triježnjenja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

athlon64

Banned
Banovan
12.05.2012
15
0
0
29
hardblues man chill out, nemam vremena za nikakvog psihologa jednostavno cu pricekat da ovo prođe kao što svi po netu savjetuju.

Dreamer vjerojatno cu prestat ,imam više loših nego dobrih iskustava, i ne pomaze s programiranjem ,nedavno sam pisa program koji ispisuje permutacije niza od 8 znakova,ima sam loš algoritam s 8 ukrštenih forov-a i masu grananja, i ne, nisam ga raspetaljao :D. al mozak mi radi u redu.
 

athlon64

Banned
Banovan
12.05.2012
15
0
0
29
gimnazija, zadnjih mjesec dana skole, u slobodno vrijeme programiranje/ gaming, nikako nemam vremena pušit radnim danom jer mi je mozak potreban. Samo ti idi zapalit i prestani nametat svoje mišljenje.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Neznam kako nisi vidio da maloljetnici ne mogu učestvovati u diskusijama a tolerancije nema osim na thc.Ovo si trebao vidjeti ali neznam kako nisi. Za godinu dana tvoj račun bit če aktivam i slobodno češ moći učestvovati. Svakako pričekaj malo da se odlučiš pušiti ili ne pušiti, sve između je glupo, pa još ako neznaš šta pušiš, ako nisi sam pa ti netko snima okice...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
auuu 17 godina brate,pa ti se tek mentalno formiraš....svakako manje dimi ako ti smeta i zaboravi gro toga što sam do sada pisao....necu više tako lako....!!!
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
hardbluesman je napisao(la):
Vas dvoje niste normalni,života mi...

@ maSe-kolko godina imaš ti uopće da ti stara brani da nekaj radiš?! zašto pobogu piješ tablete? zašto si uopće išao psihijatru?? Starci ti nisu jebeno normalni,pa poslao bi ih u pm odmah,stvaraju zombije od djece!!!Kakav kriminal,daj molim te materi da pročita ovaj post,molim te!! I shvatite to,to vam se ne dogadja zbog marihuane,ne dogadja se zbog toga,nije ona uzrok toga,nego nešto što čući u vama,i jebene mrtve tablete (predpostavljam da rokaš neke antidepresive,vjerojatno u kombinaciji sa antianksioliticima,jel tako?) vam neće pomoći da rješite uzrok,nego da jebeno simptome lijepo potrpate ispod hebenog tepiha,dok se u međuvremenu vaša mlada tijela pretvaraju u jebene zombije!! Pa ako te starci tjeraju da gutaš ta govna,onda mi je jasno zakaj imaš problema...

ja imam 19 godina uskoro ce mi 20,kriminal si ti prvi spomeno a javio sam se doktoru porodicne medicine i on me uputio psihijatru,a pijem antidepresive torendo depakine i zoloft,zoloft mi popravlja raspolozenje,depakine stabilizuje raspolozenje da bude ono srednje da ne varira gore dole stalno,i torendo zbog tih crnih misli,pa sta mi onda ti preporucujes da radim ?
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Kolko te taj farmaceutski trip balans drži ako smijem pitati maS :)?
I da ne kljucam čekajući tvoj reply na upit , shvačam stanje koje je kod tebe ispalo i kasno je za pružanje otpora po pitanju toga (starci/roditelji ,režim koji ti je postavljen) i toplo se nadam da te tvoji najmiliji ipak od srca vole iako su po pitanju marice neuki na žalost , hebiga generacije i generacije su isprane al nadajmo se da će tome uskoro doći kraj , i da će to biti za vrijeme naših života a ne za 100godina.
Uvjek ti ostaje prilika kad još odrasteš i postaneš svoj glavom i bradom da s ljubavlju starce poučiš i dokažeš kako su laži i manipulacije korporativnih stršljena krivci za svinjarije koje ljudi moraju trpiti i s njima živiti.
Uglavnom Oprostom do pobjede i sreće i mira.

yep malo sam nahaljen(fala bogu frend naletio s žižom :) ) al vidiš puklo me na /peace vibru i na razumjevanje i suosjećanje. To je moć vutre i zrelosti spoznaje/a života ;)

Drž se i sretno u životu :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Miovutra je napisao(la):
al vidiš puklo me na /peace vibru i na razumjevanje i suosjećanje. To je moć vutre i zrelosti spoznaje/a života ;)

nemogu se vise slozit sa ovom zadnjom recenicom... iako, trebali bi svi imat tu "peace" vibru all the time, a ne samo kad se zapali. bas zato treba na sve gledati bez straha i oklijevanja. bez previse razmisljanja i srama i ucinit to ako zelis. isto tako bit suosjecajan je jedna od najjacih vrlina, i bit posten naravno. to su neki moji ciljevi ajmo rec, a nisam ni na 50% ali sam zadovoljan jer idem tim putem i znam da mogu doprinijeti ovom svijetu samo dobro :) eto malo sam offtopic otisao ali i ja sam se nahalio tako da oprostite mi :)))

peace out !
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Evo baš citan ovaj topick i moran priznat da je fenomenalan tako da san potaknut da poduže komentiran!..
Inace san ima turbolentno, stresno i iztraumatizirano djetinjstvo pa i hiperaktivan po prirodi , vutra mi je pomogla podignit razinu svijesti , poticala kriticna razmisljanja i rastvaranje :matrix: u kojem zivimo !.. a da ne govorin koliko buden smireniji i osjecajniji!..

I mene zna cesto vatat psihicka anksioznost /disocijacija pokreta pogotovo kad se nadimin ko šunka :) .. Ali ja dimin vec dosta dugo na intervale ,koji put 2,3 trube na misec a koji put cili misec po 5,6 truba dnevno !...
Naravno kad je dobar dime odere tj opere me totalno da mi je bas to pomalo neugodno u društvu !..
A iman 7,8 godina pušackog iskustva i naucija san se donekle nosit stin !.. Eh kad se sitin pocetaka , zaspa bi ko top
nakon trube :D .
A sad mozak radi 500 na sat , znan i cili vibrirat , uglavnon ćelo , ko da mi čakre prorade , onako tripiozno blaženi osjecaj mira i blagostanja ali to je normalno kad sam u drustvu sa 2,3 dobra frenda..
Ova anksioznost /disocijacija me vata samo u vecim drustvima (ne toliko poznatim), iako san donekle naucija je kontrolirat !..
Jebe me i paranoja pa i ego jer kad san nadimljen cili pocrvenin ,oci odu onako demonski crvene pa mi idu na jetru ego tripovi od strane drustva
iako san i to naucija polako odjebavat ,isto tako ljude sa strane šta bulje ko da si sotona !.. Pa mi to mozda nekako najviše stvara tu anksioznost
i isto tako u zadnjih par godina truba me totalno meditira i vibrira mi celo tako da mi je teško spustit se na zemlju ...

Bia san u Amsterdamu i tamo je bilo sve 5 nadimljen ko šunka 0-24 -- haze ,white widdow,power plant su me rastavljali na proste faktore... Ali me bolija k jer je to tamo normalno .. dok ode paranoja i ocekivanja od drustva da se u odredenim situacijama ponasas normalno me znaju ponekad sjebat pošto moja ekipa dimi svaki dan tj non stop ! I uvik se njima prilagodavat posto ja skoro nikad ne kupujen a kad san prije kupova dosta san dugo ima masu "weed friends ekipe parazita" kojih san se riješija. Al uskoro cu imat svoj dim i sloboda :) ...

No da se vratin na temu , brzo skuzin paranoju, strah i iman mantru sa kojon ga se riješin bez beda !.. TBF - Digni luce>(svijetlost) pauka :) .
"Pauk je u fazi napada i, u trenu, mlaznice su usmjerene ka Kretenu.
Val crnila je ispaljen, Kreten je ocrnjen, al eto nesrece, sustav je preopterecen i poremecen.
Stvara se crna rupa i GUTAAA Kreten i sve nas skupa!
U kratkom roku aktiviran sklopku dekompresije, oslobadjan zraku naseg sunca.
Posada vice: "TO JE LUCA!" i slijedeceg trenutka neka nevidljiva ruka svjetlosti diže Pauka, oslobadja nas gravitacijskih muka.
Iza nas je crna rupa, ispred nas nova svemirska ruta i svitlo spoznaje na kraju puta."

Neko vrime je to toliko puno se dimilo da mi je postajalo kontraproduktivno jer smo pretjerivali i ekipa ugl puši iz dosade i zato šta nezna sta ce sa sobon !
Dok meni trava je odlicna za meditaciju ili kako bi ja reka vegetaciju posto kod nas u sobi moras postat biljka zbog nedostatka kisika da preradujes CO2 :)

Isto san bija tech freak/gamer ko i athlon64 samo sta san ja obozava produktivnije igrat nadimljen jer onda igran sa izoštrenon percepcijon, osjecajnije, pametnije pa i zabavnije :)!..iako zna bit da odlutan totalno :D pogotovo kad je onaj najaci hi effect prvih 15-20 min...

Vutra , gljive i lsd su isto tako probudili povezanost sa prirodom i vratili me na pravi put !.. A kad vidin ovu propagandu da trava izaziva depresiju lol,
bas suprotno baren mene totalno rijesi depre i tjeskobe jer sam cesto intrapsihički napet !.

kako je reka pappi (> "pocea san da citan stare mudrosti raznih naroda,neke izreke..narodne..nekih pojedinaca,...trudi se da ucis na tudjim iskustvima,jer ako sve sam budes prezivljavao,bice ti dosta teze,ako nisi jak i stabilan psihicki..a svakako je najbolje licno iskustvo..samo treba uvek izvlaciti pouku i poruku iz svega..jer ako ti neko dobro ili lose iskustvo ne donese nikakvo saznanje,onda je uzalud protraceno.."
Isto tako san pocea "izbacivat iz zivota sve stvari koje ti nisu korisne,koje ti smetaju,koje ti skode,bilo to po tvoje psihicko,fizicko ili materijalno stanje...jer sve sto radis je samo tvoj izbor..niko ne odlucuje o tome sem tebe!"
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
Miovutra je napisao(la):
Kolko te taj farmaceutski trip balans drži ako smijem pitati maS :)?
I da ne kljucam čekajući tvoj reply na upit , shvačam stanje koje je kod tebe ispalo i kasno je za pružanje otpora po pitanju toga (starci/roditelji ,režim koji ti je postavljen) i toplo se nadam da te tvoji najmiliji ipak od srca vole iako su po pitanju marice neuki na žalost , hebiga generacije i generacije su isprane al nadajmo se da će tome uskoro doći kraj , i da će to biti za vrijeme naših života a ne za 100godina.
Uvjek ti ostaje prilika kad još odrasteš i postaneš svoj glavom i bradom da s ljubavlju starce poučiš i dokažeš kako su laži i manipulacije korporativnih stršljena krivci za svinjarije koje ljudi moraju trpiti i s njima živiti.
Uglavnom Oprostom do pobjede i sreće i mira.

yep malo sam nahaljen(fala bogu frend naletio s žižom :) ) al vidiš puklo me na /peace vibru i na razumjevanje i suosjećanje. To je moć vutre i zrelosti spoznaje/a života ;)

Drž se i sretno u životu :)


drze me druze citav dan a pijem ih evo sad ce godina a svaki put kad zapalim vulju odma mi bude gore al bude mi dobro kad uzmem malo dim dva,zato ne smijem tek onako prestat razumijes dok mi ljekar kaze da ne prestanem jer bi bilo nekih nuspojava koje bi ostale dozivotno ako bi odjednom prekino da ih trosim onda bolje mi se strpit jos koji mjesec ne pusit nikako da se izlijecim razumijes nego da se skidam sa tableta ko sto mi je ovaj gore ne znam kako mu ime bi preporucio nego imas li kakav savjet bruda za mene ima tamo moja tema pod onim djavolom ostali poroci zove se ne radi me ko prije pa tamo mi napisi da ne ***emo ovu temu cojku ovdje eto tako peace
 

Demijann

Banned
Banovan
12.11.2011
2
0
0
27
pozz duvao sam pre 3 nedelja sa drugovima to mi je bio drugi put i sad proslo je 3 sati prestala da me radi vutra lego sam da spavam i probudim se sav normalan a tad je bio petak,zatim sledeci petak izasao sam sdrugovima u gradu osecao sam onako malo virtualni high ili kkako da kazem vec ali me je opet proslo e daanas sam bio isto u gradu i tako idem ja sa drugom pricamo mi po putu i gledam tu pun je bio grad i kad me odjednom uhvati uhvatila me panika jer vise od tada nisam pusio travu neznam zbog cega mi je ovako inace to me do sada samo uhvati petkom drugim danima inace slabo molim za savet ljudii kako da me prodje ovo !!
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
ma jbga i ja sam stariji duvac duvam skoro 5 godina pa me pocne hvatat paranoja iako sam sam u stanu s drustvom jos ne izlazim vani,al meni je zato sto mi se u proteklih 5 - 6 godina nije desilo bas nista lijepo kako sam poceo duvat i upo u to lose drustvo i puno su me crnili bedali i zajebavali pred rajom pa se zato osjecam lose,al kad te uhvati to probaj nekako iskulirat ili se nafuraj da nesto radis kad si high tako ces manje razmisljat o glupostima,mada i ja slabije duvam mozda jednom u dvije tri sedmice ili kad te to uhvati ako ti rad ne pomaze popi kakvu tabletu za smirenje lexilium ili jos bolje popi onu na biljnoj bazi za smirenje ne znam kako se zove sa p nekako eto tako peace
 
27.05.2012
4
1
0
34
evo imam i ja problem.......ispočetka što sam počeo pušiti sve je bilo super i zakon i to.......i nakon možda 2 mjeseca mi je počelo jako lupati srce kad sam pušio i neugodan je osječaj sad nezz. jer to od panike ili organizma al stvarno neugodan osječaj i nezz. kako tome stati na kraj pa sko ima ko kakvih ideja i susreta s time molio bi da odgovori thx.....
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Tino, sad si me podsjetio na nesto.

Moj prijatelj je zavrsio na hitnoj zbog trave. Da, zbog trave. Pozlilo mu je. Da li je to do njega ili do trave koje je pusio (a znam da je bila losa, ja pusim svasta al to ni ja ne pusim).
Et, samo to.
 
27.05.2012
4
1
0
34
u jebote.....ispočetka što sam počeo puišiti sve je bilo uredu onda su mi doktori diagnosticirali hipertenziju(povišeni tlak) i gastritis pa sad nezz dal bi bilo0 zbog toga ili ne.....jel pušim sa društvom i njima nikada nikome ništa
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
Tino135 je napisao(la):
u jebote.....ispočetka što sam počeo puišiti sve je bilo uredu onda su mi doktori diagnosticirali hipertenziju(povišeni tlak) i gastritis pa sad nezz dal bi bilo0 zbog toga ili ne.....jel pušim sa društvom i njima nikada nikome ništa

nije ti to druze od vutre nesto drugo je krivac
 
15.06.2012
1
0
0
32
Pusim travu vec 2 godine. Imam 20 godina. I sinoc sam zapalio sa svojim dobrim drugom i momkom koji je bio sa njim. To je bila njegova trava. Kada smo zapalili bila je dosta jaka ali nisam prekidao. Kada smo zavrsili ovaj momak sto je nam je dao travu i pusio sa nama je otisao. Ostali smo sami ja i moj dobar drug Nakon 15-tak minuta mi je bilo jako lose. I kroz pricu ja sam rekao da ovo nije cista trava,drug je na to dodao da nam je mozda stavio heroina u nju. I ja sam se tako istripovao da sam vec navucen na heroin i da mi nema spasa. Evo vec 24 sata osjecam strah da mi ne dodje da kriziram. Samo sto osjecam je strah. I molim vas odgovorite mi jeli moguce da je to momak uradio da je pomijesao sa heroinom da bi me navukao I dali je moguce navuci se od prvog puta sa tim I kako da sprijecim da to slucajno ne bih uzeo. Ja naravno bjezim od toga ali ne znam sta me ceka.. Molim vas pomozite mi. Unaprijed hvala...