Marihuana ostavila osjećaj disocijacije i nakon triježnjenja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ma zabrijao si...kakav heroin jbt...frend ti je dobacio, ti poklopio i slozila se prica

a za sve ove kojima je pozlilo od trave...pa kolko ste puta povracali i ubili se od alkohola pa nije bilo psihoanaliziranja i traumaticnih iskustava...bilo je svakakvih obecanja tipa "vise ne pijem"
aha...al do slijedeceg vikenda ;-)

sa svime treba umjereno...samo lako je reći ;-)
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Smiri se. I da je stavio heroin nemozes postic ovisnost sa jednim koristenjem. Nece ti nista bit i da je bio heroin, vjerovatno se nebi osjecao lose :D

Tino135 je napisao(la):
evo imam i ja problem.......ispočetka što sam počeo pušiti sve je bilo super i zakon i to.......i nakon možda 2 mjeseca mi je počelo jako lupati srce kad sam pušio i neugodan je osječaj sad nezz. jer to od panike ili organizma al stvarno neugodan osječaj i nezz. kako tome stati na kraj pa sko ima ko kakvih ideja i susreta s time molio bi da odgovori thx.....

Efekat THCa je povisenje ritma srca, to je sasvim normalno.
Ali uz to smanjuje krvni tlak, tak da ti je to dobro :)
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
komarina je napisao(la):
Pusim travu vec 2 godine. Imam 20 godina. I sinoc sam zapalio sa svojim dobrim drugom i momkom koji je bio sa njim. To je bila njegova trava. Kada smo zapalili bila je dosta jaka ali nisam prekidao. Kada smo zavrsili ovaj momak sto je nam je dao travu i pusio sa nama je otisao. Ostali smo sami ja i moj dobar drug Nakon 15-tak minuta mi je bilo jako lose. I kroz pricu ja sam rekao da ovo nije cista trava,drug je na to dodao da nam je mozda stavio heroina u nju. I ja sam se tako istripovao da sam vec navucen na heroin i da mi nema spasa. Evo vec 24 sata osjecam strah da mi ne dodje da kriziram. Samo sto osjecam je strah. I molim vas odgovorite mi jeli moguce da je to momak uradio da je pomijesao sa heroinom da bi me navukao I dali je moguce navuci se od prvog puta sa tim I kako da sprijecim da to slucajno ne bih uzeo. Ja naravno bjezim od toga ali ne znam sta me ceka.. Molim vas pomozite mi. Unaprijed hvala...


neke stvari nekad treba shvatit ko salu,imo sam i ja slican problem prije dok sam duvo uglavnom sam shvato ozbiljno sve stvari a to te drug samo uplasio i reko ti da je stavio heroin u vutru,i da je stavio nije bilo zutog vjerovatno nikako na vutri i da se moze navuc od prvi put ne bi se navuko jer je vutra bila vjerovatno zelena hehe,a mozda je prskana heroinom al kad bude prskana to budu male kolicine heroina a i da su velike ne mozes se navuc odjednom odma,tako da opusti se nije nista opasno samo je bilo trip to furanje i drugi put ce bit bolje