Marihuana ostavila osjećaj disocijacije i nakon triježnjenja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

athlon64

Banned
Banovan
12.05.2012
15
0
0
29
Dakle povremeni sam pušać, već 5-6 mjeseci prosječno 2 puta mjesečno zapalim, obično jako male količine jer inače budem paranoičan. Nikad do sad nisam ima problema nakon pušenja ali prije 3 tjedna je prijatelj nabavia skunk kod jako pouzdanog dilera i znali smo da nije šprican ničim. Bio je izuzetno jak, jači od bilo čega šta sam do sad pušia, nakon relativno male količine ( 2/3 prosječnog jointa na nas 2) poprilično nas je satralo pa samo ugasili. Mene je počelo puštat tek nakon dobra 3 sata a cijeli dan nakon sam se osiječa poprilično disocirano. Znate onaj čudan osječaj kad normalno funkcjonirate ali se osječate kao da niste u svom tijelu. Taj osječaj mi je osta poprilično dugo. Prvi tjedan reka bi osjetno a nakon 3 tjedna još nisam bia savršeno bistar. To bi osiječa pogotovo u skupinama s puno ljudi i velikim gužvama kad bi izašli navečer. Sinoč sam opet zapalia minornu količinu ( 2 serije po 3 dima ) taman za mene i jutros se opet malo disocirano osiječam. Da li itko ima iskustva s ovim dugotrajnim osječajem? Također da napomenem mozak mi i vise nego normalno funkcjonira. Bavim se programiranjem a malo je stvari koje traže toliko korištenja intelekta. Učim normalno,sve je u redu. Samo je problem s tim čudnim osječajem.
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
Gle,moje osobno mišljenje,bilo kakav osječaj derealizacije ili slično se može dogodit nakon jointa,al radi se o tome da bi trebao nestat nakon što popusti efekt,kod pušača sa manjim kapacitetima se može dogodit da se eventualno osjeti malo efekt dan poslije.
E sad,opisao si da si se idučih nekoliko tjedana osjećao nelagodno u skupinama ljudi i gužvi,jesi li osjećao nelagodu? Ili recimo nekakvu blagu paranoicu? Jer ako je to onda može bit da te šora malo socijalne fobije ili anksioznosti,što u osnovi nije ništa strašno,tako da ako ti se to počne češće događat,preporučio bih ti posjet psihologu( PSIHOLOGU,ne psihijatru,oni daju tablete :/ )

Ovo je bilo službeno,a sad sa laičke strane:

Može bit da je bila loša roba,kolko god nešto izgledalo super i mrak,kad pušiš nešto što nisi ti uzgojio NISI siguran da je 100% prirodno,jer je i taj diler to morao od nekog kupit,tak da ono...ja se da kladit dam kad bi zapalio nešto što si sam uzgojio da ne bi bilo apsolutno nikakvih problema.

Ovo što pišem ti govorim iz vlastitog iskustva,imao sam problema sa depresivno-anksioznim poremečajem,što me gotovo dovelo da prestanem pušit (!?),zahvaljujući normalnom psihoterapeutu,i povečim količinama prekrasnog kusha,stvari se vračaju na mjesto,al otom potom u sekciji foruma koje je za to!

Lijep pozdrav

P.S. vidim da ti je ovo prvi post, dobro došao na forum!
 

athlon64

Banned
Banovan
12.05.2012
15
0
0
29
Ok ti osječaji eventualno jedan dan kasnije su poznata stvar nakon velikih količina. Malo sam čitao na internetu i ovo šta me drži je lagana anksioznost/disocijacija. Nije ništa problematično nego malo nelagodno. Ne hvataju me nikakvi napadi panike, nemam takvih problema nego se jednostavno osiječam lagano virtualno, teško za opisat ali mislim da znaš o čemu govorim. Neznam šta nam je diler proda (cura je da budem precizan) ali prijatelj godinama uzima u nje i nikad mu ne laže. Kaže da sigurno nije špricano ali bilo je izuzetno jako. Mislim da nema potrebe za psihologa jer efekt s vremenom popusti. Nakon 3 tjedna je već bilo bolje ali sam sinoc malo taka i opet osijećam efekt. Ne mogu vjerovat da i nakon tako male količine. Ekipa koja je sinoč pušila s menom oderala je 5-6 puta više od mene . Mislim evo i ja ucim povjest sad funkcjoniram normalno ali čisto taj osječaj je lagano iritantan. Kad izađem u velike grupe ljudi osiječam se donekle napušeno, iako nisam pušia 2 tjedna( to je bia slučaj od prošlog vikenda). Btw koji je odgovarajuci podforum onda? sve sam pretrazia i ovo mi se cinilo primjereno.
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
Prvo,kad sam napisao da ću o tome u odgovarajći podforum,mislio sam na temu,jer imam u planu tu vodit temu o anksiozno-depresivnim poremečajima i marihuani,tak da sorry,krivo sam se izrazio.

E sad,ti znaš kako se osjećaš i što osjećaš,ali napisao si da kad se makneš iz skupine da se bolje osjećaš,o tome ti govorim,znaći ne osjećaš se opušteno medju ljudima,Kaj se tiće napadaja panike,to si vjerojatno na internetu pročitao,napadaji panike,ili panični atak je simptom kad to već ode malo naprijed a zanemaruju se ostali simptomi,to se meni dogodilo,nije ni to ništa strašno,al svakako nije ugodno,nema potrebe da razmišljaš o tome. ja ti preporučam da vidiš kako će se odvijat situacija,uzmi si neko vrijeme,ako vidiš da je problem još prisutan morat ćeš nešto poduzet.
 

athlon64

Banned
Banovan
12.05.2012
15
0
0
29
Ma napadaje panike sam ima samo par puta kad me uhvatila paranoja, tj kad sam se previše napušia, al to je nesto sta traje 15-ak minuta kad si napušen tako da nema veze s ovim. Otusira sam se sad i malo se bolje osijecam, Mislim neznam ni sam, nema smisla, za božićne praznike sam prekrdašia bia i pušia 3 dana za redom, nisam vjerojatno nikad ima više thc-a u sistemu nego tad, i nije mi ništa bilo, osiječa sam se savršeno. Otkad smo pušili ovo,neki čudi osječaj. Ili ja sd sam sebi stvaram placeebo je umišljam *****rije,neznam ni sam.Šta je je čita sam po netu i ljudi su imali identične probleme ko ja. Ugl prođe nakon koji tjedan. Vidit cemo onda. Necu pusit neko vrijeme.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja bi rekao da je sve to na bazi psihe,desilo se to da nakon određenog vremena atlohn je probao skunk,koji je poznat po velikom postotku THC-a panika i strah su se desili kao i većini ostalih,jedno hrani drugo,poćne sa nekom manjom panikicom i ona vas poćne peglati panika zato što osijećate paniku i tako u nedogled dok malo dijelovanje ne popusti,preporućo bi chili sorte s blagim dijelovanjem (googlajte) i mijenjanje dok ne nađete koja vam odgovara.

Sve je to u glavi ekipa
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
athlon anksioznost i napadaji panike u biti nemaju veze sa samom maricom,stvar je u tome da su ti receptori navijeni do jaja kad si napušen a to potencira nešto što je vec prethodno prisutno u tebi.

osjecaj nestajanja,lažne vrtoglavice,trnjenja ruku i sl. su napadaji panike,dezorjentiranost odnosno osjecaj da si u među prostoru između realnog i virtualnog se zadržao zbog toga što je tvoja psiha primila stanje/doživjela i sad taj osjecaj prevladava.

gle,naj bitnije od svega je da shvatiš kako su ta stanja nerealna i lažna ali ti nešto govore/hoce reci....nemam sad više vremena al napisat cu jedan duži clanak na forum ili ti pošaljem na pp po potrebi.

opusti glavu i ne brini

edit:postoju ljudi kojima su neka x primanja i doživljaji izraženiji nego kod drugih ne zato što oni imaju nekih problema nego su tako posloženi i sazdani....ne se bojati osjecaja nikako upravo suprotno primi ga,doživi i apsorbiraj to te dovodi samo u plus tako to shvati,strah potencira drugi a nakupina se ispoljava napadom panike koja nije realna.
Za mene su znali reci da mi ne treba nikakav podražaj kod umjetnickog stvaranja x i y što je bilo donekle i tocno,u pocecima konzumiranja moje neuobicajeno "izbrušene" neke od osjecaja je ubacio u "crveno" što mi je stvaralo probleme no kako sam evoluirao u tim osjecajima otišao sam nivo više i izrazio se na prekrasan nacin za koje bi mi trebalo sigurno mnogo više vremena.

znam da ovo nekim ljudima može zvucati malo "wierd" al tako kod mene stvari stoje :)

i da slažem se sa blade...pređi na neke indice i sa manje thc-a da ti ne potencira previše misli,više da si opušten i smiren dok osjecaje ne dovedeš pod kontrolu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

athlon64

Banned
Banovan
12.05.2012
15
0
0
29
sta se tice marice slazem se. Jednostavno velike kolicine ne djeluju dobro na mene. Sinoc sam se nakon izuzetno male količine savršeno opustia i chilla. Više od toga meni ne treba. Ugl hvala na savjetima ;).
 
05.03.2012
19
12
0
32
posto nisi aktivni pusac,male kolicine te sto ti kazes lepo opuste,al i za praznike sto ti kazes 3 dana si bio pod thc-om :) i nije ti bilo lose..mozda se osecas umorno,.. al nemas neke lose tripove..
veruj mi da je sve to do psihe..ako se opustis,em sto ces osetiti pravi rad,em sto ces biti opusten i fokusiran..da pusis vise..mislim aktivnije,vremenom bi poceo da kontrolises sve..i rad i psihu,..nemas brige za to..samo se opusti i uzivaj :)
pozdrav!

it's just a weed man :D
 
01.05.2012
27
0
0
32
Slažem se s Pappijem... prvi put me toliki bed i panika uhvatila da me još par puta poslije bilo strah uzet uopće dim...
Nakon nekog vremena naučiš se nositi s tim stanjem u koje te dovodi THC i sve ide lakše... ja si znam pripomoći sa nekim dobrim psytranceom, npr. Astrix, pa nestaje i taj osjećaj disocijacije, a pogotovo osjećaj demotivacije idući dan koji me u početku toliko držao da idući dan nakon pušenja nisam imao motivacije disati a kamoli da išta radim.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Gle pravi dim kad zapališ nakon uličnog smeča osjeti se velika razlika. Kad sam duvao prije koju godinu satori svaki dan isto bi bio high 2 sata a nakon toga par sati rekao bi skuliran, nisi high ali osjetiš da još struji tobom. Satori je među jačima biljkama, deklariran od 23-27% thc-a.
Zapalio si nešto dobro, to je jednostavno tako. I ja sam znao gasiti, ništa strašno:))
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
hardbluesman je napisao(la):
Prvo,kad sam napisao da ću o tome u odgovarajći podforum,mislio sam na temu,jer imam u planu tu vodit temu o anksiozno-depresivnim poremečajima i marihuani,tak da sorry,krivo sam se izrazio.
Uradi to, molim te... Pomocices brdo ljudi na forumu, posto svaki drugi od nas ima neki pshicki poremecaj...a najvise nas je depresivnih i anksioznih... :rofl:
Izvinjavam se na offtopicu...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Evo moja procjena...Odi to jos nabavi i zapali.Budi sretan sto ti se to dogodilo,mozda budes imao mogucnost vidjet drugu stvarnost.Ne boj se ali strah je samo podsjetnik da si jos tu,opisi kakav ti je bio high,pa mozda ti mogu vise pomoc ili netko drugi.To nije zanemariva stvar,od marihuane ne mozes bit depresivan ni anksiozan,to si sam kriv.Svjesno ili nesvjesno,ne razmisljaj o tome jer ces ostat na istom mjestu.Samo si se trebo potrudit da vidis sta ti marihuana prica,ali si se uplasio.Bez panike ima tu puno toga.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Najnormalnija stvar... bas nepotrebna diskusija. Ja sam prvi put zapalio s 14 i jako dobro znam sta je afterparty :))))
Kazem, sasvim normalna stvar, cak i pomalo glupo pitanje :) ;)
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
34
Također povremeno 2,3 puta mjesećno zapalim.. događalo mi se da od neke vutre ništa efekta ne bude ili slabo, od neke samo smijalica koja prođe nakon pol ure, od nekih glava boli, od ekih glava se smiruje, od nekih imam tripove po 3 sata i želim fakat da prestane (sve čistunke, pošto duhan ne podnosim)!! :D Mislim da je sve to do vrste i kako je tko growao, baš kako su kolege s foruma rekli već... zato bi bilo najbolje sam svoje imat i znaš šta imaš kak si radio s čim si đubrio.. Puno je tu još faktora, od psihe do kemije :)
Uglavnom više ne kupujem od nikog, domaćice se rade, ne gleda se na profit, samo konzumiramo što znamo da valja i što nas opušta, smiruje, lječi glavobolje i podiže nam osmjeh, svi sretni svi zadovoljni! :)
I pusti neka te travica vodi, ne koči ju, ona obavlja svoj dio posla ;) Zato se i puši u dobrom društvu ili s jednim dobrim kolegom u sigurnom prostoru i onda se opušta... Ovak na ulici, probao više puta ko klinac i sad, uvijek sranja samo budu, paranoja i odlutale misli, ne valja to ljudi...
 

athlon64

Banned
Banovan
12.05.2012
15
0
0
29
Domaja the best je napisao(la):
Evo moja procjena...Odi to jos nabavi i zapali.Budi sretan sto ti se to dogodilo,mozda budes imao mogucnost vidjet drugu stvarnost.Ne boj se ali strah je samo podsjetnik da si jos tu,opisi kakav ti je bio high,pa mozda ti mogu vise pomoc ili netko drugi.To nije zanemariva stvar,od marihuane ne mozes bit depresivan ni anksiozan,to si sam kriv.Svjesno ili nesvjesno,ne razmisljaj o tome jer ces ostat na istom mjestu.Samo si se trebo potrudit da vidis sta ti marihuana prica,ali si se uplasio.Bez panike ima tu puno toga.

A iskreno neznam baš koliko ja uživam u takvoj vutri,prijatelju je bilo super,meni i ne baš. Ugl bili smo jako blizu lucid dreaminga, zatvoriš oći i vidiš 3d modele ,praktički smo sanjali budni, ali meni to nije baš pre drago. 2. svar reka sam da sam jucer nakon 3 tjedna zapalia jako malu kolicinu. Danas se osijecam poprilicno sjebano.Cijeli dan se osijećam jako virtualno. Popodne je prijatelj bia do mene i jedan momenat me nešto puklo , ima sam 2-3 sec lagg-a sa vidom, njegova ruka kao da je zapela pa nastavila, tj preskocila par fejmova, i 10 minuta sam bia pod utjecajem toga. Onda me pustilo, opet sam bia virutalan, imali smo neka predavanja iz programiranja popodne, bia sam tamo 2 ure umoria se poprilicno.Sad sam doma a vanka idemo tek u 10:30 pa sam mislia igrat nesto al sam shvatia da se osijecam toliko umorno i usporeno da ne mogu niti igrat.Pokusa sam zaspat al nisam uspia, i sad cekam prijatelja da javi planove pa idemo vanka, a osjecam satrano,mozak mi malo kasni cijelo vrijeme,iako funkcjonira normalno,nema šanse da bi se na meni primjetilo nesto. Necu pusti veceras btw :)

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

Curing your Anxiety/Depersonalization - how to defeat your anxiety and intrusive thoughts

tu sam pročitao dobar post kako trava moze pokrenut neke psihološke probleme kao anksioznost međutim da nije tu problem u travi nego u mom mozgu, i pišu neke metode za repersonalizaciju s vremenom. Ja cu za pocetak prestat pusit pa nadam se da ce se stvar vratit u normalu nakon koji tjedan.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Od prestanka pusenja neces nista dobit,vidis da si rekao sve sto sam ja spomenio,znaci znam nesta.Vjeruj mi i ne sekiraj se neki bi ubili do te faze,lucid dreaming o bla bla bla.....Budi sretan sto ti se to dogada,i vec sam ti rekao nemoras se bojat niceg to je samo dim a u tebi je problem.Kako god hoces tebi po volji...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nekad kad se prepušimo percepcija nam se promjeni i osječajniji smo, prirodniji i ako nismo 100% čisti sa samim sobom i držimo neke neriješene stvari unutar nas samih prepadnemo se vlastitih osječaja. Ali na sve se da naviknuti i stvari se riješaju u hodu:)
Ja da uzgojeno duvan 2 puta mjesečno nebi mi baš prijalo jer se isto pogubim, a onako medicinski svaki dan jednu na večer je baš opuštajuče. Preko dana radim i znam da me navečer čeka opuštanje. Sad je več skoro 2 mjeseca pauza, period kad se nema, ponekad se kupi možda jednom u 10 dana ali nije to to. Neka još koji mjesec tako, 3 godine se nisam gasio:))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ni nemoj nema svrhe samo ces bit zalosniji,kad znas da u jednoj biljci lezi sve.I lijek,opustanje,smijeh vidanje druge stvarnosti kako ja to nazivam,i svasta nesta jos.Uzgoj je opustajuci hobi,koji te dovede do granice osjecajnosti s prirodom.Vise ti je stalo kao covjeku da budes obazriviji prema prirodi,a to se sve zasladi sa urodom koji si ti napravio pa uzivas biti napusen i zaboravis da svijet propada iako tog uvijek budes svjestan,dobro ne bas uvijek ali znate poantu.Danas sam bio na utakmici i bilo je toliko peludi da nisam mogao disat a nisam alergican,pa se pitam sve te fore o propadanju svijeta,pa mi zaista propadamo,sve smo upropastili,djelom mi a djelom sama priroda.Nikad toliko peludi nije bilo vrucine su kod nas sto se tice proljeca koje je nekad bilo krasno,i sad je ali je j.....vruce,kad je zima nema snjega pa zapada za Uskrs.Bla bla znate o cem mislim.Poanta je ta da nam je ostalo jos vremena da provodimo proveduci prirodu kroz nas a to znaci pusiti i sadit.:samoja
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
HighBadger je napisao(la):
Uradi to, molim te... Pomocices brdo ljudi na forumu, posto svaki drugi od nas ima neki pshicki poremecaj...a najvise nas je depresivnih i anksioznih... :rofl:
Izvinjavam se na offtopicu...



Ne brini,budem sigurno,imao sam to u planu već davno,al stvarno nemam vremena,nije me ni bilo dugo na forumu,pokrenuo sam se napokon,pa imam hrpu zaostataka od zadnjih par godina koje sam proveo u letargiji (zbog d-a poremečaja) za rješiti.


athlon64 je napisao(la):
A iskreno neznam baš koliko ja uživam u takvoj vutri,prijatelju je bilo super,meni i ne baš. Ugl bili smo jako blizu lucid dreaminga, zatvoriš oći i vidiš 3d modele ,praktički smo sanjali budni, ali meni to nije baš pre drago. 2. svar reka sam da sam jucer nakon 3 tjedna zapalia jako malu kolicinu. Danas se osijecam poprilicno sjebano.Cijeli dan se osijećam jako virtualno. Popodne je prijatelj bia do mene i jedan momenat me nešto puklo , ima sam 2-3 sec lagg-a sa vidom, njegova ruka kao da je zapela pa nastavila, tj preskocila par fejmova, i 10 minuta sam bia pod utjecajem toga. Onda me pustilo, opet sam bia virutalan, imali smo neka predavanja iz programiranja popodne, bia sam tamo 2 ure umoria se poprilicno.Sad sam doma a vanka idemo tek u 10:30 pa sam mislia igrat nesto al sam shvatia da se osijecam toliko umorno i usporeno da ne mogu niti igrat.Pokusa sam zaspat al nisam uspia, i sad cekam prijatelja da javi planove pa idemo vanka, a osjecam satrano,mozak mi malo kasni cijelo vrijeme,iako funkcjonira normalno,nema šanse da bi se na meni primjetilo nesto. Necu pusti veceras btw :)

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

Curing your Anxiety/Depersonalization - how to defeat your anxiety and intrusive thoughts

tu sam pročitao dobar post kako trava moze pokrenut neke psihološke probleme kao anksioznost međutim da nije tu problem u travi nego u mom mozgu, i pišu neke metode za repersonalizaciju s vremenom. Ja cu za pocetak prestat pusit pa nadam se da ce se stvar vratit u normalu nakon koji tjedan.


prvo i osnovno,odje**i bilo kakve tekstove sa interneta,samo će te natjerat u još gore stanje,jer ljudi pišu zaista svašta,a da ne govorim o raznim forumima di ljudi pišu da se 10 godina šopaju sa hrpom tableta i da niš,jer je to jaće od njih itd,itd,itd

Na bilo kojem medicinskom sajtu će ti prvo pisat da je marica zlo i da se moraš manit toga,e sad,zavisi o tebi hoćeš li odustat od nečeg jer si nešto pročitao na netu,sam sebi dao dijagnozu i sad misliš da je to to.

Ovo kaj si ti gore napisao,nema veze sa efektima marihuane,pogotovo ne dan poslije,lucidni snovi? laggovi od 2-3 sek? Znaći gle,to ti nije od đike,u smislu,ima razlog zašto ti se to dogodilo nakon što si zapalio,najvjerojatnoje imaš nekakav problem u sebi i nakon jointa ti simptomi isplivaju na površinu.Marihuana u sebi ima hrpu psihoaktvnih supstanci,jasno ti je zašto se tako zovu,zato što aktiviraju psihu,percepcija ti se izoštrava,osjećaji,ali samim time i nek svoje probleme percipiraš na drugi način.
Time što ćeš prestat pušit se nečeš vratit u normalu,ono što će ti se eventualno dogodit je to da više nečeš osjećat te simptome,al pitanje je koliko dugo,jer prije il poslije ćeš se morat suočit s tim problemom. Večina je psihičkih poremečaja uzrokovana nekim stresom,traumom,bilo što može bit okidać za to,raspoloženje nema veze sa stanjem u tvojoj glavi,znaći to kaj si nasmiješen,ne znaći da nisi intrapsihički napet,dakle trpanjem simptoma pod sag,ne postižeš apsolutno ništa,ono oko čega se mora radit je UZROK. To znam iz vlastitog iskustva,tek kad sam krenuo kod terapeuta sam skužio kolko tih uzroka ima,nisam bio toga ni svjesan a depra i tjeskoba su samo polako kuhale i kuhale u meni,dok nije došlo do paničnih ataka itd,i da,bit ću iskren,strašno sam se u to doba osječao poslije jointa,nisam mogao disat,vrtilo mi se u glavi i imao sam na umu prestat pušit. Zašto nisam? zato što sam nekako sam sa sobom to rješio i počeo se opuštat,naučio sam dobijat sliku svog realnog stanja pušeći điku,al gle,to je bio dugotrajan proces i vjerojatno je to dosta individualno.

Znaći,moj savjet ti je idući,nemoj se obazirat na ono što mi tu pišemo,poslušaj svoj razum i napravi ono što TI misliš da je najbolje za tebe. Ako misliš da ti je bolje prestat malo s pušenjem,napravit malu pauzu,onda je to definitivno najbolji izbor,ali svakako ti dajem savjet da posjetiš psihologa,odradiš testove (sve skupa traje par sati) i bit ćeš siguran u svoje stanje. Ako budeš imao sreće kao i ja da naletiš na nekog dobrog i liberalnog psihoterapeuta kao što je moj ( zna da sam redovni konzument,i slaže se s time da je puno bolje da pušim u zbog smirenja nego pijem tablete (za moju dijagnozu ja imam pripisane normabele)) vidjet ćeš da će ti bit puno bolje.

Evo,ovo je službeno moj najdulji post u životu.

Sretno i ne daj se!

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

E i da,90% blažih poremečaja (anksioznih,depresivnih,opsesivno-kompulzivnih) se mogu jako uspješno lijećiti marihuanom,postoje doduše neki uvjeti oko sorti,rada i tako,al o tom,potom...