Marihuana poslje operacije?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2018
25
4
3
31
Dns vadio tampone nakon operacije nosa, ali i dalje moram biti oprezan sa svima ( fizicki napor, ne smijem puhat nos i slicno) zanima me dali bi marihuana mogla usporit iili pogorsat proces zaceljenja nosa, posto mi prika donjeo iz Amsterdama vutre i cijeli dan sam u dilemi dali smijem ili ne? Hvala
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
A vidi na vlastitu odgovornost. Iskreno vec vidim scenari gdi bi te mogo "zabolit nos". Povuces malo jaci dim nesvjesno ti se skupi onako u grlo i moras se zakasljat. A kasalj sam po sebi stvara neki pritisak u nosu, znas vjerovatno sta mislim.

Za samo djelovanje ne vidim razlog zasto nebi mogao, moze ti jedino pomoc ako osjecas neku bol ili nesto pa ublaziti to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
22.10.2017
23
41
13
25
Marihuana definitivno odmaze u procesu zalecivanja, tako da ne bih ti preporucio da je konzumiras. A time da ne sme da ti ulazi dim u nos je jos jedan veci minus. I time da ce mozda da te i bije paranoja zbog nosa jer jebiga sveza je operacija al pusi ti se pa ono moras na svoju odgovornost. Eh sada i dobra strana, to ce da uspori ali ne mora da znaci da ce da pogrosa proces.

Ako se nekim nacinom naduvas mnogo moze da dodje do povisenje pritiska i povisenje temperature sto moze da te ucini pogodnim za infekcije pa to je jedina mana.
Sa nekim lekovima koji se vezuju za mast isto lose ide sa THC-om isto tako ako pijes neke lekove viddi potrazi na internetu kako deluje uz THC.

Ali ocu da kazem, normalna doza i neki drugi nacin koriscenje marihuane (kolaci itd) bi bolje doslo nego da je udises. Ako ti se bas pusi ta vutra iz amsterdama onda bolje je da sacekas malo, ako bas oces da se navaris pokusaj da napravis neki kolac ili slicno. A ako ti se bas pusi vcrs ili slicno ne postoji tu "smijem ili ne" jer ne smes ali time i smes zato sto marihuana verovatno nece da ti napravi neke posledice trajne ili uopste, ali po mojem misljenju definitivno ce da uspori ali time ono ne moze ti niko odgovoriti i ako ti odgovori to je da cekas, u drugoj ruci googlaj i potrazi da neko nije imao slicnu situaciju onda odluci sam.

Btw srecno sa oporavkom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kanabis_kid

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
crovk, probaj malo i vidi dal ti paše il ne, nećeš umrijet sigurno ;)...
...u svakom slučaju da sam na tvom mjestu, kako kaže
Stanaccc, ne bih se puno predomišljao :razvaljen::
...ako ništa drugo, ublažit će ti bolove :thumb:
evo, vidi šta kažu ;)...
 
Poslednja izmena: