Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Ma kako god da ispeces bu udaralo :) sam nemoj pretjerivat s temperaturom i duzinom pecenja, muffini i medenjaci ti idealni za to. Mene vise muci kak napravit maslac a da ne ostane onaj miris i okus vutra koji preuzme sve u sto se doda pa ako tko zna nek pise.
 
23.03.2012
33
47
18
31
Oko 150 g putera(vuter puter :) ),oko 100 g šećera u prahu,oko 250 g plazme mlevene ili nekog drugog keksa,dve kašike mleka.
Puter rastopiti na baš laganoj vatri,dodati šećer,dodati plazmu,dodati mleko. Dobro mešati usput sve i sjediniti. Praviti kuglice veličine po želji,uvaljati u plazmu i ostaviti u frižideru da odstoji.njam njam :)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Da li je bolje za maslac da se trim osusi ili mogu odmah ovako svjeze kuhat? i da li se mogu i grane kuhati ili da povadim sve grane ima neka tu i tamo manja?
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Ma mozes sve skuhati samo poslje procjedis kroz gazu! pazi da ti od zelenog ne bude prejaka aroma ili okus po klorofilu od osusene dobro se ipak mrvicu manje osjeti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
13.07.2017
20
35
13
50
Ma kako god da ispeces bu udaralo :) sam nemoj pretjerivat s temperaturom i duzinom pecenja, muffini i medenjaci ti idealni za to. Mene vise muci kak napravit maslac a da ne ostane onaj miris i okus vutra koji preuzme sve u sto se doda pa ako tko zna nek pise.
napravi water curing i onda to upotrijebi za maslac..to bi trebalo biti bez mirisa..
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Miris je cak manji problem, okus me ubi pa ga pokusavam zamaskirati razno raznim zacinima al probat cu bas nije mi palo na pamet1
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ekipa, pozdrav svima :) opet me nema cesto, cekamo proljece pa cemo da se druzimo i growamo, trebalo bi i nekog out-a biti, ako ako :)
Napravih i ja malo za praznike vuter kolaca, pa reko da prijavim.
Vrh stvar, nema govora, meni licno bolji rad nego dzokavac, nekako cistiji, ljepsi.
Grunuo u 125 gr putera dvije sake cistih hedova NLa i posolio jos dva prstohvata trima, sipao 3dl vode i kuvao nekih sat i po. Ohladio na brzinu i odmah u coko keks, zena zmjesi, ja ispekoh, na 180° stepeni 8 minuta. Ma vrh, nema rijeci, sljaka me posle nekih sat-sat i po.

Ne zabiljezih puno, ali to je to :)
IMG_20180102_180605.jpg IMG_20180102_213311.jpg

Long lajv vutra!
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
sve u svemu zacin C :love2:
juce nadjem poslednji popcorn sto mi je ostao od onih tegli i padnem u bed, jako malo da bi se naduvao...a reko nek ide zivot zdimim i bas me malo cacne. Kaze zena ej a kolace sa vuterom da ti napravim? Ja nesto smoren, dok se to napravi, dok pojedemo i krene da radi...aj pravi zeno kad si raspolozena :D neku 1/4 putera sto smo imali rastopimo, dodamo plazme, kokos cipsa, kakaa, suvog grozdja, suvih smokvi i kajsija...ublendamo i napravimo kuglice koje stoje u zamrzivacu 10 ak minuta da se malo stegnu. Ukus dobar, oseca se vutra ali se nekako savrseno spojila sa ukusom suvog voca:) pustili film Man from Earth, dobaarrr i pocne kroz glavu da mi prolazi jbt jel su me uradili ovi kolaci? ma jooook, pa ponovo razmislim..bas sam malo zdimio i to odavno da bi me jos drzalo, prolazi vreme a rad sve bolji i bolji, naduvan a nisam duvao :joint2: , dolazi drugarica i pita sto su vam crvene oci? ja se pogledam u ogledalo a ono kao rezerva za gorivo :makaze: sve u svemu ja sam sa vuterom i kolacima prezadovoljan, jako kvalitetan i dugotrajan haj