Marihuana Puter

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
21.05.2019
15
7
3
Zato jer pretvorba nekih drugih pozeljnih kemijskih spojeva traje 5 sati.... :thumb: ..
Pozdrav,:banana_rasta:
Jel može netko možda malo pojasniti ovo oko duljine kuhanja(krčkanja) maslaca ? Te da li je potrebno raditi dekarboksilaciju s obzirom da se ovaj proces odvija na temperaturi koja je približna temperaturi dekarboksilacije(115°C) i naravno da li se uništavaju aktivne supstance iz zelenjave? :bocni::
Znam da već postoje neke teme o tome ali nisam naišao nigdje da se konkretno razglabalo o ovome.:(
Ekipa hvala unaprijed :)

21.05.2019
15
7
3
Možee, probat ću ovih dana onda samo skuhat u maslacu kao i ti pa će valjda biti nešto od toga ... hvala !

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.789
7.724
258
Osobno mi draze sa kokosovom masti skuhat ko da manje klorofila povuce i nema onako gadan okus ili mi se barem cini :)

• Sviđa mi se
Reactions: Croaticus
21.05.2019
15
7
3
Kokosova mast mi nije uopce pala napamet... Ali moglo bi se i to testirati :), samo da prava zelenika bude u rukama

21.05.2019
15
7
3
Koliko g bi cca trebalo za neku probnu dozu? Koliko bi bio neki minimum za recimo 3-4 konzumacije, jel bi bilo dovoljno 5g headova i 50g kokosa?

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.789
7.724
258
Tesko ti je to procjeniti ali racunaj recimo koliko stavis kad motas pa mnozi koliko zelis ispeci kolaca i koliko po receptu ide unutra maslaca/kokos masti pa otprilike!

• Sviđa mi se
Reactions: Croaticus
21.05.2019
15
7
3
Točno takva je bila pretpostavka al je bilo upitno da li ima velike razlike u djelovanju izmedu pusenja i u kolacicima.... Hvala puno ::listomahanje::

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.789
7.724
258
Kad dimis i vidis da vozi mozes stati, ovak ako odjednom pojedes cjeli kolac mozes samo cekati da vidis kako ces proci, drugaciji je high i duze drzi, mozda pol kolaca pa za sat drugu polovicu ako nije dosta!Treba malo i opreza

• Sviđa mi se
Reactions: east and revolution
21.05.2019
15
7
3
A nema veze i da se za prvi put razbijem :rasta:, dobro se naspavati i show, ali drago mi je da je netko poput tebe voljan davati ovakve savjete :bocni::

• Sviđa mi se
Reactions: h0nda
21.05.2019
15
7
3
Kad dimis i vidis da vozi mozes stati, ovak ako odjednom pojedes cjeli kolac mozes samo cekati da vidis kako ces proci, drugaciji je high i duze drzi, mozda pol kolaca pa za sat drugu polovicu ako nije dosta!Treba malo i opreza
Bio si u pravu, uzeo prije spavanja, i cekam sat vremena i nista..... reko nesto sam shebao... I tako cackam po mobitelu jos nekih pola sata i onda sam shvatio da sam previse odgrizao jer me lijepo plesnilo.... nisam se uspio razbuditi do popodne ::volimj::

• Sviđa mi se
Reactions: h0nda and sale82ful