Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
E hvala ti!

Ali vidis, sta se tice trima - to sve ovisi kakav je.

Prvi put sam stavio 40g trima (dekarboniziranog 18g) na 250g maslac, mene je kolac sa 40g oduzeo 8h.
Sad zadnji put sam stavio 50g trima (22g dekarb) na 250g maslac, 10g po mafinu je meni probleme radilo 5h, a ove koji rijetko konzumiraju je bacilo u krevet na par sati.
S time da u trimu je bilo svega, i secernih listova, i malo obicnih, ali u zadnjem je bilo i sigurno 2-3 grama (odokativno) popcorna i manjih hedica.

Ajde budem stavio barem 5g robe na 250g maslac, pa cu dozirati 10g po kolacu da vidimo sto ce se dogoditi.
I sad ide sativa, bas me zanima jel ce isto djelovati kao indica u maslacu - spavanje i oduzetost, ili ce dizati.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Imas po netu raznih calculatora, evo ovaj sam sad nasao cini se oke. racuna na 226g maslaca, i mozes dolje rasporedit koliko procija mislis napraviti..
Ali sve zavisi koliko vutre opcenito konzumiras, a i koliko cesto konzumiras na ovaj nacin. U prosjeku stavljam nekih 5-6g na ovu kolicinu, radim 2-4 caja zavisi kako kada. prema ovom kalkulatoru je to jaka doza, sto i jest nekome. Ali meni ko svakodnevnom konzumentu nije jako nego taman.
Gledas koliko mg porcija ima i po teme se ravnaj, imaj na umu da nije 100% jer neznas koliko thc-a ima vuja tocno nego odprilike.
mg.png
meni doza od cca40-50mg je taman, a kolegu zakucalo u kauc.
Calculator neki
 

Prilozi

  • 1g.png
    1g.png
    43,1 KB · Pregleda: 45
  • 5g.png
    5g.png
    68,8 KB · Pregleda: 44

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Mene muci sto ovaj zadnji maslac kuca u noge. Meni nije problem niti pricati, raditi nesto, druziti se - ali oduzima i umara noge. Trga noge. A rusa ove koji rijetko puse, krevet, paranoja itd.

Nadam se da sativa u maslacu drugacije djeluje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: serviser
19.03.2018
75
55
18
Stavio sam 60g na 500g maslaca i kuhao 3 sata pa javim sta i kako haha
Evo da ispravim, stavio sam 60g u pećnicu na decarbolizaciju na 40 min na 100°C, tu travu(malo posusenu) izsipao na 525g maslaca i to kuhao 3 sata i pazio da mi temperatura bude u granicama od 80° do 100° (uspio ju dobiti na 95°)
Sve dobro procijedio i odstajalo u hladnjaku preko noci, na kraju ispalo nekih 460g cannabuttera
Napravio brownise sa 80g canna i 20g obicnog maslaca, pojeo 3 komada i za 2 sata nisam mogao gledati ::umirem::
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Jesu, jesu, ali ove pljeskavice. :D Prebili me... Jedno 3 sata nisam imao pojma šta radim. Čistim, kuvam, perem i blejim u prazno, sve u isto vreme. :D Posle sam se malo pohvatao ali je i dalje bila dobra vožnja jedno 8 sati sve ukupno.

Takođe, nekih nedelju dana sam imao jak bol u vratu od kog nisam mogao ni spavati kako treba. Evo prvo jutro da se budim bez tog bola. Živela trava! ::listomahanje::