Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
hohoho
danas sam radila kolacice i... sta da vam kazem. sve mi ima smisla :D
napravila sam ih malo slabijima, pola piza sam rastopila na vodi i oko 150g masla. tako sam napravila puno vise kolacica a ne previse jakih tako da ih se mozes nagustat, pojest 6-7 i onda si zrak-zrak :banana_jea:
ali i dalje mi se jedu :)
ma vidi mi ih... :)
dsc01939a2th.jpg


najobicniji, od 150 g masla
ostrog brasna 120g
glatkog brasna 120g
1 jaje
dvije zlice jogurta
150g secera
i po zelji malo kokosovog brasna.

i sve to pomijesat, stavit u frizider da se ohladi uru vrimena i onda razvaljat, klaupima izrezat i u pecnicu na 160°c pec oko 20 minuta. voila!
ko voli moze dodat cokolade i kokosa, ko ja.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
To Ti je kao da pitaš gladnog èovjeka želi li hrane

štoviše i èak, još dodao bih, odnosno proširio, if aj mej :) , na: To Ti je kao da pitaš gladnog èovjeka koji ne može disat zarobljen u bez atmosferskoj kugli želi li hrane i zraka... hebga stond sam veri fajn (ovdje dolazi smajli koji slatko sliježe ramenima, ah ponavljam se)

cookizz ar veri najs lukin, sally :wink:

a kako je, baj d vej, kod Tebe Sally to s kalupima?, mene naprimjer na jedan put odnese srcoliki kuki, a na drugi cvjetoliki :D razlièito, a fino

no da Vas ne zamaram: Luv, Jah bless
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
cemu kompliciranje...ja mislim da je to kao da pitas gladnog i trijeznog covijeka dal se zeli najest i napusit pol sata-sat nakon sto se najede...bez trosenja rizli i unistavanja pluca...
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
kako ne... bit ce za sve, nema panike... na to vas je valjda manje riskantno pozvat nego na joint, sta nije ;)
nece me valjda zbog kolaca hapsit
:lol:
 
  • Haha
Reactions: Katica

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
evo nisam znao di bi bolje bilo strpat ovaj report posto se tice i pravljenja CannaButtera i browniesa pa cu evo tu :)

Uglavnom oduvijek mi je kuhanje bilo svojevrstan hobi al se dosad nisam usudjivao kombinirati travu u ovoj vrsti pripreme... dakle da pocnem...

CannaButter:
Sto se maslaca tice pratio sam neku zlatnu sredinu izmedju nekoliko recepata za isti...
U malom loncicu zagrijao oko 2dl vode do kljucanja i u tome rastopio oko 125g maslaca (dukat) i u sve to dodao oko 5g vutrice ociscene i nasjeckane. (bilo ne negdje receno, vise nego za 1 joint, evo tu je bilo recimo za 2 postena, odnosi se na ovu domacu).

Mijesao sve skupa na laganoj vatri da kljuca 30 minuta. Nakon toga skinuo sa vatre i procijedio u vecu sherpu te sve skupa u frizider da se ohladi i stisne.... Ocijedio vodurinu i odvojio maslac ...
woila!


Brownies:
Sto se browniesa tice, ovo je bilo vise improvizacija nego ikakva izrada po receptu, jednostavno sam se posluzio onime sto mi se naslo pri ruci...
Dakle uzeo 2 zumanjka, dodao 2dl mlijeka i salicu secera* te sve dobro izlupao vilicom ko da radis kajganu (nemam mixer :p)
U drugoj posudi pomijesao:
-1 1/2 salica glatkog brasna
-pola vrecice praska za pecivo
-jedna vrecica vanilin secera
-------------------------------
-- i to sve polako umijesao u prvu smjesu sa jajima, secerom i mlijekom.

U drugi loncic dodao malo mlijeka te u njemu rastopio oko 20g (moze i vise) cokolade za kuhanje te sav dobijeni Cannabutter te sve skupa pomijesao sa prvom smjesom.
Dobivenu smjesu ulio u pomascenu i nabrasnjenu tepsiju i pekao na 220C jedno cca 20 min...
Woila 2.!



*nisam imao uopce secera kod sebe, tako da je kolac bio lagano gorak ali jestiv zbog cokolade za kuhanje (a ne kakaa npr) i vanilin secera, al da sam imao secera, tolko bi stavio :D

I sad ono glavno, rad...
NISTA ! Ja i frend smo jedini jeli, s tim da ja nisam jeo nista skoro cijeli dan, tako da mi je to jedino bilo u zelucu, ali nista, apsolutno! Cekali smo skoro 1,5h i nakon razocaranja otisli spavati... Zakljucio sam da je manjak trave problem, posto je sve ostalo izradnjeno pravilno u okviru nekih pravila. Heto, jbga, drugi put idem s najmanje 20grama a dotad pozdrav !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
ma samo naprijed, doduse slike su mogle biti malo kvalitetnije al nesmeta :)
sto se recepta tice, pusti to, tone varijacija se mogu izmuljati na istu shemu tako da cu se na sljedecem pokusaju malo vise potruditi :wink:
 
12.05.2007
6
1
0
49
Sinoć sam umjesto maslaca(putera) satvio mliječni margarin(80%m.m.),i šaku zelenila.Uz kuhanje je dobro imati i pripremljen džoks zbog dosadnog mješanja smjese.
Doručkovao sam oko podne i otišao na kavu.Počelo me frljit za negdje sat,sat i pol,i još uvijek mi je dobro.Malo bogatiji namaz na kruhu,malo šunke i to je to.
Žena će probat tek večeras,a ja ću možda još koji put umočit prst.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
227
242
43
nisam vidio da negdje piše...
muške biljke nemorate bacati(i ja sam to do sada radio).od njih se također može praviti maslac:icon_lol:
eto nismo ni mi muškarci za baciti...
 
  • Haha
Reactions: Katica

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nisam nikad probao drugacije vuvu, osim pusiti... Volio bih isprobati par recepata... samo kad stigne moja vuva.... ova na ulici ni za pusiti ne valja, a kamo li sta drugo :) jedva da se nadje neka bolja vuva
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Upravo iskemijah 100grama maslaca i litru trim vejsta :) Ubio se od mjesanja, bar 5 sati sam kuhario...

Sutra cemo imati dorucak, maslac i marmeladu heehehehe! Naravno da nemam pojma kako ce to biti, pricacu sutra navece.

Ljepi pozdrav svima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica and Narcotic

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
JA jučer si malo skuvo i probo pojest ali nisam mogo bilo mi premasno i odvratno a ni gladan nisam bio tak da sam jako malo pojeo
I zaboravio ja bio na to i kasnije primjetio da me počelo lagano derat odjednom
eo sad ću doručkovat ostatak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zdena34