Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kipo

Aktivan Član
14.02.2017
307
3.534
143
Ja sam radio sa fensi milkama unazad 10ak puta, dok nisam odlucio probati sa cokoladom za kuhanje. Po meni nema nikakve razlike, i nije bilo nikakvog odvajanja... Slaba vatra i laganini pola sata, znao sam dodati i dl mlijeka tu i tamo.
 
18.10.2016
130
239
43
Hej ekipa! Sutra imam u planu praviti maslac, imam pomiješano vaporizirane materije i nešto suhe prpe što je ostalo, sveukupno oko 5-6 g. Imam u planu to staviti na 100g maslaca...e sad zanima me jedna stvar oko vode. Vidim da svi kažu kako se voda odvoji, no zanima me kako to izgleda i što se točno radi s tom vodom. Jer ako sam dobro shvatio nakon kuhanja ide cijeđenje pa nakon toga u zamrzivač da se stvrdne, pa me zanima kada se točno ta voda odvaja i na koji način.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jednomsemora
18.10.2016
130
239
43
Evo da podjelim dojmove od svog prvog vuja maslaca...kao što sam rekao bilo oko 4 g vejpane žiže (jako kvalitetne) pomiješane sa 1g prpe neke domaje. Stavio 2 deci vode, unutra pola maslaca znači oko 120g, ubacio veselje, kuhao sat vremena, procjedio kroz gazu, ohladio i paff evo maslaca. Kako sam bio nestrpljiv odmah sam si na šnitu tosta namazao komadić i pomiješao sa medom da bude finije, a ostatak sam istopio sa 150g čokolade za kuhanje što sam ostavio za sutradan.
Maznem ja taj tost, lapim na kompu, Tv, vamo tamo po stanu, prošlo sat vremena ništa, sat i pol neki slabi rad krenuo i kontam si a jbg nije ni čudo kad sam vejpao manje više do ibera svaku sesiju, nije prošlo 15 minuta a od onog laganog rada ide sve bolje i bolje, znači na kraju super bilo, drugačiji rad nego na vejp malko ali dosta sličan i duže drži ,neusporedivo bolje (čišće) od pušenja isto kao što je i vejp. Idući dan sa čokoladom krenio od podne i fino me držalo do nekih 6 sati popodne kada sam pojeo još malo da se popravim. Izdržala čokolada 4 dana iako sam dva legosa počastio u dva navrata da se pohvalim kojima isto super ovo, kažu bolji rad od pušenja. Tako da si kontam da bi meni samom to izdržalo ladno tjedan dana da se fino opustim svaki dan.Sve u svemu odlično mi bilo to, sljedeći pothvat će biti sa 5 g osušene vuje, iako nažalost nema više one prvoklasne pa sam osuđen na domaje ili ulična smeća do daljnjeg. Kontam si da će ići i neki kolačić kada bude pri ruci neka veća količina :D
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Malo i ja napravio vutera pa malo kolača, javim kako sljaka posle :)
IMG_20200528_214903.jpg IMG_20200528_215523.jpg IMG_20200529_160254.jpg IMG_20200529_165351.jpg IMG_20200529_165704.jpg

Edit: kao sto obecah da cu javiti utiske, haos. Pojeo sam jedan cijeli keks, popio sok i izasao napolje, kroz pola sata se skontam, ma nece ovo sljakati, malo sam stavio trima, vratim se u kucu i zapalim, krenulo je lagano s očima, na pola je bilo uhvatim se gledam kroz prozor u jedno drvo 10 minuta, haos, odem umijem se, nista :) popijem jos jedan sok i uzmem neki drugi keks, bez vutera, ko fol malo dodjoh sebi, krenuh napolje, vidim noge ne slusaju, imam filing da hodam k'o pijan, reko' sta ce komsije misliti, vratim se, sjednem, udjem na Vutru i sasvim sluajno naletim ovde, kliknuh na reakcije, kad vidim da sam treb'o javiti utiske, smotam si cigaru i pokusam vratiti film, nije lose, dobro se sjecam :) dal je vuter dal je vutra al ja sam se raznio a vi kako hocete, bajg neke apostrofe stavljam, ko fol da ne budem neuk, al ih i preskačem kako valja :D
Odoh se s djetetom igrati, sad sam podnošljiv :)
Zivjeli ekipa! Long live :vutra:
 
Poslednja izmena:
04.03.2019
55
123
33
planet earth
vutrolinari (vutra-kulinari :zvizd: )je l imate neki savet/recept za vutrolače sa cca 90g cannabuttera? Toliko sam dobio samo jer sam ga topio u 125g putera pa je oko 30g "nestalo" u procesu ::ludak:: ...

Video sam razne recepte al ni jedan sa ovako malom količinom putera... Ima i na netu svašta... Našao sam neki recept Jamie Olivera, deluje ubitačno, i veoma slatko!

Inače vutra mi je prvoklasna... neka sativa pretežno, sa dosta CBDa... ima i THC-a, naravno.
Šta vi mislite, Devil's cookies ili ne?:)

peace :let:
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Brat mnogo je prosto,al proračunaj količinu THCa,il jednostavno,odlomi 5g,ubaci u jutarnju kafu,dodaj mleko,čokoladu(malo je oporo). Popij,sačekaj par sati i proceni dal ti je dosta,ili malo,ili mnogo,a ako ti nije ništa,onda ti loša vutra.
Ima puno recepata ns netu,ali svi su oni puni vutre pa ih ne zanima kako uzeti i ono što je ostalo u džidđi?
Ako je dobra trava možeš i to upotrebiti,samo pazi da ne pečeš dugo na visokoj temperaturi,ma kuvarstvo i poslastičarstvo mnogo koristi maslac,margarin....umesto toga dodaj cannabuterr. Peace!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
IMG_20210218_123244.jpg
Ili sam ja tretjerao sa trimom im je ovo skroz drugi djir :D
Prilikom prve konzumacije sam se toliko zetnuo, bio nestrpljiv pa pojacao dozu prije vremena. Obicno sam navikao da kad jedem ili odspavam da me popusti al taj put me ljuljalo 2 dana. Cak sam se u jednom momentu bio zabrinuo da se nesto otkacilo u vugli i da cu ostati takav :lol: