Marihuana s mlijekom - savršeno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ako mi uspije ovogodisnji grow i budem imo svoje vuve, isprobat cu i ovaj recept, i jos neke sa foruma...recimo kolače, puter i tako neke zanimljive koji mi se svide...ovako mi je skupo da bacam na takve stvari, pa da mi jos ne uspije hehehehe
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
triorio je napisao(la):
evo baš sinoć shuhao ludotravu i otišao bildati u teretanu

osjeća se svaki mišić.....precizno
btw ja sam isto sportas i radim sa tezinama vecim od svoje ali konzumirat vutru prije treninga je dosta glupo ubiti nebi nikome savjetovao jer thc opusta misice i moze lako doc do grcenja napuknuca i ostalih ozljeda. nego se zapali (ili popije) poslije treninga, i, onda je to to ;)

ja obozavam mlijeko i pijem ga iako kravlje mlijeko nije recimo magarece koje je najslicnije majcinom ali magarece mnogo cepa, to se kupuje na deci. mlijeko ima proteina preko 30g/l
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
neki shake ne bi bilo lose napravit ,izmislit npr marihuana koji dalmatinsko zacinsko bilje , psenicne klice i vlasi jecmene trave i sve to pomjesat .,
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Meni su padale ideje za ovo mleko sa ortacima, ali ostajem pri rolanju daleko zanimljivije i to mi nekako trend, a uostalom ne pratim trend nego ne znam pravljenje mleka mi izgleda kao bacanje vuve. Šta mislite o tome da se dimi i uz to šolja toplog mleka se pije? Meni mleko ide uz SVE, obožavam ga kad sam kući samo obilazim frižider, volim ukus mleka i ne bih ga mešao sa vuvom, jer imam neku filozofiju da jedno drugom kvari ukus. Isto tako i kad jedem hranu ništa ne mešam prvo pojedem npr. meso sa hlebom, onda jedem salatu :knockknock:
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Pravila sam par puta kakao s travom: zagriješ malo maslaca i dodaš usitnjenu travu i miješaš i na kraju dodaš mlijeko, kuhaš neko vrijeme i dodaš kakao u prahu.. Djelovalo je tek nakon sahatak vremena i to baš neko blago djelovanje.. Sve u svemu skontaš da je šteta tako konzumirati jer trebaš staviti malo veću količinu a velike su šanse da usereš sve ako ti trava zagori ili ako ne aktiviraš THC.. a i ono.. gadno mi piti mlijeko s maslacem..
 
16.08.2014
6
0
0
Pozdrav, nov sam ovdje. Prvi post :)


Dakle, htio bih napraviti čokolodani puding. Gledao sam po netu načine, recepte i sve mi je više manje jasno. Ali kako ne raspolažem s velikom količinom ne bih htio napraviti nekakvu grešku pa da mi propadne :) Rođendan mi je uskoro pa sam si htio to pokloniti.

Znači zanima me procedura s mlijekom.... Da li je dosta 2 grama i koliko mlijeka bih trebao za to.
Koliko dugo se mora kuhati, znam da je na laksoj, da treba mijesati svakih 10 min, ali ne znam koliko dugo, neki kazu 5 min, neki 30-45, neki 2 sata....
Nakon što sam odradio mlijeko, dalje idem po uputstvu koje piše na pudingu?

Nadam se da nisam nešto zaboravio :)
Unaprijed hvala na pomoći.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ja ti mogu reći iz iskustva sa trimom i stabljikama,sa vrhovima nisam radila.Uglavnom procedura je ista.Ja sam uzela punomasno mlijeko cca 0.5l u njega sam stavila žlicu maslaca i sav trim i kuhala uz stalno mješanje na laganoj vatri cca 45 min.Ispalo je savršeno :) .Sad koliko vrhova to ti nebi znala,to će ti netko drugi možda znati.
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Bolje da uzmeš više i da budeš siguran nego manje i kasnije popi#"š kad te ne pukne.

Tamara daj mi molim te reci treba li lišće biti suho ili svježe. I kada mlijeko zavrije, koliko još poslje najbolje da se ostavi na vatri? Treba li prije toga prokuhat svu tu masu u vodi dok voda ne zavrije ili bolje ne?
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Moje je sve bio suho skroz,sa svježim nisam radila.Sve izmrviš što sitnije,ja sam stavila na dasku za rezanje i nožem usitnjavala i lišće i stabljike.Prvo zagriješ mljeko i staviš sve unutra i dodaš žlicu maslaca kada počne kuhati smanjiš vatru i mješaš svako malo i tako 40-45min.Nakon toga sam samo dobro procjedila i dodala žlicu kakaa.Ja sam stavila sve od jedne biljke i prevarila se moglo je i na dva puta.Za sat vremena me okrenulo skroz,previše mi je bilo.I Nikakvo kuhanje u vodi ti netreba samo ovo šta sam ti napisala.
 
16.08.2014
6
0
0
Hvala na odgovoru Tamara :)

Danas sam odlučio pokusati napraviti puding. Da li moze ovako onda, posto nemam maslac?

0.5 L Mlijeka, 2 grama usitnjeno, stavim to da se lagano krčka kad mlijeko provrije, cca sat vremena miješati svakih 10 min. Kasnije s tim mlijekom napraviti puding?
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma možeš ali maslac ti ima ukogu da skuplja thc na sebe..neznam dali će samo mlijeko imati dosta masnoće....stavi bar margarin ako nemaš drugo
 
16.08.2014
6
0
0
U međuvremenu sam ostao bez omlijene nam biljke. Ali uskoro stize nova tura, trenutno sam u srbiji i zanima me kakav maslac preporučate da se kupi, citao sam da ima nekih razlika koji je bolji.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ima razlike izmedju maslaca i margarina, a razlike u maslacu... ne znam na sta mislis, uzmi bilo koji (maslac = maslac ili ti puter, buter). maslac treba da ima najmanje 80% mm, sto veci procenat nadjes to bolje za konkretnu pricu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Talicni and t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Upravo tako,velika je razlika izmedu maslaca i margarina.Ja sam ti napisala kako sam ja osobno pravila i to ti je provjereno dobro.Svako mijenjanje recepta opet eksperimentiras i moze a i nemora ispasti doro.
 
16.08.2014
6
0
0
tamara1234 je napisao(la):
Upravo tako,velika je razlika izmedu maslaca i margarina.Ja sam ti napisala kako sam ja osobno pravila i to ti je provjereno dobro.Svako mijenjanje recepta opet eksperimentiras i moze a i nemora ispasti doro.

Uzeo sam 250g maslaca, megle, stavit cu 3 grama, i radit cu po tvom, i onda od tog mlijeka nakon 45 minuta raditi puding. Ti si rekla jednu žlicu maslaca. Dakle to stavim zajedno u lonac, ili prvo samo mlijeko pa onda maslac? Molim za pomoc, ne bih htio bacit 3 grama solidne vutre :)