Marihuana s mlijekom - savršeno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.03.2015
15
4
3
57
Nabavio sam skank , skuhao s mlijekom , i popio i finnooo pegla , ali kad sam cijedio kroz cjediljku smjesalo mi se vrhnje ono od kuhanja sa vutrom , prije sam to odvajao pa bi pojeo vrhnje a vutru bacio .
Danas sam reko , daj furaj s tim , svo smjesano sam pojeo i travu i vrhnje i popio mljeko .

Ne znam je li to smjesano ok pojesti ili treba odvajati ?
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Haha baš si me nasmijao :)
Drugi put ocijedi dok je vruće pa se neće ništa mješat.
Inače meni to mlijeko ima odvratan okus,kada sam pila morala sam exat da manje osjetim a mogu mislit kako je tebi bilo haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ništa onda morat ćeš mi recept napisat :)
Ja sam kakao dodavala i onda bi bilo nešto malo bolje ali i dalje ufff....
Ali eto svako nešto voli :)
 
13.03.2015
15
4
3
57
Gle golupcicu , ja ti to ovako radim .
Uzmem hladnu rajnglicu i stavim na pec elektricnu onu plocu , stavim na jedan i pol i kuham dok mlijeko ne zavri i mjesam pomalo i stavim za 2 do 3 frule i kuham pola sata povremeno mjesajuci nakon toga odvojim i pusti pola sata sa poklopcem da odstoji i to poslije roknem i okus mi je ok , i nakon pola sata nekad 45 min me opegla.

Imas i ovu foru ako ti okus ne pase : zacepis nos i popijes i dalje drzis zacupljen nos i uzmes zlicicu meda i to promljckas i progutas i onda otcepis nos i imas sladak okus u ustima .
Pusa
 
Poslednja izmena od urednika:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Svašta i ti pitaš :whato:: Pa nije ti ovo biohemijska laboratorija!?! Probaj, pa javi.... podijeli iskustvo! Ako već moram da nagadjam, onda tipujem da ne... jer koliko sam ja shvatio zamrzavanje još bolje formira strukturu trihoma, izdvaja ga. Tako se radi kada praviš hašiš... Zamrzneš pa siješ, a šta će biti u mlijeku ne znam. Mlijeko svakako gubi dio proteina, tj nutritienata uopšte. Ja bih ga odmah popio, i no sikirejšen :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Reci mi kakav je rad u kolačima, jel to body ili brain high.... stvarno me je strah da se ne pomamim pa da napravim bruku medj narodom :D I ne samo sir, već i kisjelu surutku,kajmak i svašta nešto....pudinge,čokolade,bla bla blaaa, ali samo ako mi neko potvrdi da neću silovati neku kozu poslije :D Ili da krepam u jarku, sam bez idje ikog svog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trevor

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
hahaha Dza care, pojeli ja i drug po pet mafina ali nam se nije dalo cekati da pocne djelovati vec smotamo jos i dzoint, znam samo da je picilo na svim frontovima sljedecih 4,5 sati. A dali smo ovom jednom drugu tri komada, nismo mu rekli sta je a on inace ne pusi al je nas :), i vracamo se mi poslije par sati, ulazimo u kafanu a on odma s vrata vice manijaci jedni cim ste me nahranili, hahahahaha. Kaze on, ja radim kad odjednom neka vrucina i poce u glavi goriti i sve nesto mislim o milion stvari a tjelo mi samo skace. Kaze, moro sam popit koju rakiju da dodjem sebi hahahaahahahh. Ja se bojim sebe kad budem imo vece kolicine, siguran sam da cu hraniti narod sa tim hahaha :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Yaa man, gut gut... al ne volim da krenem na nepoznat teren nepripremljen. Prosto i jednostavno. Kada sam polokao vutra milk ista stvar kao taj momek... vrućina, neki nemir u cijelom tijelu,kao da lebdim.... Sreća da sam malu dozu vutre stavio, inače bruka puče. Poslije mi je bilo fenomenalnoooo :banana123: Moram da znam doze ovo ono... prati li ko od Vas Stoner Cookbook ???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Z&N
13.03.2015
15
4
3
57
Ja sam prije mjesec dana cini mi se , kad sam se ovdje zadnji put javio , skuhao za dva puta .
Ostavio sam u frizideru za drugi dan jednu dozu , tri put me jace opralo .
Dakle moj zakljucak je da je drugi dan kad izvadis iz frizidera barem duplo jaca .