Marihuana s mlijekom - savršeno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ajde sto je pojeo. Treba to izbaciti nekad i van. Toplo mlijeko, vutra kuhana u mlijeku. Malo gratinirati gore sa sirom. Možda to i nije loše? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Tarzan ti je rekao kratko i jasno.Evo još jednom: zagriješ mlijeko,u toplo mlijeko staviš žlicu maslaca,miješaš da se rastopi,dodaješ travu i kuhaš 45min na laganoj vatri.Znači kada mlijeko prokuha smanjiš vatru i polako miješaj.To ti je to!

Evo nisam vidjela da ti je i Power zaljepio moj post,samo treba čitati ništa više!
Sve pohvale za recept:clap::, stvrno je savrseno, kako i sam naziv teme kaze. Koristio sam 3.2 m.m. tetrapak mlijeko standardno oko 4 dl i Meggle puter 10 grama, vutru od trima dobro izmrvio prstima i u papiru malo stiskao, jer lisce se mrvi lako kad je suho, samo ostanu one grancice od lisca koje mozete isto prstima izmrvit, mada je mozda njbolje u mlin za kafu i pritisnut 2-3 x dugmence :D I zeznuh se ja kao i ti, sreca da sam popio pola mlijeka, a pola ostavio za kasnije, inace bi me vile nosale xD Al osjecaj je drama, ja vec zaboravio da sam popio, kad odjedno PAAAF :makaze: promijeni mi se percepcija bukvalno za pola sekunde, ko da mi je neko u mozak direktno ubrizgao iglom THC znaci bukvlno za djelic sekunde te prenese iz straight u NAPUSENI mod, al ne na onaj nacin kao joint nego nekako cistije, bistrije, nema onog nekog tripoznog dijela, paranoja i toga, to je moje iskustvo, al' 100 ljudi 100 razlicitih psiha... na svakog drukcije neka droga/lijek djeluje. Josh 1 hvala na receptu, jednostavan je i efikasan! PEACE!:vutra:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo i ja sam okušao sreću sa vutra mlijekom,samo što sam ja u nedostatku maslaca koristio stolni margarin...nakon što je zavrilo,45 min na najslabijoj vatri uz povremeno miješanje...trave sam stavio par vrhića,možda čak i više nego što sam trebao. :D idem sad skrnuti mlijeko,pa se javim ako preživim. :D :D


image upload no limit
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pa nije loše,osjećam pritisak u glavi i lakoću u koraku. :D možda sam očekivao da će biti jači rad,a moguće je i da je to radi margarina,ko će ga znati...definitivno ću i sa maslacem probati,pa ću usporediti. inače,ovaj sam margarin stavio,70% masnoće.
zvijezda-margarin-stolni-250-g.jpg
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
je li neko probao sa ovim mlekom da pravi slag ili sladoled? puding?
sad procitah ceo topik, jesu ono KAO neki rekli da ce, ali nista posle toga.
ja cu za koji dan, ako ne zaboravim, ustvari ako me ne mrzi, a vec me smorilo da se muvam oko sporeta sat vremena :D
 
Poslednja izmena: