Marihuana s mlijekom - savršeno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
evo ovako....................sportaš sam i nevolim piti ni pušiti..........

ali marihuana s mlijekom je zakon.............savršeno...... i dakako puno puta isprobano:

dakle recept: STAVITI 1 DECILITAR MLIJEKA I ČEKATI DA UZAVRIJE
- KAD UZAVRIJE SKINUTI S PLOČE,STAVITI TRAVE KOLIČINE JEDNOG IPO JOINTA I POKLOPITI

- DRŽATI POKLOPLJENO 25 MINUTA I POVREMENO PROMIJEŠATI
- PROCIJEDITI.......I POPITI


DJELUJE NAKON SAT VREMENA ....................LIJEPO I BLAGO

SAVRŠENO...I ISPROBANO MNOGO PUTA.................

NEMA DIMA,NEŠTETI PLUĆIMA...SAVRŠENO

MOŽETE DODATI I KAVE .......PA POPITI KAVU S MLIJEKOM
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Cutki je napisao(la):
mlijeko ti bas nije najzdraviji napitak inace...
al dobro...

osobno mi je vec gust zapalit taj joint nego ga strusit u neku tekucinu i pit :smoke18:

yep.. dobro kaze kolega cutki.. danasnje mljeko je veoma lose kvalitete i nepovoljno utjece na organizam u vise oblika.. ali najizrazeniji problem se javlja sa sinusima. Mljeko je pozeljno zamjenit jogurtom obicnim sa probioticima u svakoj prigodi kad je to moguce.


Sta se tice konzumiranja marihuane u obliku nekakve hrane radije bih ti preporucio da napravis maslac.. mislim da je bolja iskoristivost THCa ali za taj dio nisam siguran..
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ajde ajde, mljeko je super ne pricat svasta hehe....

da ste za mcdonalds rekli da ne valja ili za coca colu ok al mljeko ?? grrrrr

a ti sportas ak oces pravo zdravlje onda pij kozje mljeko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Osoba X

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
pa znam da je jogurt zdraviji,......

inače nepijem mlijeko al ovo s marihuanom je odlično....

pijem jogurte...

mlijeko samo s marihuanom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ocusadit

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Istina da je kozje mljeko fenomenalno.. pogotovo ako mozes domace nabavit, al tu pricamo o svakodnevnom mljeku sta se u trgovinama kupuje.

dobrodoso na forum triorio.. nemoj shvatit kao pametovanje.. samo diskutiramo, a svatko ima svoj nacin sta mu pase najvise :thumb:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
thc se oslobadja u masti i mora bit podgrijano tako da teorija s jogurtom ne stoji....

ja bi probo s cokoladnim mljekom ha ha !! samo steta sto zeleno mogu konzumirat iskljucivo u rizli...
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
znam ja da sam došao među stare pušače....:)) osjeća se zadah dima u vašim postovima:))

ali ja sam sportaš,treniram svaki dan.....

ovo znam da nešteti mom božanstvenom tijelu:)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
doomer je napisao(la):
thc se oslobadja u masti i mora bit podgrijano tako da teorija s jogurtom ne stoji....

ja bi probo s cokoladnim mljekom ha ha !! samo steta sto zeleno mogu konzumirat iskljucivo u rizli...

ma nisam ni mislio da stavi travu u jogurt.. nego sam govorio generalno o prehrani :icon_lol:
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Jel mozhe malo detaljnije o ovome, kako puca, jel isto kao kad se pushi, jache, slabije, posle kolko vremena te pukne, kolko drzhi..bash me interesuje
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
nobody je napisao(la):
Jel mozhe malo detaljnije o ovome, kako puca, jel isto kao kad se pushi, jache, slabije, posle kolko vremena te pukne, kolko drzhi..bash me interesuje

pa piše ti na početku: puca isto samo se umjeto jednog stavi 2 jointa....puca nakon sat vremena.....traje malo duže 3-4 sata
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne znam, al' ja vjerujem samo rizla (tj. rolnu preferiram....) i naravno BONGGGGGGG! malo vuve a "razobadaš" se :) (jooo rječi heheheheh)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Imaš na forumu upute, mislim za puter, "Marihuana Puter".... iiiii ako bih u ista drugo "bacao" vuvu, onda je to puter!....mada bong, rolna (rizla), su tito...
Pogledaj, imas upute sve kako nappraviti...