Marihuana s mlijekom - savršeno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Nema kod mene toga, možda pod drugim imenom al potrošio sam svu vutru i onako.

Evo samo da vam javim vutra iz hedovače moze se iskoristit za čaj malo se vise stavi i osjeti se malo alkohol ali ostane dosta thc u njoj.
sinoc sam napravio sa 1:2 mljeko:voda komad maslaca(debljine malog prsta) i čitavu mlječnu čokoladu. za pola sata već osjetio na očima za sat me uhvatilo gledao citavu noć arčera i umirao od smjeha :D ostala jos jedna za večeras.Možda idući grow sve pretvorim u maslac veoma mi se svidilo kako radi kada se kroz želudac konzumira
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and Stu

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
I ja kasljem ko staari deda od jointa, pa razmisljam o vape-anju i o raznim tim jestivim/pitkim varijantama, bilo sta da sacuvam pluca...
Ideja haha: napravit vutra-milk sa puno trima i par budova (jači koncentrat) vutra-milk pretocit nazad u tetrapak ili bocu od mlijeka i lagano na poslu dodavat vutra-milk u kavicu (zato napravit jaci koncentrat)...
Mozda nekome ne odgovara kofein sa vutrom..
Mozda bi bilo cudno da je neka jaka indika u salici kave (spusta/dize)..
Mozda bi sativa sa kofeinom bila premotivirajuca? Hibrid onda.

:D
 
29.12.2016
8
4
3
30
Uzeo sam 500 ml mlijeka (3,8% mliječne masti) stavio da prokuva, zatim sam dodao 15g maslaca...
Smanjio sam mlijeko da blago krčka i dodao 2g vutre (Cvijet). Konstantno se kuvalo na tihoj vatri, miješao sam, kad god bi krenulo da lagno ključa smanjivao sam vatru, kad bi bilo pretiho pojačavao sam i tako 40 minuta... Od 500 ml dobio sam 100 ml gustog mlijeka, nas dvojica smo popili po 50ml... Evo prošlo je 45 minuta i za sad ništa... :/
Nznm da li sam negdje pogriješio ili ovaj efekat baš kasni... Javim ako nas opičiii...
P E A C E
 
29.12.2016
8
4
3
30
Jače, bolje, ljepše, zdravije... Odsjekli smo se hahaha... Bilo je baš extra, a efekat je duži... Ja sam osjetio high za sat ipo, a frend za sat... Ukus jeste malo neprijatan ali nije nemoguće popiti.. Ja smatram da je ovo zdravo i lagano sam popio... Probati pod obavezno! :D :D :D :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and grouchy
29.12.2016
8
4
3
30
@Lazarus Led tako sam pročitao u recepturi u ovoj temi, ono što sam ja primijetio je da nakon nekih pola sata odprilike sva masa marihuane bude natopljena mlijekom dok to nije slučaj prije 30-e 35-e minute... Na neki način isplivava na površinu dok je nako 30ak minuta sva potopljena. Znaš kako kažu što je brzo to je i kuso, a ovo moje je bila BOMBA!
P E A C E :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@t@mara ja sam kuhao najviše 10 minuta s tim što nisam dodavao puter jer je domaće mlijeko. Fakat nisam znao da se mora duže kuhati jer je mene i ovako strašno pucalo.:D A napravio sam i ispio dosta tog čaja. Mislio sam da nema potrebe duže kuhati jer i ovako ispadne fantastično. A meni lično se i ukus sviđa.;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Koliko vi stavljate ovde u 100ml primer ili nije bitno
pa citaj sta drugi pisu koji su radili
Uzeo sam 500 ml mlijeka (3,8% mliječne masti) stavio da prokuva, zatim sam dodao 15g maslaca... Smanjio sam mlijeko da blago krčka i dodao 2g vutre (Cvijet)
i tako 40 minuta...
Od 500 ml dobio sam 100 ml gustog mlijeka
ne znam sta nije jasno
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Radio sam mljeko s maslacem gdje bi u cc3dcl mljeka stavio 1 cvjet zeleni i 3-4g trima također zelenog..nakon 2-3h osjecaj je bio kao da sam uzeo thc intravezno, buduci da nemam sada suhih i gotovih hedova ali imam neke biljoze kojima treba jos cc2tjedna do finisha cvjetanja i suhog lišća od ovogodišnjeg outdoora koji mi nije uspio jer nisam bio u mogucnosti ovilazit site pa se osušilo u prefloveru,ali nisam siguran jel oprašeno.ipak sam to skupio ,kad zapalim osjeti se lagani rad nekih 20min ali katastrofa je za pusit..slama je bolji okus mislim. Sada imam nekih 20-40g tog lišća, maslaca nemam nego samo mljeko 2.8%mm. Skino bi dva cvjeta s ovih biljki i skuhao si čaj ali zanima me mogu li ubacit i ovo lišce o kojem pricam. Ionako nemam sta s njim radit a pitam to jer ako cu ga stavljat onda mi treba dosta vise mljeka da to potopi nasuprot 2dcl ako cu samo ove cvjetove kuhat. High mi treba očajno jer nisam zapalio 7/8 dana sigurno, jos sam bolestan imam gripu a mozda cak i upalu pluca.ugl. lose sam jako.zahvaljujem na brzom odg, hvala
 
Poslednja izmena od urednika:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Evo ekipa buduci da sam objasnio svoju situaciju nisam mogao cekat odgovor pa sam preuzeo stvari u svoje ruke, uzeo sam 2×12.5g maslaca, 3.2% mm mljeka, med, coko od kokosa, i frank 3u1, ubacio sam svo lišce što sam imao +5-6g lista napola suhog kojeg sam skinuo ranije s navedenih biljki kad sam radio neki polulolipop.:crazyd:
Za svaki slucaj ssm skinuo s navedenih biljki par osrednjih cvjetova, uglavnom popcorn ali i 1 fini hed koji bi sigurno imao bar 1g suh.ukupno mozda 2-2.5g cvjeta,materijal( lišće i cvjetove) i sve sam ubacio 1.5L posudu u toplu vodu da prekrije materijal pa jos 1cm mozda vise i čim je zavrla maknu sam je s kuhala ,smanjio temp, posto je elektricno kuhalo nakon nekih 10min kada je pala temp vratio sam kuhat jos 10min dok je otprilike pola vode ishlapilo, dobio sam nekakvu zlatno žuto-smeđu tekućinu poput jačeg čaja i rastopio 25mg maslaca u toj smjesi,nakon cc10min mješanja materijala s vodom i maslacem dodao sam 6dcl mljeka, 4dcl je pokrilo materijal skupa s preostalom vodom(mozda 2dcl vode je ostalo), ali racunam po predhodnom iskustvu da ce mi u 45 min kuhanja isparit 70% rekucine,a na ovoliko materijala htio bih imat bar 2-3 dcl čaja. Da napomenem stalno sam pazio i s vodom i nakon dodavanja mljeka i maslaca da je temp na rubu vrenja.čim počne malo krčkat mičem s ploče i samo ponavljam postupak uz skoro neprestano mješanje. Problem je što nisam idiot pogledo na sat, ali od dodavanja maslaca prošlo je bar 40min a mljeka 30min.kazem na rubu vrenja je pa jako sporo isparava, neka ispari otprilile 2dcl tekućine onda ću procjedit i napravit si 3u1:D
Čokolada je tu jer prvi put kad me ovaj postupak odnio čaj sam začinio s 2 reda čokolade od kokosa ,malo šečera što svakako preporučujem jer imam osjećaj da je s šećerom bolja apsorbacija, te cimetom. Ja cu od ovog svakako imat i za 3u1 i za opciju s čokoladom,šećerom i cimetom.btw,ako je nekom neprijatan okus nakon što procjedite rastopite čokoladu od kokosa i dodajte šećer i cimet, garantiram da ce te se iznenadit ugodnim okusom. Opet govorim iz svog iskustva, velika je razlika kuhat 30min ili 45-60min..i bitno je stalno mješat i mješat.evo meni je isparilo 2 cm tekućine i mislim da je to to ali neka jos malo;)
..
Mislim da je to to i spremno za cjeđenje
Čuo sam da je netko završio na psihijatriji, ne želim baš to ali izbit se želim svakako pa vam javim drink report ako netko reagira na post i bude ga zanimalo.
Pozz
Mali edit. Ovo sam dobio, oko pola l ćaja, u šalici 2dcl 3u1 koji sad pijem a u posudi mozda jos 3dcl.
 

Prilozi

  • 20171101_112850.jpg
    20171101_112850.jpg
    311,3 KB · Pregleda: 71
  • 20171101_112841.jpg
    20171101_112841.jpg
    288,2 KB · Pregleda: 71
  • 20171101_112718.jpg
    20171101_112718.jpg
    376 KB · Pregleda: 76
  • 20171101_120228.jpg
    20171101_120228.jpg
    168,5 KB · Pregleda: 75
  • 15095354703901194404531.jpg
    15095354703901194404531.jpg
    269,9 KB · Pregleda: 72
  • 1509536460135317934015.jpg
    1509536460135317934015.jpg
    187,9 KB · Pregleda: 65
Poslednja izmena od urednika:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
E hvala ti. Popio sam taj 3u1 s 2dcl čaja, oko 13:45 i za razliku od 1 put kad me "odnilo" tek nakon skoro 3h. Dok pišem ovo veća sad kužim da bi me mogla prevarit lišća s outdoor falia, valjda nisam pretjerao ali nakon 3 dana groznica i fibre, preznojavanja, sada sjedim i osjecam super. Ja sada ne znam jel to samo stvar mozga ili zaista tako jako pomaže imunosnom sustavu ali bar jedo od to dvoje je, okus je taman na granici, sigurno je solucija s cimetom šećerom i kokos čokoladom broj jedan,ali moze covjek sta zeli samo malo dat si mašte.bitno je skuhat to i imat malo strpljenja,, ja sam vec sada na kraju posta bolji tri puta nego da sam zapalio bilo koji cvjet...a tek 40min ..samo da nisam pretjerao

:wave:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Zivio! :) Aj pa javi kako je bilo, kad dodjes sebi..:D:thumb:
Prijatelju evo sad se ustao i jos nisam dosao sebi skroz..nakon zadnjeg posta jos nekih sat vremena sam se osjecao high kao od super vutre, od ostatka mljeka sam napravio puding 3čaše od 1.5dcl, zaručnica i ja pojeli po 1, ja sam 20min nakon tog pudinga bio out. Noge su mi se odsjekle , motorika skroz..bio sam u nekom polutripu sve do 2-3h ujutro kada sam zaspao, a ona ..ajme majko..uglavnom negdje prije nego cemo zaspat tah trip osjecaj je praktički odjednom prosao istodobno i meni i njoj ali ostao je body stoned koji je i sada. Imam jos jedan puding ali sumnjam da cu ga danas bas odmah..
Peace:respect:
 
06.01.2015
15
25
13
Vidim da marisha sa mlekom bas nije popularna al meni se sve vise svidja.Rad krece bar kod mene za pola sata.
Mislim da najbolje radi u kozjiem mleku sa 2,8% masti.Ja sam u 2dl kozjieg mleka stavio 2 do 4 g domaje koju sam morao popusiti 3 do 4 jointa da je osetim a to nisam radio jer mrzi me da se gusim i tiranisem pluca.Na blagoj vatri kuhao 30 min(ako prokljuca i stvori se kozica ili zagori za dno od kvalitetnog rada nema nista).Namerno sam metnuo toliko jel sam se naljutio sto je drzim u tegli vec dve godine.Popio sam sa kasikom meda.Ukus je grozan al kad se naviknes nije(ubacis neki kakao,coko moko,cokoladi..).Rad je krenuo lagano posle 20 min i posle 40 min znao sam da sam preterao zato sto sam se smejao se sam sebi. Malo kasnije nisam mogao da sedim i radio fizicke poslove naredna 3 sata i tesio sebe da sam junak da cu preziveti i ovaj put.Ako bi seo noge mi skakutale same.Eto,i zamislite sa nekom pravom brendiranom sortom sta bi bilo.Sledeci put samo 0,5 do 1 g i sve je prelepo i nema paranoje.